Prístup bývalého priateľa

airamka25
16. kvě 2019

Ahojte kočky, potrebujem počuť názor z inej strany a možno trošku aj oporu, ide o toto. Som v niekoľkoročnom vzťahu. Predtým som zažívala vzťah s iným mužom, teda v tej dobe chlapcom, bolí sme mladí a skôr to bolo fyzického charakteru a aj keď z mojej strany to bola láska ako hrom, z jeho nič. Nakoniec sme sa rozišli a našla som si iného priateľa, priznávam, nebola som tak celkom vyliečená keď som si začala s iným. Po niekoľkých rokoch ma začal kontaktovať, boli telefonáty, narážky. Až mi miestami začínal chýbať, keď som sa opýtala kam to smeruje tak že nikam lebo on by so mnou nebol, pretože je povrchná sviňa - to citujem tak, ako to povedal. Prekáža mu to že som plnšia a že mám určite zdravotné postihnutie, teda som na invalidnom vozíku. Celkom ma to zlomilo, aj keď priateľa milujem tak ma ten prístup od bývalého ponížil. Načo potom tie náznaky? Cítim sa tak nemožná, tučná, škaredá posledné dni.

treasurka
16. kvě 2019

@airamka25 Vysrala bych se na něj. Léčí si na tobě nějaký svůj mindrák. Ty můžeš zhubnout, můžeš se upravit, aby ti to slušelo, ale on zůstane debil napořád!

ito
16. kvě 2019

@airamka25 kasli na byvalyho a to i v myslenkach, neudrzuj s nim zadny kontakt. On te jen vyuziva, aby si zvedl sebevedomi on-ze o nej mas svym zpusobem zajem. Na svete jsou blbci a nesouvisi to vubec s fyzickym vzhledem, i modelky se s nekym takovym potkaji. Bud rada, ze s nim nejsi, vaz si sveho pritele, ten te rad ma, nerozebirej to v sobe a pitomce pust ze sveho zivota-smaz cislo, zablokuj kontakt.

sudylichozrout
16. kvě 2019

@airamka25 na takoveho vola zapomen, prosim te... Vubec neni o cem.

ariadna12
16. kvě 2019

@airamka25 no, ja bych mu napsala, at otravuje nejakou, se kterou si to uzije, ze ty na to mas uz nekoho jineho. A az priste si nebude mit s kym vrznout, at nic nevypisuje, ale jde do bordelu.

airamka25
autor
16. kvě 2019

Dievčatá mňa skôr mrzí že keď sme boli spolu tak mi nepovedal že mu prekáža invalidný vozík, ale že chcel aké to bude so ženou na vozíku vyskúšať , teda mať vzťah, nakoľko aj on ma raz nehodu kvôli ktorej raz skončil zle ale nakoniec sa z toho dostal. Jednoducho ja viem, potrebujem sa prestať cítiť mizerne, samozrejme že je to lump, no podľa tých rečí som mala niekedy pocit že aj ja mu chýbam, neviem načo to bolo dobré že sa ozýval.

ariadna12
17. kvě 2019

@airamka25 ja mam pocit, ze mu ted chybel sex. Kdyby mi rekl, ze to chtel zkusit s nekym na voziku, poslala bych do do prcic hned. Nejsi snad pokusny kralik😀.