Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

lisounek
autor
2. dub 2009

dnada ahoj jj diky o tom daylongu jsem taky uz slysela, tak asi casem poridim..no o vik. ma byt az 22 stupnu jupiiii ja se snazim udelat Kate album, ale jsem tak pomala..uff takze to mam snad mesic na stole a nejsem schopna to nahazet do alba a napsat popisky..uff a to mam porad zehleni a navic ani ze zaznamu nestiham VKV a to uz je co rict... 😅

no to Kata pije normos z flasky jako petky..naucil ji to deda porad ji chtela tak co by ji nedal napit..no ale to je snad horsi nez z toho hrnku jak to nahybal, tak bud to bylo malo nebo hodne, takze jsem myslela, ze mi ji utopi, nicmene se neustale na lahev sapala, takze mela hodne pokusu..no a byla cela mokra jak jinak...no a nekapajici hrnecek zatim neustale okusuje..ale dlouho jsem ji ho nedala, tak musim opet nadhodit.... 😉 tak ja jdu jeste neco delat nebo spat hmm jsem lina cokoliv uff tak papa zitra kocenky... 🙂

lisounek
autor
3. dub 2009

ahoj holky tak muj rarach mel po Prevenaru teplotu..ach joo vzbudila se nejak po 4 hodine a uplne s sebou mrskala a strasne dychala, tak jsem na ni sahla a uplne salala to horky telicko ufff no byla jsem uplne mimo...pritom je to JEN teplota po Prevenaru..no tak jsem ji prdla cipek, dala mlicko a bobek maly mi usnul v naruci jsem byla dojata, tak misto spani jsem si uzivala ten maly projev pritulnosti no a ted ma porad 37 st, ale me prijde dost horka ufff ale jinak uz je to zase sidlo v noci byla takova otupnena... 🤐

dnada
3. dub 2009

lis - to se divím,že měla K teplotku,malej nic,ani po první dávce ani po druhé a dokonce měl jen po druhé hexce teplotu 38,5 jinak úplně v poho,reakce žádná 🙂 Jen po prvním prevenaru mu ztvrdnul vpich,ale to bylo tím,že sme ho neudrželi a když ho DRpíchla a on se mrskl,tak se asi hnula jehla.Teď sme ho udrželi v pohodě a má jen vidět vpich jinak nic 🙂

hele,lis,nemůžou to být zoubečky? U nich bývá zvýšená teplotka a u některých mrňat to občas vystřelí i výš

lisounek
autor
3. dub 2009

ahojky dnado zoubky asi fakt ne K uz ma dva a vubec nebyl problem a kdyz mela vcera Prevenar prisuzuji to tomu 😨 😨

dnada
3. dub 2009

no tak malýmu se taky 4prořízli ani nevěděl jak a teď je občas ukňouraný a má zvýšenou teplotu a v pusince se mu to hrbolatí,asi lezou horní špičáky 😉 Ono to ne vždy může být v poho 🙂 Ale samo to může být reakce na prevenar,jen co vím,nebývají reakce vůbec žádné 🙂 No hlavně aby jí to brzo přešlo ,no ne? 🙂

jinak dnes bbylo opět teplíčko. Kdyby bylo pořád takhle,stačilo byto,já nesnáším ty velký hice☹ Malej dnes spinkal "jen" dopoledne hodinku a půl a pak odpoledne si zdřímnul taky na hodinku a půl takže sem zase něco zvládla na zahradě,už mám skoro celou shrabanou od listí a jehličí,co jsem nezvládla napodzim🙂 A dnes sem si zvládla dokonce i udělat těstovinový salát se zeleninkou 🙂

lisounek
autor
3. dub 2009

dnad: kdyz ona ma jinak pusinku uplne hladkou..jako zadne himalaje nebo tak... 😀 jsi sikovna jeste mit zahradu ufff ja toho taky hodne udelala, ale to jen proto, ze K spala skoro 3 hodky na balkone..uff to byla pohoda..kez bych si ale nekdy tu pohodu taky uzila...makam vzdy jak barevna, abych neco stihla..jsem k.o. a balim se k nasim zitra..takze se mejte krasne maminky i deticky a ja se asi ukazu az v nedeli paaa 🙂

lencourek
4. dub 2009

ahojda maminy, koukám, že všechny užíváte krásného počáska a na koníkovi nikdo. ani se nedivím. využívám chvilky, kdy mimouš je s babičkou a tak jsem vás aspoň dočetla.
manžu mám na stavbě domečku a tak jsem tu sama.

ohledně opalováku pro dítko: rozhoduju se ohledně toho daylongu a nebo se mi docela líbí od eucerinu, je to 25 nebo 50F.

Lukýnek je docela podrážděný, má průjem už pár dnů, nemá hlad a tak si myslím, zda se neozvaly opět zoubky. Zatím nám ještě žádný nevykouknul, tak že by už...?

lencourek
4. dub 2009

holky, ani teď nikdo? zrovna jsem uspala naše dítko. dnes byl pěkně akční a lezení do předu mu jde na jedničku.
skoro celý den jsme byli venku na zahradě. bylo to príma a manža mi zmizel do hospody, takže jsem "sama".

dnada
4. dub 2009

ahojky len - to je Lukyn moooc šikovný 🙂 Se musim taky pochlubit,malej se začal plazit a nejen po plovoucí podlaze,kde mu to jde samo,ale dokonce i po kobreci a i po mojí posteli😀 Ukážu mu telefon,dám ho od něj metr a on leze jako píďalka 😎 Mám z něj moooc velkou radost. V 8sem ho dala spinkat,už chrndá,já ještě musím jít domýt auto,sem ho vzala dnes z gruntu,už v něm byl nehorázný bordel 🙂

dnada
4. dub 2009

tak já to balim a jdu chrnět taky 🙂 Dobrou noc 😎

dnada
5. dub 2009

Tak koukám,že dnes sem krom mě nezabloudil vůbec nikdo a to je venku teda počasí nic moc 😅 😲 😎

dukie
6. dub 2009

Ahojte holky. Dneska mám v jednu kontrolu na VZP, takže jen krátce nakukuji, musím toho dopoledne hodně stihnout.

Koukám, že řešíte ochranné krémy proti sluníčku. My pořídili od SebaMedu (mám s touto kosmetikou ty nejlepší zkušenosti), ochr. faktor 50. 🙂 Ale mají i třicítku a taky tělové mlíčko. 🙂 Ale já teda pořídila krémík, páč na tvář se maže rozhodně líp. 🙂

A letííím..... dítě si mě žádá... 🙂 Přeji všem krásný sluníčkovatý den. 😵

lencourek
6. dub 2009

čauky holky, tak koukám, že včera návštěvnost nic moc. ale my furt někde byli a PC jsem ani nezapínala. Dnes má babička dovču, tak šla ráno s prckem na prochajdu. pak se nadlábnem a jedeme do Hradce na plavčo. Musím se pochlubit, už potápíme nosánek pod vodu.
Jinak to lezení prcka nabralo rychlosti a hlavně výdrže. Prošmejdí každý místečko a miluje kabely atd. Nějak to musíme schovat. A když mu řeknu nenene, takže se začne vztekat a dokonce i brečet. Ale jen co ho nechám, tak hned nahodí úsměv. Je to pěkně vyčůraný mrňous. A už takhle malý a umí si vynutit své. Ach jo. Bojím se domyslet, co nás ještě čeká. Už jsem musela stěhovat jednu velkou kytku, co jsem měla na zemi. Malý se k ní dostal a hrozně ho bavilo vyndávat hlínu z květináče. Jen co jsem mu řekla nenene, tak začal brečet. Ale jak jsem se někam vzdálila, hned byl zase u ní a zase zahradničil. Tak se musela chuděra stěhovat.
Jo a musím si opět postěžovat na posun času. Tak prcek se začal budit opět v 6h ráno (dle starého času je to v 5h), ale večerní usínání si ještě posunul o hodinu později. Takže kolem 19h uspávám. ach jo. Nějak mě to vyčerpává. Občas mám pocit, že jsem za celý den víc utahaná, než on.
Krém jsem objednala přes internet od eucerinu F50.

