• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První holčička Nikolka, jaké jméno pro druhou? Poraďte

10. října 2013 
Ahoj holky,čekáme druhou holčičku a ne a ne vymyslet jméno.:slight_smile: Manžel chtěl původně Elišku,ale je jich teď opravdu hodně,tak to jsme nakonec zavrhli.Já bych chtěla Sabinku...to se nelíbí manželovi:grinning: on přišel s Lucinkou nebo Kristýnkou,já pořád nevím.Líbila se mi i Ella,ale to mi asi taky neprojde :slight_smile: Poraďte prosím,klidně i jiné jméno,které Vás napadá,budu ráda za návrhy.:slight_smile:Příjmení je M.a.t.u.š.k.o.v.á. Děkuji.
5. říj 2013 ve 14:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@suki My jsme pro druhou holčičku měli připravenou Kamilku (nakonec to ale byl kluk :slight_smile: Taky by se mi k vašemu příjmení líbila Jolanka nebo Justýnka. Pro holčičku něco vybrat není problém (alespoň mě to tak připadalo), s jménem pro kluka jsme měli daleko větší problém. :wink:
5. říj 2013 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lenicka07 no vidíš to jsou taky pěkná jména :slight_smile: my zas máme jasno v klukovi,ale s holčičkou máme problém:grinning: děkuji za typ :slight_smile:
5. říj 2013 ve 14:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
k Nikolce se mi líbí Kristýnka. Nebo Elena.
5. říj 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikola a Laura :slight_smile:, to se líbí mě:slight_smile:.
5. říj 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Věra Matušková, Valerie Matušková, Eleonora Matušková (Elen), Klára Matušková, Natálie Matušková. To jen co mne tak rychle napadlo.
5. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lv asi ta Kristýnka z těchto dvou, i když Elena je taky super :grinning:
@berenika39 Laura už u nás taky padla :slight_smile:
@uztotakbude Natálku manžel nechce, ale je to moc krásné jméno :slight_smile:
5. říj 2013 v 16:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Dianka a Nikolka. My měli připravené pro holčičku Milla (event. Mila).
5. říj 2013 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Co Nela?
5. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@suki jeste tipy, co jsou trochu divocejsi a k Nikolce by asi moc nesly - me se libi jeste Stella, Greta..no a samozrejme Apolena+Evelina :wink:
5. říj 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Mi se líbí, co už tady padlo - Jolana. Moc krásné a zajímavé jméno. Pokud bych měla vybrat ze jmen, které nabízel Váš manžel, tak je lepší Lucie. Zdá se mi, že Kristýnek je všude plno a já teda moc nemusím to oslovování Týna.
5. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@suki k tomu příjmení půjde skoro cokoliv. K Nikolce mi tak nějak nejvíce sedí Karinka (Karin, Karina), nebo ještě Elenka (Elen, Elena).
5. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evitaa
@lv
@petaov
@petrajurinova
Holky dekuju za typy,zkusim navrhnout :slight_smile: Elen se mi líbí a Ella :slight_smile:
5. říj 2013 ve 23:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabriela <3
6. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Tak nakonec jsme se shodli na té Kristýnce,to je jméno,které se líbí oběma,i Nikolce :slight_smile: na jiném nejsme schopni se domluvit
:grinning: děkuji všem za typy.:slight_smile:
10. říj 2013 ve 12:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek