• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pletení - návody volně ke stažení na internetu

28. července 2016 
a čo tak vyrobiť niečo kreatívne? Na www.dorine.sk nájdeš množstvo handmade návodov v kategóriách móda, módne doplnky, bývanie, pre deti a iné :slight_smile: stačí si len vybrať a tvoriť :slight_smile:
23. led 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
viete mi tu dať niekto návod na pletené papuče pre hostí ?????? ďakujem svokra sa chce realizovať tak som jej sľúbila, že jej nejaké navody zoženie , ale nič také riadne som nenašla ďakujem
5. únor 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,

potřebovala bych poradit jak plést letní bluzičku na dospěláka od krku na kulatých jehlicích. Před lety jsem pletla na děti, ale už dlouho pouze vyšívám . Děkuji za rady.
26. únor 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka220
návody pro pejsky jsou třeba na http://www.rucni-pleteni.eu/NAVODY-ZDARMA.html dole na stránce
1. bře 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@idris ubírejte vždy na začátku řady - takže když jste na konci řady, nejdříve práci obrátíte a na začátku řady teprve ujmete oka pro rukáv :wink:
1. bře 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruska61 ďakujem veľmi pekne
2. bře 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja sa inspirujem aj na sashe.sk, tam je tiez toho vela. Teraz hackujem prechodne ciapky pre mojich chlapcov
8. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledám vzory na "velikonoční čepičku", něco jako na stránce http://www.mojegalanterka.cz/index.php?route=product/category&path=58 ... "netradiční čepky". Prosím o náměty. Děkuji.
6. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím má niekto návod na túto čiapočku? Prosím zaslat na caranova@ehs.sk. Ďakujem
17. kvě 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pletařky, nemáte náhodou některá časopis Diana baby speciál? Ten co vycházel na jaře? Byla v něm pletená deka do vajíčka. Chtěla jsem jí udělat sestře do kouta, ale manža mi to asi vyhodil. :angry: Sice tvrdí, že ne, ale byl proveden generální úklid celého bytu a časopis nikde. :cry: Byli by jste tak hodné a nascenovali mi to? Sestra má termín kolem Vánoc. Zatím nějaký čas mám. Moc děkuji
21. srp 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zkusím to tady, o prázdninách jsem neodolala a koupila si Dianu Baby s tím, že upletu něco sestřenčině holčičce a té mojí c o si zatím hoví v bříšku. Jenže ouha, ty příze co tam uvádí jsou jednak šíleně drahé a za druhé se jentak neseženou.
Máte zkušenost čím je nahradit? Případně nějakou stránku porovnávače přízí? Díky
10. zář 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselinka777
Ten se mi taky moc libi. Nesehnal na nej nekdo navod? :wink:
29. říj 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím můžete mě napsat někdo návod na vzorek -kde se vytahovaným okem dělají v pletenině jakési motýlci.Děkuji,hledala jsem všude bez výsledku
6. lis 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
25. lis 2014 v 11:31 • alenavalterova
@marselinka777 ahoj už se ti podařilo sehnat návod na ten šedý svetřík,taky se mi moc líbí,
26. pro 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je mi 65 let a léta pletu, háčkuji. Teď na vnoučátka. Jsem se dostala náhodou, když jsem hledala a hledám návod na pletení, kdy se "nějak" pletlo hladce a asi nahazovalo, ale pak se ob oko vypouštěla oka a výsledek byl hladký vzdušný vzor a velmi rychle se to pletlo. Může mi někdo poslat návod? Díky
2. led 2015 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsechni co tu byvaji.Mam dotaz zda nektera zvas nevi jak na sikme zapinani u pleteneho svetriku?Nejak nemuzu najit navod jak nato.Chtela bych uplecti svetrik pro svou dcerku a nasla docela pekna obrazek jen nevim jak na to http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/5f/0f/10/5f0f100f76c2d736b80d249508588fc3.jpg.Dekuji zatim :slight_smile:
25. led 2015 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. únor 2015 v 01:39 • plechovky999
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=79577118&tab=2 prosím kde najdu podobný návod na pletení a spotřebu vlny díky
4. únor 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.
Ahojte, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s přízí s příměsí bambusu. Prodavačka mi ji teď nedávno nabízela v galanterii, byla hrozně jemňoučká, ale 50g za víc než 120 Kč. To mi připadalo dost, ale zase ta jemnost za to stála. Pro miminka ideální. Pletli nebo háčkovali jste z ní už někdo? A jak to šlo?
30. kvě 2015 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema_s - mám zkušenost s přízí hawai multicolor - háčkování i pletení a jsem s ní spokojená, moc nestahovat a pere se samozřejmě v rukách
30. kvě 2015 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, prosím vás poradíte mi někdo, jak si vypočítám kolik ok si mám nahodit při pletení čepice? Děkuji
28. říj 2015 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek