Pořady našeho dětství. Na co s láskou vzpomínáte?

klokanka31
8. lis 2023

Na jaké dětské pořady/pohádky dodnes s láskou vzpomínáte? A co jste zase naopak nesnášely? 🙂 Moje malá vyhrabala DVD s tučňákem Pingu a ihned si ho zamilovala, tak jsem se tak zamyslela, že to byla jedna z mých nejoblíbenějších pohádek, miluju ho vlastně dodnes 😊

te_reza
8. lis 2023

Pepek Námořník. Do dnes se vidím jako prťavá před tou prťavou černobílou televizí 😄

queenp
8. lis 2023

Hry bez hranic, Pevnost Boyard, Hip Hap Hop, Bluďišťák 😀

galatea_a
8. lis 2023

Vega, Magion 👍 Z večerníčků Bob a Bobek, Maxipes Fík.
Nesnáším Potkali se u Kolína a Krkonošské pohádky.

klokanka31
autor
8. lis 2023

@te_reza Toho jsem taky měla ráda. Nedávno to pustil manžel a mně vstávaly vlasy hrůzou 😄

klokanka31
autor
8. lis 2023

A vzpomínáte na Kuřátka a Pampalábuska? Nesnášela jsem tam ale tu žížalu Julii 🫣

exbordelar
8. lis 2023

@galatea_a joo, dodnes kdyz vidim toho sebestredneho medveda a toho joudu, co se nechal sikanovat, se mi vari krev v zilach 😂🤦‍♀️
A nesnasim jeste Broucky a ilustrace Jiriho Trnky - depresivni jak svina.
Ale otazka znela jinak, ze? 🤣

klokanka31
autor
8. lis 2023

@exbordelar Ne, klidně pište i co jste nesnášely 😃 Já nesnášela pohádku Willi Fog na cestě kolem světa, a pak takový dva opičáky co byli námořníci, myslím že to byli Hup a Hop?

petramana
8. lis 2023

šmoulové, pipi dlouha puncocha, kaceri, gumidci, tom a jerry, rumcajs, studio rosa,..

misicka1988
8. lis 2023

Magion, Vega, Triangl, Hry bez hranic, Studio kamarád...mmch jednou jsem tam byla na natáčeni jednoho dílu, zpívala jsem tenkrát s Michalem Davidem píseň s názvem " Jak z láhve ven " 😊 Tenkrát jsem dostala honorář 80 kčs a papírovou růži. Bylo mi cca 8 let...😃

klokanka31
autor
8. lis 2023

Ještě si pamatuju Klubíčko, ale vůbec nikde na netu o tom nic nemůžu najít. Taky byla Oáza, Pyramida...😊

mimco
8. lis 2023

@klokanka31 úplně první vzpomínky mám na čertíka Bertíka se Štěpánkou Haničincovou🫢🥴🤷‍♀️🤩
Klasické studio kamarád, Jů a Hele, pak frkačky z kabaretu s Jitkou Molavcovou, Dvořákem (nebo jak se to jmenovalo🤔), Vega, Magion
Nesnášela jsem bludiště a trvá to do teď, ten moderátor bez mimiky mě děsí

mimco
8. lis 2023

@klokanka31 můj kamarád klubíčko moderoval🤩

ffiinnkkaa
8. lis 2023

@klokanka31 willi foga jsem jako malá žrala 😀 A pamatuji na psa Gora...jak to bylo nekonečný než došel domů 😀

klokanka31
autor
8. lis 2023

@mimco Takže to vážně existovalo že jo?

klokanka31
autor
8. lis 2023

@ffiinnkkaa Toho psa neznám 😃

mimco
8. lis 2023

@klokanka31 jasně, dělala to čt Ostrava a moderoval to Daniel Kubín, občas mu pomáhala ségra Lada
Mmch., do dneška má na dědině přezdívku klubíčko😂

klokanka31
autor
8. lis 2023

A nebo JOJO s Jitkou Molavcovou. Ho zítra zkusím pustit malé co na to bude říkat 😃

mimco
8. lis 2023

@klokanka31 toho joja jsem se bála😂

misicka1988
8. lis 2023

Goro bílý pes....co já se u toho nabrečela ! A taky si pamatuji Děti z kouřové hory a pořad Zlatá brána.

klokanka31
autor
8. lis 2023

@mimco Já ho měla ráda 😁

ffiinnkkaa
8. lis 2023

@misicka1988 Tak taky pamatuješ Gora...nejsem zase tak stará 😀

misicka1988
8. lis 2023

@ffiinnkkaa Jaképak staré... jsme v krásném věku 😎😊🌷

mimco
8. lis 2023

@misicka1988 ach Goro🤩
Lasie se vrací
Divotvorný hrnec
Rendl a Hopkirk

klokanka31
autor
8. lis 2023

A znáte Od Andulky po Žížalu? Sehnala jsem to na DVD, jeden čas to u nás frčelo furt 😃

veroniquecz
8. lis 2023

@queenp v hip hap hop jsme byli, mám doma ještě kuličku 😁😁

klokanka31
autor
8. lis 2023

@misicka1988 Nejsme staré, jen pamětihodné 😄

misicka1988
8. lis 2023

@mimco Tak Divotvorný hrnec a Rendl a Hopkirk jsem milovala ! Taky ještě pamatuji Čárifuka 😃

misicka1988
8. lis 2023

@klokanka31 😃😊👍

veroniquecz
8. lis 2023

@klokanka31 od andulky po zizalu dávali nedávno v Kouzelné školce 🙂)

mimco
8. lis 2023

@misicka1988 ježiš jo, Čáryfuk … a pozor mám perlu, schválně kdo to pozná…