Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kristi
29. srp 2008

ja mam nejradsi dziny, triko, sako a boty...klasika

noangel
29. srp 2008

kitty pokud me neco po zkuseni v obchode lezi v hlave a porad na to musim myslet tak vim ze sem si to mela koupit 😉 takhle uz sem parkarat ty veci nekoupila a do dneska lituju

aknela75
29. srp 2008

Noangel - tak já lituju, že jsem si jednou nekoupila červené kalhoty. Moc se mi líbily a myslím na ně do dneška. Je to už tak 6 let. Ach jo. A taky to bylo jednou s CD. V Německu jsem viděla Hříšný tanec - dvojcédéčko a chtěla ho koupit. Jenže stálo 50 DM a já si říkala, že je drahý. Jenže jsem na něj myslela, tak jsem se tam vrátila a stejně ho koupila.
Kitty - to je moje řeč, raději kvalitnější věci, aby něco vydržely. Já už jsem na ty levný krámy alergická. I když se něco může povést, ale většinou to stojí za dvě věci.

kitty68
29. srp 2008

no a proto az se tata probudi tak pronesu navrh 😀

uz js tak jednou nekoupila male kalhoty a rekla js mu to a on rano no tak se oblikej jedem pro ty kalhoty a decka me az vyhrkly slzy (jinak me pochopitelne taky nekdy sere 😀 )

aponchie
29. srp 2008

ja si nikdy nic nechci koupit a pak toho lituju..treba je mi uplne blbe dat za neco tisic korun to se mi snad jeste nestalo 😀

kitty68
29. srp 2008

no ale ted js projela ten river island na netu a podivam se jeste na dalsi obchody, mam vypsane 😀 😀 😀 na listku co se m i libi a jestli se pantata uvoli tak bychom zajeli a jestli ne tak pristi tyden pze ma volno a to bych ho zkusila premluvit i na lakeside 😵

aknela75
29. srp 2008

No tak já si jednou koupila tričko za 1.300,--. Je to tak 8 let a stále drží barvu a látka je úplně stejná. A teď nemůžu chodit okolo obchodů, protože "slintám". 😀 😀

kitty68
29. srp 2008

ale musim rict ze kolikrat js koupila i neco u vietnamce doma a byla js s tim max spokojena po dlouha leta 😵 to se fakt musi prozkoumat horem dolem
aknela mas dve deti tak urcite bryndak vedete 😀 ten je dobry na ty slinty, ja spis slintam jak to vidim na tech figurinach, pak do toho vlezu a uz to nevypada tak vabne 😀

dididi30
29. srp 2008

hm baby ja minam na oblecko tisicky mesacne!! a to este pre deti , muz tolko nepotrebuje on kupi raz a poriadne 🙂
ale ja aj kazdy den si nieco kupim, boze hruza , nechapem...totalna mania, ci choroba 😀 ale milujem nakupy a nedokazala by som sa ich vzdat, hoci by som nejedla 😕 😅

dididi30
29. srp 2008

no a to este plus topanky, kabelky, obycajne nestacia musia byt kozenne 😀 kozmetika znackova, pod 500 korun nejdem, teraz som vyskusala vichy a je to bomba, mam krem plus makeupe

A TESIM SA ,ZE TU TAKA TEMA JE, ASPON SA VYROZPRAVAM 😅

aponchie
29. srp 2008

je to pravda ..ja mam veci ruzne od znackovych,designeru,tamanu,vyprodejaku,sekacu proste vsecko..urcite bych neresila jestli nekdo nakupuje jen tam ci onam jen se snazim aby to co koupim nejakym zpusobem vydrzelo,tzn.drzelo barvu,tvar a vubec bylo vzhledove zajimave a je mi sumak jestli to najdu v seku nebo v obchode,samozrejme jsem sporivej racek takze urco nedam horentni pro me sumy za obleceni,ktereho se stejne nenajim.nicmene jsem pokazde mela stastnou ruku na hadry a kazdej jen cumel co ma mala na sobe a slintal a kdyby vedel z kama co mam a za kolik 😀 no ,ale musim uznat ,ze mam jedny nazouvaky takove slapky kozene mezi prsty hnede a uz je mam 4rok!!od tamana znouze koupene nafofr a kuwa ony drzi a ja chytam depku kde takove krasne boty sezenu a nemuzu nikd najit...jo nasla sem jedny za 2000a to jako nedam 😀 aspon ne ted..nektere veci od cangu sem mela na malou viz puncosky a kalhotky do skolky pac mame na jeden jeji semestr asi 20kc od kazdeho..ale jinak radsi pujdu do kamenneho obchodu klidne i KIK ,HM nebo Tesco nez zlutasky 😝 😲 uz jen z principu je podporovat nebudu a co je vec jasna,ze bych tam nekoupila jsou boty pro dite 😝 😝

aknela75
29. srp 2008

Jo, tak boty a bačkorky kupuju taky kvalitní, zdravotní. To samo. JInak mají děti věci taky odkudkoliv.

