• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poraďte, aké látkové vložky si kúpiť

25. srpna 2016 
tak moje postrehy s bundles... intimky sú neskutočne príjemné, no úžasné!!! ale merino krídelká :confused: z toho som v rozpakoch, príjemné teda sú, o tom ani popel, fakt úžasné, ale jaksi sú veľké. Keď sa zapnú zospodu nohavičiek, tak vlastne visia akoby dole, nepriľahnú úplne :frowning2: ach joj. Ale asi po minute nosenia mi to stejne nevadí a už to necítim :wink: je to fakt nádherne príjemné, mäkkučké.
13. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, který vlastně máš? já si objednala tu s bambusem i tu bavlněnou
13. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, tie bieloružové z bambusu, sú fakt super
13. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bílorůžový? to jsou který? :confused:
13. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.branakdetem.cz/slipove-vlozky-bambusove-bundles.htm sú biele s ružovým okrajom, také rozkošné :wink:
13. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já si vybrala černou :wink: těším se moc :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, teš sa teš, akurát tie krídelká ma fakt malinko sklamali, teším sa na tvoju skúsenosť :wink: normálne už uvažujem, že si potom dokúpim aj tie vložky s krídelkami od bundles :wink: :grinning: aspoň na koniec cyklu... na začiatky chcem určo kalich
13. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono ešte by to chcelo asi tú MS, že? :grinning:
13. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by ani nemuselo být :grinning: já normálně používám intimky (klasicky papírový), tak chci zkusit tohle + později jako doplněk kalichu :wink:
13. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, práve pre toto som si ich kúpila a fakt som spokojná, uvidím, či moc nezhrubnú praním, pretože ja mám všetko z bambusu ako strúhadlo :frowning2: a pritom mi ten bambus tak moc vyhovuje...
13. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se kvůli hrubnutí zbavila všech frote plen kromě pastelek. Doufám, že vložky to zvládnou :wink:
13. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek a akú máš alternativu oproti bambusu a froté? ja mám ešte ptitku velurku, ale tvrdá je tiež :frowning2: HHS z konopí je jak prkno
13. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si, holky, objednala kalíšek a vložky...tak jsem moc zvědavá...zkusila jsem i bundles s hedvábím...běžně používám na den intimky...tak jsem na ně moc zvědavá a pak podám hlášení...a ke kalíšku bambus + merino křidélka...zkusila jsem ty bílé...díky za tip Matilko :grinning:
15. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zítra čekám balík :dizzy_face: mmch, našla jsem ty domašitý, zařadím je taky do oběhu :slight_smile: a na MMB jsem sehnala 2 outlet merino svetry za pár šupů, takže našiju křidýlka a nějaký slipovky k tomu :wink:
15. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, mám čč, kissaluvs, flanelky a pak plínky, co mají na vrchu flís, na noc BE, ty nehrubnou :wink:
15. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, mne trochu zhrubla aj BE prírodná s oranžovým lemom, tá biobavlnená nie :confused: ak sa ti podarí našiť nejaký lepší rozmer krídelok, tak budem mať záujem :wink:
lenkicka, no super :slight_smile: potom podaj hlásenie
15. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, což o šití, ale jestli jsou ty patenty menší než jaký budu mít, je ti to stejně k ničemu :unamused:
15. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek a objednala si si aj tie merino krídelká?
15. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, objednala, jedny merinokřídla a 2 intimky, zbytek už si našiju :wink:
15. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, som zvedavá, ako sa ti tie merino budú páčiť :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata z sk, ak by ste sa niekto chceli pridat k objednavke odtial

http://www.bundles.cz/

napiste mi do ip :slight_smile: mam moznost odtial nieco zobrat, ale potrebujem len par ks, tak aby sa to vyplatilo
16. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, tak čo? zásielka dorazila???
16. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
křídla se suší, intimky vyperu zítra, vypadá to všechno moc pěkně, akorát místo cihlový intomky mi poslali zelenou, ale to neva :wink: mmch, ty křídla mi žádný chlupy nepustily :confused:
16. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mate tu nektera tyhle? pisou ze jsou bez nepropustne vstvy a tudiz vhodne na denni noseni (= ne na ms)... zajimalo by me, jestli je to s tim protecenim fakt tak zhavy nebo se daji pouzit... (nemivam to extremne silny, tak normalne...)
http://www.branakdetem.cz/bavlnene-vlozky-s-kridelky-bundles.htm
16. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin, vzhledem k tomu, jak tenký jsou ty slipovky (stejnej materiál a toušťka), co vzít jejich křídla a nacvakávat na to? :wink: mají 3 velikosti :wink:
16. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, mne ale tie krídla fakt pustili chlpy po krajoch :frowning2: vypadá to ako nosené sto rokov, chjo.. mám ich ružové. Inak noseniu to samozrejme absolútne nevadí. Akurát mi vadí, že samotné krídla sú fakt dosť veľké a nepriľnú pekne ku kalhotkám ale visia dole :frowning2: no čo už...
16. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sio pořád nějak neumím představit, co ti na tom pustilo, mě o prostě nikde nechlupatí. Mám modrý :wink: a to prověšení - jedině narazit tam další patentek, aby se to dalo utáhnout :wink:
16. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin ja je mam, a na ty slabsi dny se daji pouzit, nosim je posledni dny a jinak jako pojistku ke kalichu
16. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty slipovky od nich
16. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
schneku, to je sice fajn napad, ale ja jsem estet a ty kridla maji jinou barvu nez ty slipvky....a mne se to neeeeliiiibiiii :grinning: :grinning: :grinning:

josefo, diky:slight_smile: ja jsem si zatim koupila na zkousku tri IV s pul zaterem a kalich samozrejme...zatim jsem ho nezkousela, ale uz ted mam pocit, ze se mi bude ze zacatku trochu eklovat davat si ho na noc, tak chci mit v zaloze vlozky:slight_smile:
17. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek