Rada pro kamarádku. Má mu napsat?

melykely
29. bře 2023

Dobrý den, moje kamarádka se teď nedávno seznámila s jedním mladým mužem, který ji padl do oka. Seznámili se přirozeně přes kamaráda, kdyz šli hrát squash. Kamarádka mu pak napsala, že mu děkuje za hru a dobře si s ním zahrála. On ji odpověděl, že je rád a že se s tím poprala moc dobře a že to není jednoduché hrát squash poprvé. Kamarádka pak chtěla rozvinout konverzaci, a to se jí i podařilo...ale ten mladý muž není člověk na sociální sítě, připojí se klidně i za tři dny jedenkrát denně. Začali si ale psát fakt "slohy" a čím dál delší byly i ty zprávy, on jí tam pokládal i otázky týkající se její rodiny, jestli jí baví vodactvi; jak se má její babička, co sourozenci atd. Podle těch zpráv se fakt zajímal. Nepřišlo mi to ani jako psaní ze slušnosti. Psali si 2×týdně vždy ale fakt dlouhé zprávy. Teď v březnu je ten mladý muž ale nějaký hodně zaneprázdněn mi přijde, kamarádka říkala, že se klidně nepřipojí čtyři dny v týdnu a kdyz se připojí tak jen na minutku jednou denně. Nevíme zda neresi nějaký pracovní nebo rodinný problém, tak dlouho se ještě neznají. Kamarádce psal naposledy 15.3., ta zpráva měla šedesát řádků a bylo tam šest otázek (Co dělají rodiče, kde bydlí příbuzní v zahraničí, jak se teta naučila jazyk, jaké umí jazyky atd...). Kamarádka mu na to odpověděla, ale zatím si to nezobrazil, skoro vůbec není aktivní a kdyz uz tak na chvíli...
Má z toho starost, že kdyby si povídat nechtěl, tak by asi napsal krátkou zprávu...Ty zprávy co ji psal jsou detailně o jeho rodině, o bráchovi, o prarodicich....Mně by to taky dělalo nervózní. Má mu napsat, jestli je v pořádku? Nebo co byste si mysleli? Právě se jí moc líbit a vypadalo to jako dobrý začátek seznameni...

hani_na
29. bře 2023

@melykely Takhle:holky řesí kolik to mělo řádků a kolik otázek a k tomu tisíc teorii a on má pravděpodobně hodně práce a nebo prostě nemá takovej zájem a tak to je. Nejsem mudrc, ale je mi (už) 34, mám manžela a dvě malinký děti a v životě uz bych neudělala dvě věci: uháněla chlapa a pila špatný kafe

lv
29. bře 2023

Být to u kohokoliv jiného, řeknu ať se ozve úplně banální otázkou čau jak je, jsi ok? Ale u tebe.. Sestra na gymplu, kamarádka v tanečních, nyní na sportu, všude všichni řeší seznámení a co si říct, co neřekl, jak se zachoval, pitvání se v každým slově.. Tak si asi mladý muž našel někoho, s kým si nepíše na sociálních sítích o babičce a jazycích, ale s kým je, spí, směje se atd.

veruuu_kubesovic
29. bře 2023

60 řádku jsem v životě nikomu nenapsala a světě div se, jsem vdaná a mám 2 deti...
A mám jednu radu: nikdy nikoho neuhanej, svobodný člověk má právo trávit čas jak se mu zlíbí a ne aby ho stihala na sociálních sítích nějaká stíhačka 🤦‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️

blondynka400
29. bře 2023

@melykely a nejsi náhodou kamarádka ty? 😀 To je otázka jak z Bravíčka......

aarriel
30. bře 2023

@melykely kdyz bude chtit tak se ozve 😉

lv
30. bře 2023

@blondynka400 autorka píše podobné story po několikáté - svoje, sestry, kamarádky - téma hledání přítele a komunikace

lvl16
30. bře 2023

A to se nemůže zeptat toho kamaráda, jestli dotyčný žije?

tereza0111
30. bře 2023

Hele nechces si fakt najit nejakou kamosku nebo zkusit spise diskuze pro nactilete? Tady uz resime hlavne rozvody, seznameni mame povetsinou za sebou 🙈

te_reza
30. bře 2023

Jujky a prášky furt nic?🙈😅