• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rady od zkušené maminky těm nastávajícím

25. srpna 2010 
chodítko ne-e - každej pediatr potvrdí, že se dětem kurví páteř, tak bacha na to. Chodítko totiž staví děti dřív, než k tomu oni sami dospějí a to se nesmí.
22. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berun, přesně tak :wink:
22. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, jak poznám, jestli se tyhle lehátka dají polohovat a používat už od narození? :frowning2: http://www.chipolino.cz/lehatka.htmL
22. črc 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne lehatko nemam ano sem nemela dokonce tu nafukovaci poslozku na mimi myslim,ze ani sem nemela choditko ani tu aktivni hraci deku nic jen velkou king size deku a na ni hrazdicku a byla spokojen a myslim,ze netrpela ma nadprumerne IQnyni az na palici je to :astonished: :grinning:
ygreen: jaka kosmetka ti treba nevyhovovala? hodne maminek pise ,ze neni moc dobry Johnson,mate s nim nektera zkusenosti? vim ze Ap. psala,ze je to docela humus,musim rict ze i ja jsem to slysela :wink:
Lehátka se taky nedoporučují...ať jsou polohovatelná (stejně nejdou do 100% lehu) nebo ne. A když, tak na opravdu krátkou dobu, i když dětem se v nich většinou moc líbí.
22. črc 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrana, je tam u nich napsáno, že mají polohování zad i nožiček, takže si myslím, že je klíďo už od narození :wink:
jeee kosmetika to je mazec me sestra po porodu rikala,ze maji johnson proste kvuli reklame v porodnici tak ho pouzivaji ,ale me osobne rekla at to nekupu(ja uz mela nakoupino :grinning: )at dam jen bepanten na prsa a na malou ribylku a olejicek z lekarny max pozdeji tu indusku..jinak nic a nechali malou neoloupanou prej se sloupne casem sama zatim to ma prej jako ochrannej film na sobe ani sampon nic..sem nakupila levandulovej johnson,ze jako lip usne a nekecam!nedavno sem tem olej ve spreji vyhodila ..vsecko smrdi tak moc az je to nechutne..a mala to nesnasela.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pirlen: vcem jsi mela pres den prcka? my budeme mit ke kocarku i kolebku,takze ta bude asi trunit v obyvaku. ale jak jsi to resila treba kdyz jsi varila?mela jsi male na gauci nebo v nejake postylce?
22. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
apo, mám ho a v albu: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=142024&vReferer=%2Fphotos%2Fvrana

a nějaká mamina ho tu docela levně prodává: http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=127327&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vOffset%3D40

pirle, hmmm, když já bych ho asi chtěla, když budu potřebovat něco udělat, že bych ji tam vrzla...

a co nivea? Máte zkušenost?
22. črc 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw sebamed sem slysela je dobrej a je fakt,ze dnes ho ma mala na vlasy sampon a nesvedi ji hlava!
22. črc 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ap. to je ono,to jsem taky slysela,ze spousta maminek rika,ze to je hodne parfemovany a zeto dost vysusuje. asi nejlepsi je ze zacatku obyc voda co?
22. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Bulovce Johnsona používali, ale já mám kliku, malej se po ničem neosype, ani neměl nikdy suchou kúži nebo opruzeniny. Mám pěnivou koupel s heřmánkem SebaMed, Linola olej po koupání, ale nepotřebuje ho, jen je to takovej malej rittuál a mezlení po koupání, Rybilku a Bepanthen na opruzeniny. To stačí. Myslím, že i dál budu používat Seba Med, ale taky využiju všechny vzorky od Hippu a Bubchenu, které jsem dostala v porodnici.
No i když tady píšu opak, tak lehátko jsem měla a používala jsem ho...ale dokud neleze (neválí sudy), tak může ležet na dece pod hrazdičkou. Plus jsem měla košík na kolečkách, ten jsem využila hodně.
a jak je na to m sebamed cenove? JOhnsonje i pomerne draha kosmetika na to ze to teda eni zadny zazrak.
22. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme niveu používali a byly jsme spokojené :wink:. Kamarádka ji používala a nevyhovala jí... Takže asi záleží, co komu jak sedne :wink:
22. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunka: sebamed je dvakrát dražší, než johnson :pensive:
22. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pirlen: ten kosik je super,znama ho mela taky a bezva v tom malou uspavala kdyz s ni jezdila pres prah :grinning:
u nas asi bude funkci kosiku zastavat ta kolebka, i kdyz nema kolecka.ale to lehatko asi stejne poridime prave na nejake ty chvile typu vareni atd.
22. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se asi stejne neubranis vyzkouset te kosmetiky vic ,ale treba Bubchen se da koupit za 18kc miniverze na prdelku na zkousku a tak v porodce dostanes urco nejake vzorky a na netu by melo jit taky neco objednat..proste treba zrovna vam bude johnson vyhovovat,ale zatim slysim jen same spatne veci na nej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vrana tak ten je krasnej to se neda vubec srovnavat s tim co mam ja..a je super,ze jde dat na stul,ale jak se znam ja bych za nej ty penize nedala :grinning: btw pekne zarizeni pokojicku taky mame to slunko z ikea :grinning:
Sebamed jsem začala kupovat na Elinku a chválila jsem si ho. Cenově není zrovna nejdražší, ikdyž co je pro koho drahé, pro druhého není, ale cenu už fakt nevím, to bych kecala :slight_smile:
Tak prostě něco vyzkouším a uvidíme... Jsem úchyl na obaly a bere mě růžovo modrá, takže vyhraje buď nivea nebo sebamed :grinning: a běda jak to kájuše nebude dělat dobře :grinning:
vrana :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje PA říkala že děti nejsou knedlík aby se po koupeli olejovali :slight_smile: Stačí něco do vody (na olejové bázi) a bepanthen nebo rybilka na prdel. Jo a já mám i Oriflame dětskou řadu a super.
A čím méňe parfémované, tím lepší, to je jasný.
luci tak to je sila. ja jsem taky zvedava co nam vlastne bude vyhovovat. kazde mimi je original a musi se to vyzkouset.asi ta osvedcena klasika co tu pisou holky snad neublizi.mozna vseh moc skodi a ze zacatku radsi opatrne co?
mě hodně vyhovuje kospetika Hipp, hlavně olejíček a pěna do koupele...obsahuje mandlový olej a náádherně voní a nevysušuje
22. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj olej ucpava pory to je fakt a spise vysusuje ,ale v te dobe mi nekdo rict o Linole tak nevaham!!!fakt je super ,ale prej zezacatku neni nic potreba staci prej voda krom dupky teda
22. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ap, se mi taky kroutily ručičiky, ale neodolala jsem, no :wink: od toho sluníčka se mi líbí světlo, že je takový tlumený, ne ostrý. Dík za pochvalu, je to vždycky porod upravit na fotku, jinak je tam pracovní bordel, prádlo na žehloení a tak :grinning:
22. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjdu do hajan, nějak se mi zavírají oči. Tak všem páááááááááá a dobrou
Jdeme se psem, za chvíli jsem tu, tak ne že zdrhnete
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek