Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

uci
6. dub 2011

ahojky holciny, dakujem za gratulacie aj za povzbudenie 😉 je jasne, ze to nejako zvladneme - budeme musiet - a zvladli to vsetci (teda skoro - sak su aj ojedinele pripady z liecebni 😀 ) len si to zatial neviem predstavit
jo a lis - ono to v podstate bolo planovane, len nam to akosik vyslo na 1. sup, ci skor na -1. 😉 teda to bolo vlastne dost necakane - lebo teda v taku bleskovku som vobec nedufala, tak drzim palce aby to co najskor takto milo prekvapilo aj teba 😵 i ked teda holky poviem vam, ze zaciatky boli hororove - uz len to ako som na to vobec prisla - na zachode v nemocnici (bola som u zubarky a ta ma poslala na rtg a ja som vam tam s tym listockom v ruke stala hadam 10 minut ci ist alebo ci to len tak nahodou nevyslo, tak som namiesto na rtg bezala do lekarne a spravila si tam rychlo test no a z rtg uz nebolo nic 😉 ) no a potom na pokracovanie som si polezala v nemocke pre podozrenie na mimomaternicove, a uz mi stupol aj ten fibrinogen (zatial to ale nie je nijak kriticke - teda dufam, kedze mi brali krv tak pred vyse 5 tyzdnami), takze to vyzera na vesele tehu 😉 manzo mi uz teraz hovori aby som si nerobila plany na min.3 tyzdne pred terminom, lebo si ich urcite prelezim v nemocke tak ako pri kajke 🙄
inac co sa chorob tyka, tak sme momentalne tiez na zaciatku nejakeho nachladenia, dufam, ze z toho nebude nic horsie, ako napr. ta tvoja laryngitida lis 😕 ved to ani neviem co to je ty brdo, ale uz podla nazvu to bude nejaka riadna potvora 😝
jo a fotecky - ja by som honzul strasne rada, ale ja ti to nejako vobec nestiham - este nemam stiahnute fotky ani z fotaka z vianoc 😖 ale skusim to napravit, nech mate nejaku predstavu o tom nasom certisku 😉

uci
7. dub 2011

tak uz som hodila do albumu aspon 2 nove fotky - aspon nieco 😉

honzulka
9. dub 2011

@uci mně se ale nějak nezobrazují... ☹

lisounek
autor
11. dub 2011

no Honzul myslím to tak, že kdyz mi ji nevezmou do školky, tak nemohu samozřejmě pracovat a ani mít příjem 😔 rodičák končí v srpnu.. a pak nic že jo.. max. půl roku pracák .. 😖 a zřejmě za nějaký směšný peníz .. jj fotky se budu snažit dodat, ale já sem už chodím moc málo spíš jen nakouknu sem a foto mám na facebooku 🙂 ale speciálně Honzul pro Tebe se pokusim dodat 🙂

lisounek
autor
11. dub 2011

já taky nic nevidím :( jako ono je tu vše nějak prapodivné 😒

lisounek
autor
11. dub 2011

tak jsem něco málo vložila 🙂

uci
12. dub 2011

no jo holky ☹ to asi bude suvisiet nejako s tym, ze som registrovana na sk a toto je ceska verzia...od toho prerobenia celeho portalu su tie pristupy nejake divne...neviem co s tym, aby ste to videli aj vy 😨 ale ja vase galerie vidim, tak nechapem, ci treba nieco zmenit v nastaveniach alebo co 😠

uci
30. kvě 2011

holky, tak co pak je s vama? ja uz pomaly taham na 8. mesiac a vy sa tu ulievate 😉 lis - nic nove? u nas vlastne hej - kari zobrali do skolky - huraaaa, mamina ma o jednu starost menej

honzulka
31. kvě 2011

@uci teda to letí..ty to máš už za pár...A víte co bude mít Karinka za sourozenečka?U nás je docela rušno..Jeníkovi zjistli tupozrakot,takže má na 6 hod.denně klapku,do toho chytá moresy sousedky,takže se nafukuje,odmlouvá apod. 😠 Tomik dostal zánět do toho jeho pindi zlobivýho,takže jsme byli na urol.tam mu to bez zeptání uvolnili.. 😢 Takže další veselo...No a Terinka se budí každý 2 hodiny v noci,takže já jsem jak chodící mrtvola... ☹ 😉 Ale jinak pohoda... 😀 Mamku vezem v neděli k bráchovi,takže bude úleva..Ještě abychom začali s MM mluvit(máme tichou domácnost 2 dny.. 😝 ) a bude snad odpočinkový týden... 😵

honzulka
31. kvě 2011

A takhle řádí ta naše princezna

ada80
1. čer 2011

Ahoj holky 🙂
honzulka:malá je krásná princezna.
Jinak u nás je nový to,že od září vzali malou do školky a 23.září čekáme kluka,tak jsem zvědavá jak na něj bude vandulka reagovat.te´d se těší,ale uvidíme co bude dělat až bude na světě.

honzulka
1. čer 2011

@ada80 gratuluji k miminku.... 😵 Teda holky,vy to jdete ohlásit až skoro před porodem... 🙂 Tak hlavně ať je vše v pořádku a pak už jen lis a je zase na chvíli spněno... 🙂 Tedy u nás už navždy... 😀

ada80
1. čer 2011

honzulka:díky,ale já se to dozvěděla až nedávno proto s tím jdu až tak pozdě.taky jsem čekala na výsledky plodovky.