aponchie
29. srp 2008

kusu sem chtela napsat ne kc to vypada jako bychom ji dali limit 20kc na rok na spodary 😀 😀 😀 😀 😀

kitty68
29. srp 2008

no ja js si koupila tak pred 3 lety bundu takovou platenou bilou sportovni se zipama u tamance a tady mi ji vsichni zavidi, stala 300,- 😀

jinak ja js mela kdysi taky sekacovou manii, to jeste v cr, ale uz me to preslo

ja uz js si zacla vybirat co si koupim, tak uz nenosim kazdy den 😀

aponchie
29. srp 2008

no jasne ja bejt v UK tak to je neco jineho tam zajdes do shopping centra a porad sou nejake vyprodeje takze to poridis za par susnu ja naposled kupovala v JD sportu adidasky tenisky ze40na 9,90liber takze to je mazec to se to potom nakupuje co? 😀

aknela75
29. srp 2008

TAky mám kalhotový kostým od Poláků a moje drahá snobská teta vyzvídala, že asi musel stát hodně. Tak jí máma práskla, že je polský- ta čuměla. 😀 😀

kitty68
29. srp 2008

ale oni nekdy lzou api jak napisou ze to bylo £40 😀 pred slevou, ja si sportovni moc nekupuju a kdyz tak pumu v outletu, naposledy js si tam zkousela plavky nadrherne za £7 ale nenacpala js do nich mlikarny, zakrylo to taktak bradavku a to byly 16tky

ti polaci taky nejsou spatni

aponchie
29. srp 2008

zas tak blba nejsem.tyhle reklamni tahy ja znam,treba vcera meli reichly boty jako ze 4tisic na 1500 ja nez si to koupim tak si na netu najdu relanou cenu a pak jdu nakupovat,ale proste v UK jsou neskutecne slevy treba sem chodila v Romfordu do gapu a bezne kupovala tricka za 3libry i mene kalhoty za 5 a podobne takze to se neda srovnavat ikdyby ty tenisky staly jen 20liber predtim a pak 10 tak je to uzasna cena ne?ja koupila posledne plavky Arena v Dansku za 1200kc na nase a vydrzely "jen"6let kurna a uz sem se vztekala jak ta latka tercha a manza rikal jako,ze co chcu??6let je dost dobrejch 😀 no me ne ja chci at mi to vydrzi celej zivot pac ja mam depky,ze uz takovej vzor nenajdu pac uz ho nedelaji a me to tak sluselo no hruza 😀

kitty68
29. srp 2008

api ty jsi proste strasne narocna, ale v podstate ja si taky kupuju vetsinou to same 😀 nebo spis na stejne brdo 😅

dididi30
29. srp 2008

apon aj ja kupujem vsade,co mi padne do oci a ked kupujem topanky tak hned kabelku aby ladilo a stale rozmyslam, co si este doplnim 🙂
ale zas nenakupujem tvrdolhlavo, ak je akcia tak v tedy sa nabazim a v anglicku by ste odpadli co za zlavy v znackovych maju, no nekup to

no sak kukam ,ze ste tu aj zo zahranicia tak viete o com pisem 😵

kitty68
29. srp 2008

kazdopadne dididi kazdopadne 😀 😀 😀
no prave jak vidis takovou slevu to je hrich nekoupit a muj stary je vzdycky haze drzky a rekne mi ze si mam radsi koupit neco co budu na 100% nosit nez neco co je jen levne a vezmu to na sebe 3x 😝

aponchie
29. srp 2008

nj zahranici je zahranici ja se tesim az si zajedu a nakoupim si neco 😵 jako vubec bych nekupovala pres mmb nejake veci z nextu a tak..ten kurz je pro me pase a jelikoz mam libry jeste na uctech tak to utratim na miste..vymenit a nakoupit via net neco je prodelecne a letenka se da za par kacek koupit takze nasetrim jeste vic a pak trada UK jen mam problem..zacinam se neskutecne bat letadel 😲 autem nejedu pac na cestach je nehod vic a busem je to nepohodlne a vlakem je to drahe..sakra ja jsem narocna co 😀 😀 😀 😀

aponchie
29. srp 2008

http://www.arena-shop.cz/index1.html ja cu ty prvni na strance 😲 kurna sou fakt hezke 😝

dididi30
29. srp 2008

hm kitty, ja to iste a muz hubuje ale uz je vegetak zvykol si a aj pochvali, co ine mu ostava, kazdy ma svoje peniaze a tak drzi.. 😀
apon, no nevadi, da sa aj cez net objednat 😀
joj chore sme co??🙂)

dididi30
29. srp 2008

kitty aj ja mam rada river island, najma rifle, teraz tam mali zlavy tak som toho nakupila 😀

aponchie
29. srp 2008

didi a jak si objednam treba Gap z netu?primo ze stranek Gapu to nejde oversease 😲

aknela75
29. srp 2008

Holky, máte někdo zkušenost se značkou Bushman? Včera jsem šla okolo jejich obchodu a měli 40%ní slevy do neděle. Něco vypadá hezky.

kitty68
29. srp 2008

aknela neco mi to rika ale nevim kde js to videla 😲

ale dej si bacha na ty slevy nekdy to je v cr ze ze 2000,- je to slevneno na 1900,- 😀 jdu se podivat jak to vypada

poletucha
29. srp 2008

taky se hlasim do klubu 😎 manza byl neskutecne rad,kdyz letni slevy tady ve Spanelsku skoncily...jenze ted tu maj neco jako "slevy po druhe" 😀 ...tak ho asi odvezou 😀

kitty68
29. srp 2008