dnada
6. dub 2009

ahojky holky 🙂

tak my dnes vyrazili hned ráno (v 8hod) po nákupech,pak sme zajeli do VZP pro příspěvek na prevenar a plavčo🙂

tak potápka je z prcka už víc jak měsíc 😀 minule sem si ho na plavču topila sama 😀

lezení pěkně zdokonaluje,už mu to jde docela obstojně🙂

len - neboj ,ten pláč přejde,hlavně neustupuj,když nechceš aby něco dělal, opakuj mu to pořád dokola. Malej mi to dělal taky ,vždy třeba začal baštit papírky,tak sem mu řekla že se to nepapá,ze začátku je upustil a hned se rozbrečel.Tak sem mu řekla,že se zase tolik nestalo aby plakal ,ale že papírky jsou na koukání a do ručičky ale do pusinky nee. No a teď ,řeknu 2x že něco nesmí a pak mu to vemu,chvilku se rozčiluje bez slziček,ale když mudám něco jiného do čeho se může zakousnout je klid 😉 Jinak Ty si ztěžuješ na spaní ??? 😀 😀 😀 Mě malej spí většinou hodinu dopoledne,půl hodiny přes poledne a hodinu odpoledne,když sme doma,venku v kočárku jak kdy ale většinou to je jen o ně;kolik desítek minut víc. A večer ukládám ke spaní podle toho jak je unavený 😉 Někdy usne v 7 jindy v 9 ,ale většinou ho dávám kolem půl8 do postýlky a do 8 mi většinou usne 😉 A unavená sem stokrát víc než prcek... pak stačí mít občas návštěvu a ponocovat do 3 do rána a týden ten deficit nemůžu dohnat 😀

vjitka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dukie
7. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

lencourek
7. dub 2009

ahojda holky, 🙂 taky vás moc zdravím. dnes je krásně, co? 😀 jako v létě. což mě malinko děsí, protože v poledne byl docela hic a to chodíme ven. tak jen už přemýšlím, jak to pořešíme.
jinak jsem si dnes užila lezoucího prcka. už dává hlasitě najevo, že nechce, abych někam chodila. ale to jen v případě, že jsme sami dva. když s ním někdo zůstane, tak je mu fuk, kam se mu máma vydá a hlavně na jak dlouho. teda, pokud se neozve hlad, tak mě nepotřebuje 😠
tak jsem ho dnes mazala krémem od eucerinu F50 a je super. krásně se roztírá, je příjemný, píší, že je vhodný pro děti od 6 měsíců a i pro atopickou pokožku. 🙂 Raději jsem mu namazala obličejík a ručky, protože ty stále vystrkuje z kočáru a prostě i když všelijak otáčím kočár, tak někdy přece na něm slunce ulpí. A ani korba kočáru ho nechrání 100%.
jinak jak jsme na vesnici, tak tu je nádherně. vše pučí, něco už kvete. hlavně ráno je takový klídek. vybírám si trasu, kde moc aut nejezdí. občas vydím srnky, ptáčci zpívají. no prostě po zimní depresi ani památky. jen, kdyby mi takový optimismus vydržel. 😀 😀 😀
holky, máte některá pro prcky golfky? nebo jezdíte v trojkombinaci? potřebuju vybrat nějaký lehounký kočárek, nejlépe sportovní, ale asi to budou nějaké golfky, do auta, když jedu někam s prckem. protože ten kočár, co má doma váží 15kg a fakt je to makačka ho dát do kufru auta a pak ho zas vyndávat. tak bych ráda nějaký lehounký. pokud můžete, tak mi písněte radu 😵