honzulka
1. čer 2011

@ada80 Jasný,já to chápu..Hlavně ať jste už v pohodě a užij si to... 😉

ada80
1. čer 2011

honzulka:zatím je všechno v pořádku a malá už se těší 🙂

uci
1. čer 2011

adi - drzim palce!!! 😵 a super, ze vas zobrali do skolky - to ti urcite pride vhod, ja by som sa urco zblaznila keby mi kari nezobrali 🙄
honzul - krasna princezna 😅 ale povedz pre panajana ako to zvladas???? mas to teda riadne perne 😕 musim sa veru zacat aj ja psychicky pripravovat na to nevyspatie 😝 uz si len tak matne spominam aka som bola straaasne unavena, teraz je to po fyzickej stranke uz v podstate v poho (ak teda neratam prirodzenu tehu unavu) ale zato po psychickej stranke ma ta nasa "princeznicka" (ja osobne radsej preferujem pomenovanie "drak" ) riadne vystavuje 😝
no a inac - vieme co by to malo asi tak byt, ale nepovieme 😵 nehovorime nikomu (okrem mojej mamy, ta to z nas vytiahla pod hrozbou nervoveho zrutenia 😀 ) tak sa nechajte prekvapit

a este mi holky poradte, ako to robite v tych prispevkoch, ze ked chcete nieco adresovat konkretnej osobe, tak sa vam to zobrazuje tak zvyraznene s tym @ 😨 ja som z toho uplny jelen a neviem na to prist

uci
1. čer 2011

@ada80 tak to skusam s tym adresovanim @honzulka a vyzera to, ze som na to uz prisla, hm hm

honzulka
2. čer 2011

@uci zvládat se to dá,ale je to náročnější než s jedním...a podle tvého psaní tipuji tedy klučinu... 😉 😵

uci
2. čer 2011

@honzulka 😵 🤐 mozeme rozbehnut tipovaciu sutaz 😉 ale aj tak mas moj obdiv, zvladanie 3 a viac deti je uz nad moje chapanie ... jedine snad ak by tou matkou bola xena, to by som este ako tak pochopila ako to zvladne 😀

lisounek
autor
14. čer 2011

ahojky jsem nakoukla taky po dlouhé době o Adi vím a ještě jednou gratuluji.. Kačenka jde taky do školky, tak jsem ráda ona bude si to asi hodně užívat a snad nebude brečet a kdyby tak doufám, že ji to brzy přejde 🙂

uci těžko tipovat, co budete mít chtělo by to foto 🙂 já mám většinou dobrý odhad teď jsem uhádla 3x za sebou 😀

uci
15. čer 2011

@lisounek myslis ako foto z ultrazvuku ci mojeho brucha?

lisounek
autor
16. čer 2011

@uci bříška 🙂

honzulka
16. čer 2011

@lisounek Však i mně jsi uhodla,ne?Známá to zase uhodne podle chutí.. 😉

lencourek
22. čer 2011

ahojda holky, tak jsem nakoukla na koníka po hrozně dlouhé době. vůbec není čas na vysedávání u PC. plně mě zaměstnávají dětičky, a jelikož je pěkné počasí, tak jsme co nejvíce venku. Snažila jsem se vás dočíst a musím pogratulovat těhulkám - nebo už maminkám? nevím, zda gratulaci stihnu zaslat včas 🙂 . Hlavně to zvládněte v klidu a ve zdraví. Psali jste tu o školkách a tak se musím pochlubit, že Luky půjde taky do školky. V Pardubicích je opravdu plno, a jelikož jsem ještě na mateřské, tak mi všude říkali, že jsme bez šance. Vypadalo to bledě. Ale pak se uvolnilo jedno místečko a tak nás vzali. Sice to bude znamenat dojíždění do Pardubic, ale to za to stojí. Je vidět, že Luky děti potřebuje jako sůl. S Verunkou jsou super dvojka, on je na ni hrozně miloučký a hrozně opatrný. To spíš Verunka ho zlobí, ale Luky je kliďas a docela jí to toleruje. Fakt jsem ráda, že si spolu rozumí. A to jsou oba dva lvi! Uvidíme do budoucna. V novém domečku ještě nebydlíme, ale snad brzy už to bude. Už je tam vše hotové, jen nám schází ho vybavit nábytkem. Stále hledám na internetu, co bychom koupili Lukymu do pokojíčku atd. A tady nám nic nechybí, babička je plně k dispozici, takže mi ohromně od začátku pomáhala. Bez ní bych si to nedovedla představit. Čas šíleně letí a v srpnu budeme slavit Verunky 1 rok, Lukyho 3 roky. Nepříjde vám to taky, že to šíleně rychle uteklo? Nejvíc je to vidět na těch dětech jak rychle rostou a co už všechno umí. Jo a my stárneme taky 😖 a to dost rychle...Holky mějte se krásně, ať vám dětičky prospívají a nezlobí! 😀

honzulka
24. pro 2011

Ahoj holky...tady to spí,ale i tak hezký svátky a šťastný nový rok...

lisounek
autor
26. led 2012

ahojky tak jsem se taky zašla podívat 🙂 no nikde nikdo

Honzul tedy už rok a něco to je fíha ... taky by mě zajímalo co uci už by měla mít prcka ne?

honzulka
13. únor 2012

@lisounek No a dukie má taky druhého chlapečka... 😵 Honzíka..Tak snad se uci taky ozve..a tobě držim palečky ať to brzy vyjde.... 😉

jennyska
13. lis 2013

@honzulka @lisounek @honzulka @uci @ada80

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste, prosím, vložit své zkušenosti se Šestinedělím na https://www.modrykonik.cz/sestinedeli/ do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme? 🙂

Pomůžete tím ostatním maminkám, které si prochází stejným obdobím a hledají na MK radu, tip, pomoc a zkušenosti vedle obecných informací, které najdou v knihovničce.

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

PS: Zapojit se do Wiki MK může každý. Knihovnička je otevřena všem.