Lesbická zkušenost. Měly jste někdy něco se svou kamarádkou?

4. srp 2022

Ahoj mam tu známe,proto píšu jako anonym.

Dneska jsem si psala s kamarádkou (mě je 31 let a jí 38).
Teď k tomu co napsala,že mě má ráda a že by se nebránila kdyby někdy něco mezi námi mohlo být,že se jí libim.
Mezi námi je kamarádsky vztah(je nám spolu dobře)vzájemně se doplňujem. Hrozně mě to překvapilo. Obě máme rodiny(já mam tedy mladší děti). Co si o tom myslet. Fakt mě to překvapilo,protože jsme se o tom nikdy nebavily.
Měla jste někdy něco se svoji kamaradkou?
Děkuji za všechny odpovědi k tématu

zuzkasim
4. srp 2022

Dotaz anonymní, ale odpovědi anonymní nebudou🙂

autor
4. srp 2022

@zuzkasim to chápu. Tak jen orientačně

zuzkasim
4. srp 2022

Já mám ve své orientaci naprosto jasno, ale kdybych se k něčemu takovému chtěla vyjádřit, tak bych určitě taky stála o anonymitu... je škoda, že tady jako anonym odpovědět nejde, občas by se to hodilo.

berushe14
4. srp 2022

Lesbické zkušenosti teda mám a vůbec se nestydím…ale ptacek je ptacek❤️ A pokud by me chtěla ženská teď? Jsem vdaná…je to nevěra…a do té nepujdu ani náhodou..

barulina
4. srp 2022

Nevidím na tom nic špatného. Ovšem pokud je člověk svobodný. Jinak je to nevěra jako každa

dianemash
4. srp 2022

Zkušenost mám, celkově se mi i líbí ženské tělo a dokáže mě vzrušit na pohled víc, než tělo mužský, ale jak je psáno nademnou, ptáček je ptáček 🥰🐦

hasara33
4. srp 2022

Lesbickou zkušenost nemám, pokud se nepočítá vyhecovaná líbačka s kámoškou na disko, když nám bylo 17-18 a měly jsme upito 😅 ale osobně si myslím, že každá ženská je "tak trochu lesba" 😅🤭
Jinak, co vlastně celým tím dotazem sleduješ? 🤔

autor
4. srp 2022

Jestli to není divné. Nikdy by mě nenapadlo,že mě bude chtít žena.

pampeliska1313
4. srp 2022

..měla jsem dvě kamarádky, obě lesbičky a oboum sem se líbila a netajily se tím. Jakoze nic mezi nama nebylo, ale třeba jsme se postuchovaly. Co no. Všichni máme nejakej vkus, divny na tom nic není. Jen by bylo fajn si teda určit hranice kam až to chcete nechat zajít. Kamarádky můžete byt dal. Treba je bisexual a proste by to chtěla zkusit se ženou a Vám věří. Kdo ví. Sem si jistá, ze každá z nás se líbí lidem u kterých bychom to neřekli, třeba i nejlepší kamarádce.

autor
4. srp 2022

@pampeliska1313 No právěže bych to nechtěla nechat dojít nikam. Mám manžela a i přes jeho nálady ho moc miluju

treasurka
4. srp 2022

No a ty bys měla chuť? Můžeš navrhnout čtyřku, nebo ať se kluci koukaj ;)

izz76
6. srp 2022

Taky jsem kdysi dostala sexuální návrh od kamarádky. Mě to úplně znechutilo,byla to taková macanda s velkýma kozama,že se mi při té představě udělalo špatně. Ale nešla bych do toho i kdyby byla hezká štíhlá,mě to nic neříká,ženský mě nepřitahujou,jsem 100% hetero.

ferda90
6. srp 2022

Ahoj, je to každého věc, ale mě třeba je proti srsti jen pomyšlení, že by na mě sahala ženská. Nemám nic proti tomu, že jsou ženské s ženskou a chlap s chlapem, ale mě osobně je to nepříjemné jen ta představa. V okolí mám jednu lesbičku a úplně mi stačilo vyprávění zjejich soukromého života. Jsem prostě na mužské 😁

camelinka
6. srp 2022

Mam z ragby hromadu kamosek lesbicek a holt se stava, ze se jim zalibi nekdo hetero.
V dnesni dobe mi to neprijde nic extra a nevadi mi to, ale klobaska je klobaska😎

klpoiu
6. srp 2022

Pokud ti záleží na tvém manželství a nemáš v úmyslu být nevěrná, tak kamarádce rovnou nastav mantinely. Počítej ale s tím, že se může odtáhnout,jelikož bude zhrzena. a už nebude vědět jak se s tebou bavit. Pokud by si s ní něco měla a manžel se to dozvěděl, věř že nevěru s mužem by ti odpustil dřív než nevěru se ženou.

tasimia
7. srp 2022

3x jsem se libala pri flasce z kamarádkou.
A jednou jsme byly z další kamarádkou naštvane na své ex, opily jsme se, že to zkusíme spolu, prý ženské se chápou atp.😂
No líbaly jsme se, svlékly, hladily se a pak jsme se začaly smát, že jsme trubky😂. Toť vse.
Jinak mám kamarádky co jsou na ženské, většina z nich má přítelkyně/manželky a jsou to bezva kamarádky, ale neměla bych s nimi nic. 🍆 Je 🍆