honzulka
7. dub 2009

Ahoj holky..
Jdu jen na skok,ani nedočítám..Chytám jeníkovi naropzeninky,tak mám hromadu práce,hlavně toho dortíka.. 🙂
Tomík mi začal dnes konečně na čtyřech a neví co s tím dál,tak je nevrlý a asi ho zlobilo zoubek,páč kňoural,nic nezabíralo,až když jsem mu namazala dásničky.. ☹
Tak mizím,už tu u mně stojí MM a já jdu žehlit..
Tak papa 😉

dnada
7. dub 2009

ahojky holky 😎

počasí je úžasné 🙂 Já bydlím na samotě(cca kilák od vsi,jsou tu jen dva baráky) a je to super,dopoledne dávám spát špunta do kočárku na zahradu a vydrží i hodinu a půl v kuse!!! To je co říct po těch jeho 20ti minutovkách 😀 Jinak ptáčkové tu taky zpívaj,jíva krásně kvete,vylezli mi tulipány,sousedovi kvete meruňka,je to úžasný 😵

dukie - mě malej stěží vypije 200ml a to mu dávám pocucávat každou chvilku,nejvíc se napije po kašičce večer, k tomu přes den 5x kojení ,tak mu to snad stačí... stolici má polotuhou takže by to mělo být OK a počůrá asi 5plen

len - já mám trojkombinaci,taky je sice těžkej,něco kolem těch 15kil mít bude,ale zase to má obrovskou výhodu,že lze jednoduše přehodit madlo,což u golfek nejde a malýho rozhodně sluníčku vystavovat nechci,takže si raděj zacvičím s kočárem než zbytečně ohrožovat špunta sluníčkem,i když je namazaný 😀 JInak golfky mám taky,ty vozím jen když jedu na nákupy,jsou užší,skladnější a lehčí,to jo 🙂 a v Olympii sluníčko nesvítí 😀

honzul - držím palečky,ať se dortík podaří 😉

lisounek
autor
7. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

lisounek
autor
7. dub 2009

oprava usnula ve 14:30 samo 😎

honzulka
7. dub 2009

Ahoj holky..tak jdu ještě na skok a trošku Vás dočíst.. 😉

dnada
7. dub 2009

lis - já koupila daylong F50 v lékárně,je ho 30ml a stál 169kč 😕 To máš asi větší balení co? A není 30tka málo na mimi? Já nevím,ale čím silnější tím lepší,30tkou se mažu já 😀 tTeda domazávám,letos sem si koupila 20tku,měli v akci i s mlíkem po opalování+tyčinka na rty za 200kč 🙂 Mě dneska malej zaspal oběd. dávám mu v půl3 zeleninku a milostpán si klíďo usnul kolem 2hod a vztával ve 4,než sem mu jídlo ohřála,blo půl5 a v půl7 dostal kašičku,pak koupel,čajdu a v 8 už spinkal 🙂 A zase spinká na bříšku,šmudlík 🙂

jinak mě práce nevadí,práce je mým koníčkem,hlavně když je to venku,aspoň se nenudím 🙂 Malej polosedí v kočárku a kouká na mě,nebo ho posadím do sedačky,když je to na dýl a tu dám do stínu ,na sedačku stříšku a on pozoruje co dělám a kočky a hafinu a směje se a povídá 😀 musím se pustit do altánu,aybch tam mohla dát mnouska a nesvítilo na něj sluníčko a mohl být se mnou venku .Nejdřív sem myslela,že koupim ohrádku,udělám nějakou podlážku a slunečník a bude a ono mi vyjde prakticky na stejný peníze koupit dřevo(vím kde za lacinku) a udělat menší altán ... tak uvidím,jak se zadaří 🙂

honzulka
7. dub 2009

Tak jsem toho tolik napsala a ono mi to spadlo!!!!! 😠 Tak napíšu zítra,teď už jdu do hajan..pa a dobrou.. 😉

