Partner. Co byste dělaly vy?

snehulka19
11. lis 2020

Ženy ,potrebujem vaše nazori alebo skor asi sa iba vypisat z nervou,co by stě urobili Keby váš partner si dopisoval z bývalí a popřípadě aj k nej isiel Ked sa mu to hodí ,správy znějí v zmysle že jej chyba a Ked otvoria hranice dojde ju pozriet a už sa těší...ako moc ju lubi ...a na vás nakecal,aka stě sviňa a ho....o ,atd....samozřejmě to zapiera a ze mi sibe a mám sa ist dat liecit ,ale chybu si nepřizná ...komunikovat sa s ním nedá v klide vždy vybuchne a rozhazuje věci kolom ...povedala som mu že s ním končím nech si ide tahat za nos niekoho ineho ,Viem že som urobila dobře len mám strašný jed v sebe ,som nervózní ...ako sa mám aspon trochu uklidnitDakujem vám

jjasmina
11. lis 2020

Poslala bych ho taky do háje. Chce to čas, ono si to sedne a srovná se to

lv
11. lis 2020

Vyvztekej se, breč, krič, o samotě (psychologická rada, věnuj tomu třeba hodinu, s fotkami, pocity bezmoci, zrady atd. 1x za týden, at je na to vyhrazeny cas a zbytek dne a tydne se snaz na to nesoustredit). Nebo ho pomluv s kamarádkou, každému vyhovuje něco jiného, nejde úplně poradit, co zabere u tebe. Komunikuj s nim jen nutne, ohledně penez, bydleni atd., jinak s nim nic neřeš, na co hádky.

levandule_k
11. lis 2020

Tvé pocity jsou normální v této situaci. Ideální by bylo, kdyby jsi s ním nemusela bydlet a řešit domácnost.
Zacvič, zaběhej si, dej si vanu, maluji si, jdi ven s kamarádkou, jsou fajn rady, které ti pomůžou překonat třeba náročný den v práci, ale tady to chce čas.
Věnuj se sama sobě, dělej, co máš ráda a nenadávej si za to, že jsi naletěla blbovi. Ber to jako drsnou životní lekci.

pipi_puncocha
11. lis 2020

Dobře jim oběma tak, ať si ho bývalka nechá, takový poklad.

snehulka19
autor
11. lis 2020

Dakujem vám🙂budem sa věnovat detom a sebe ...možno aj malovat budem s dcerou je velmi šikovná (po mně😁) skusim hocico nech mi je lepsie