• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poraďte, aké látkové vložky si kúpiť

25. srpna 2016 
panterka mam aj s kridielkami a aj bez, teda to co ide do tych kridielok pouzivam ako intimky aj som si rucne nasila a je to :wink: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek drzi :wink: poriadne si to nastavis a je to tam :grinning: ja to mam ako take tangace nasunute :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda přiznávám, že se v tom vůbec nevyznám :sweat_smile: didid a Ty máš jakou značku?
11. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak až budu v Brně, pomrknu, co všechno mají, díky :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a v brně je nějaká spešl prodejna? jestli jo, tak mi pls písněte kde :wink: možná tam budem mít cestu ke známým
11. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
brána k dětem :wink: www.branakdetem.cz
11. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, díky moc :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem neodolala a pořídila přes web bundle merino křidýlka a 2 slipovky, tak už se těším :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, neboj neoľutuješ, je to nádherné, akurát som to vybrala z lanolínovej lázne :grinning: trošku ma mrzí, že to po krajoch malinko rozpelichalo, ale myslím, že to ničomu neva, však uvidíš sama... dúfam, že už zajtra skúsim a podám skúsenosť :wink:
12. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky, tie slipky bundles maju tiez nejake druky? nechapem ako sa tam tie merino kridla pripnu??? :confused:
12. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambusko, merino krídla sa zapnú drukmi pod nohavičkami a slipky sa pripnú ďalšími drukmi ešte na to, takže merino krídelká majú dohromady 4druky, asi som to napísala pekne blbo, no snáď si pochopila...
12. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dajú sa tie merino krídla kúpiť na Slovensku? Nepodarilo sa mi ich nikde nájsť...
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, dik :slight_smile: no pozerala som aj obrazky a tam tie druky na slipkach nevidiet, aj ked v popise o nich cosi bolo, ale teraz uz mi je to jasne :sunglasses:
12. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mracik, to netuším, ja žijem v čr... ale myslím že branakdetem.cz zasiela aj na slovensko
bambusko, tie druky na slipkách sú zo spodku, na fotku sú vyobrazené zvrchu :grinning:
12. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, schválně jsem si vybrala poslat na dobírkzu, aby to tu bylo rychle :grinning:
12. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, teeeeda :grinning: sú fakt krásne, ale jak som písala, naštvalo ma, že to trošku pustilo nitky po krajoch :frowning2: je to teraz také strapaté (myslím merino krídelká)
12. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť je to vlna, s tím počítám, že to pustí chlupy :wink: už se těším. Jak veliký jsou ty připínací druky na intimku? jako na plínkách
12. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko, kterou část dáváš do lanolínu? ty křidélka, nebo všechno?
12. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, ale ono to nepustilo chlupy, ale akoby nitky po krajoch,asi je to nejako slabo obentlované mi príde :confounded: ale ja to odstrihnem a bude klud...
betelgeuzz, len tie krídelká z vlny samozrejme
12. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty patenty? je to ta velikost jako na plínkách? nebo jsou menší? :confused:
12. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, sú menšie :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko, vidím, že jsi krátce po porodu, nepoužívala jsi látkovky i hned po porodu, místo těch jednorázových. Viděla jsem, že u některých vložek píšou, že jsou dobré i po porodu.
12. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
betel, ja látkové vložky nemám, len tie intimky som si teraz kúpila... po pôrode som používala klasické pôrodnické vložky a nemôžem si sťažovať.
12. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, dík

betel, nějak si neumím představit, že bych hned po porodu používala látkovky (mám pár doma šitých) ... možná později, ale stejně. Ty porodnický jsou dobrý :wink:
12. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to tu čtu a jsem z toho fakt zamotaná, tak fakt nevím, co koupit

kdyby mě moje nitroděložní tělísko nezradilo, mohla jsem si tyhle starosti ušetřit a nemusela jsem mít ms 5 let :angry: takhle musím řešit vložky, no to mě s...
12. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, a kalich? ten nechceš?
12. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ho mám objednanej, ale myslím, že budu potřebovat i nějaké doplňky, já hrozně trpím na mykózy, se sice říká, že je kalich sterilní, ale dokud nevyzkouším, neuvěřím :wink:
12. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, uvidíš, já jsem z něj nadšená :wink: teď jsem vzala nějaký ty slipovky (2 + jedny merino křidýlka) a našiju si. Když jsou ty patenty menší, tak prostě vedle narazím ty větší a našiju si z tý objednávky z BC :wink:
12. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, overlock dělá divy :grinning:

já jsem si s tím kalichem objednala intimky Bundles, ale ještě bych to doplnila, jen nevím čím, tak tu budu ještě chvíli číhat, jestli něco nevyčíhám
12. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evičko, první vložky jsem šila před víc jak rokem na obyč stroji :wink: jen jsem je někam pečlivě uložila a nemůžu je najít :grinning: ale neva, teď je nepotřebuju, byly celkem silnější, ale musím je pohledat :wink:
12. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek