Potrat v říjnu 2014

irisie
4. lis 2014

Kolik nas je? Pojdme se podporit 🙂

linee
26. pro 2014

@hanka.knizkova mne to funguje.V ip jsem mela novou zpravu,kliklajsem na odkaz a byla tam.Byla to chvilka
@emisekkk

hanka.knizkova
26. pro 2014

Fakt mi to nejde, v IP žádnou pozvánku nemám..akorát na odkaz od emisekkk ze se chce kamaradit 🙂

hanka.knizkova
26. pro 2014

Tak jsem skupinu našla ale nechce mi to do ni pustit mam si požádat o členství..

kordul
26. pro 2014

@hanka.knizkova Hani je někde nějaká chyba.. Ja ti posílala pozvánku i chtěla potvrdit tvou zadost a píse mi to ze uz ve skupině ses...

linee
26. pro 2014

@hanka.knizkova zkus pozadat,mozna to pak bude fungovat

lejla29
27. pro 2014

Holky já zase ve skupině jsem, ale normálně ji nemůžu najít a ani jí nemám ve fotoblogu mezi skupinama, takže do ní lezu přes tu pozvánku (je tam takový odkaz). Nějak jim to přeš ty vánoce blbne.

lejla29
27. pro 2014

Ale jinak mě napadlo, proč jste raději nezamkli tohle fórum? My to takhle jednou udělali a pak sem nikdo nemůže lézt a číst příspěvky. Musí to ale zamknout ten, kdo to vytvořil.

hanka.knizkova
27. pro 2014

O členství jsem si zadala ale porad nic,to mi štve,nemuzu s vama kecat v soukromí..

linee
27. pro 2014

je pravda, ze jak pise @lejla29, by to bylo prehlednejsi jako forum. V te soukrome skupine je vzdy prispevek od nekoho a komunikovat muzes pouze v komentarich pod prispevkem a trochu se (aspon ja) ztracim

emisekkk
27. pro 2014

@lejla29 já tam taky lezu přes tu pozvánku...jinak nevím

hanka.knizkova
27. pro 2014

Tak uzavřeme tuhle diskuzi a je to..

lejla29
27. pro 2014

Tak jsem udělala tu novou a přehlednější diskuzi a přidala jsem vás tam

lejla29
27. pro 2014

je to tady

irisie
autor
27. pro 2014

Ještě mi někdo řekněte jak mám tuhle diskuzi uzavřít...

ladkaspackova
6. led 2015

@kordul
@lejla29
@irisie
Mohu poprosit o přidani do soukrome skupiny, jsem s váma v soukromém fotoblogu ale tam nikdo moc nechodí, tak jestli jste jeste i jinde, nohu poprosit o přidani😊

lejla29
6. led 2015

@ladkaspackova přidáno 🙂