lisounek
autor
8. dub 2009

ahojj 🙂

dnad: no to mas tedy pohodove ditko..to me by K vylezla ze vseho a sedet na miste no to ani nahodou...me z ni jednou trefi 😀 a ten krem no snad to staci...me ho dala primo ta magistra a ja netusila ani ze jich je vic, abych pravdu rekla...no tak si myslim,ze to je vyhovujici nehodlam ji vystavovat primo slunci, takze asi tak...no a je to mega baleni...to bude mit az do podzimu 😅

ada80
8. dub 2009

ahoj
lis:Vandulka je to samý co Kačenka tak jsem ráda,že nejsem sama.Vylejzá i z kočárku,ještě že je připoutaná,ale stejně se vyklání,musí všechno kolem vidět-Taky neposedí na jednom místě hned je tady a hned zas jinde 😝

dukie
8. dub 2009

Ahojte holky. 🙂 Zrovna jsem přidala nějaké nové fotečky do albíčka. 😵

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

dnada: Koukám, že máš krásné plány na stavbu protisluníčkvého zahradního přístřešku. 🙂 My se letos taky chystáme k něčemu podobnému. Teda ne doma, bydlíme v bytě, ale naši mají dvougenerační domek se zahradou (jeden byt je prázdný, po kouskách ho dáváme dohromady, zatím je tam ale obyvatelný jen jeden pokojík), takže se tam chystám s Toníčkem trávit v létě víc času. 😵 Ale naši pokáceli veliký ořech, co byl na dvoře, takže je tam teď nouze o stín. 😝 Tak jsme se s manželem dohodli, že postavíme na zahradě za zděnou slepičárnou pergolu a k ní zasadíme nějaké bujně rostoucí víno (viděla bych to na Portugala), aby to bylo co nejrychleji porostlý. Nicméně letos to jaksi rozhodně porostlý nebude, takže se holt bude muset provizorně řešit... a vydím to tak, že nahoru připevníme celtovinu (taťka má doma ještě od vojny...), aby tam nepražilo sluníčko a my mohli už letos s Toníčkem hezky hačat ve stínu. 🙂 Takže Ti držím pěsti, ať se Ti dílko povede. 🙂

lis: Tak Káťa už se začíná stavět? No to je ale šikulka! 😵 Toníček zatím zdokonaluje lezení a všude, kde může, se zvedá do výšky, ale zatím teda stále jen na kolínkách. A já doufám, že mu to nějakou dobu vydrží 😀 , protože už takhle je hrozný ho uhlídat. Dneska jsem s ním bojovala, když jsem vařila... neustále se snažil dostat se na balkon (míváme tam neustále otevřené dveře, když je hezky), budeme tam muset koupit takovou tu šprušlíkovou zábranu, abychom mohli větrat a zároveň to bylo bezpečný pro dítko...

ada80: Taky už jsem koupila "šráky" do kočárku... nedalo se svítit...

dukie
8. dub 2009

Jeden k dobru...

Prodavač vyřídil po delší době reklamaci dětského kočárku. Opravený kočárek předává majitelce a pak se ještě zeptá: "A jakpak se daří děťátku"? .... "Děkuji za optání, včera promovalo!" 😀

honzulka
8. dub 2009

Ahoj holky..Tomík mi dneska nějak nespí,tak sem ani nemůžu zajít na dýl...Tak alespoň všem krásné velikonoce...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

dukie
8. dub 2009

Jo holky... ještě jsem Vám zapomněla napsat, když už tu tak nějak řešíme snad všechno... že mi dorazila MS. 🙄 Takže ty strašný bolesti, co jsem tu nedávno zmiňovala, byla fakt ovulka. Takže si teď s manžou musíme dávat extra bacha, páč teďka fakt druhý dítko e-e. 😝 Teda ne že bychom to s tím sexíkem kdovíjak přeháněli... 😀 😀 😀

lis: Vidíš... a já ani nevím, jak jsi nakonec s těma vyvolávačkama dopadla Ty? Už je to všechno O.K.? 😕