Pořady našeho dětství. Na co s láskou vzpomínáte?

klokanka31
8. lis 2023

Na jaké dětské pořady/pohádky dodnes s láskou vzpomínáte? A co jste zase naopak nesnášely? 🙂 Moje malá vyhrabala DVD s tučňákem Pingu a ihned si ho zamilovala, tak jsem se tak zamyslela, že to byla jedna z mých nejoblíbenějších pohádek, miluju ho vlastně dodnes 😊

misicka1988
8. lis 2023

@mimco Opičí král !!!!

mimco
8. lis 2023

@misicka1988 toho jsem milovala😂

klokanka31
autor
8. lis 2023

A co Teletubbies? A taky Kostičky, ty dávali tuhle v telce 😊

misicka1988
8. lis 2023

Taky jsem si vzpomněla na Cvičme v rytme 😃

klokanka31
autor
8. lis 2023

A nebo Alf, škoda že ho nedávají 🤔

veroniquecz
8. lis 2023

@klokanka31 jj kostičky dávají taky ve školce.
A Alf byl boží.

misicka1988
8. lis 2023

A Dinosaurové 😊

misicka1988
8. lis 2023

A seriál Odyssea....ten jsem milovala 😊

klokanka31
autor
8. lis 2023

@misicka1988 Ty bláho na ty jsem úplně zapomněla 😮

galatea_a
8. lis 2023

A co tohle? 😀

misicka1988
8. lis 2023

A Soptík 😊

misicka1988
8. lis 2023

@galatea_a No jé jé ! To byl hit !!

ffiinnkkaa
8. lis 2023

😀

kristyn86
8. lis 2023

Ja mela rada Gumidky 😃

oveckaluky
8. lis 2023

@mimco Moje milovaná Planeta opic. 🙂

oveckaluky
8. lis 2023

@mimco Aha, tak to jsem se sekla, koukám. 😀
Ještě jsem měla ráda Marmeládu a ze seriálů Rychlé šípy, Tři holky z městečka, Území bílých králů, Přátelé zeleného údolí, Křeček v noční košili, slovenský seriál Teta (to jsem milovala), Kamarádi (srdcovka, na Válečka se nedá zapomenout), no a samozřejmě Spadla z oblakov.😍

budouci_maminka
8. lis 2023

Ja mela rada Kačeří příbehy, Rychlou rotu.
Pak školu zlomených srdcí, M*A*S*H (ty si poustim dodnes), Ateam, Komisaře Rexe.
A asi nejvetsi srdcovka byla na kabelove televizi Darja

rnika
9. lis 2023

@oveckaluky Tři holky z městečka mám ráda i teď, občas je opakují.

rnika
9. lis 2023

@mimco Opičí král byl dobrej 😁

rnika
9. lis 2023

My s bráchou ujížděli na japonském kresleném seriálu Candy, ten tu ještě zmíněny nebyl.... tuším, že tam byl zloduch Malmot co měl spoustu pomocníků mezi lidma. Brácha pak naší zubařku pokřtil na pomocníci Malmota 😁 Jinak klasika Gumídci, Rychlá rota, Kačeři a pod.

rnika
9. lis 2023

Z těch ne úplně dětských jsem měla ráda Cavington cros (nejsem si jistá jestli píšu název dobře). bylo to rytířích ze středověku, pak Colombo-toho můžu taky vidět pořád i když si Fily pamatuju. Měli jsme rádi Vražedné pobřeží, ale to vůbec neopakují nebo Magnum-milovala jsem T.Seleka. A jinak jsem milovala staré české Fily pro pamětníky, na těch ujizdim dodnes a znám snad všechny, z cizích zas Francouzské komedie. @budouci_maminka M*A*S*H si ráda pustím dodnes, většinu dílů znát nazpaměť 😁

kristyn86
9. lis 2023

@budouci_maminka Jee,Darja...Tu si taky pamatuji a mela jsem rada 👍

budouci_maminka
9. lis 2023

@rnika mash je nesmrtelna, ma dokonaly hlasky 😀
@kristyn86 vid 😀 jeste jsem mela rada Fly tale, to bylo taky na Cartoon network a taky sarkasticky

mon_88017
9. lis 2023

Koukám, že tu proběhlo všechno, co znám, i ten Opičí král 😅 A kdo z vás pamatuje tohle? Běželo to, mám dojem, jako seriál v rámci Magionu. https://www.csfd.cz/film/70524-teta/prehled/
Edit: ahá, tak já si nevšimla, že to zmiňuje výše @oveckaluky 😀

veronicka89
9. lis 2023

Pingu a dinosariove byli bozi

😀 to si poustim i zed nekdy

glimmer
9. lis 2023

já osobně bych se ráda podívala na Beverly Hills 90210 ... na ty první díly ... Brandon, Brenda, Kelly a hlavně Dylan 🙂

barumrallyebum
9. lis 2023

Ja mela rada Kacery z Kacerova, Rychla rota. Nemela jsem rada filmove pohadky ( ty z devadesatek napr s Censkym)

mon_88017
9. lis 2023

A ještě jsem si vzpomněla, nebyl to teda pořad pro děti, ale s mámou jsem do hltala- australský seriál Návrat do ráje. Manželku shodil manžel do vody, tam ji potrhal krokodýl, ona to přežila, spravili jí obličej a pak se dostala znova na výsluní.

michaela666
9. lis 2023

Většina už tu zmíněná byla, napadla mě ještě Princezna Fantaghiro.

oveckaluky
9. lis 2023

@mon_88017 Teta je boží, občas si ji pouštíme i teď. Lucka při ní jako miminko usínala - u té úvodní písničce. Tu úplně miluju. 🙂