Rezervace termínu na covid očkování

martiniquest
15. led 2021

Zeny, dneska jsem se usilovne snazila zabookovat termin na vakcinu pro sve tri pribuzne 80+. Povedlo se mi to po 2,5hod, mnoha vulgarnich nadavkach a pul sklenicce rozinek v rumu aspon pro prastryce. Ze to bude peklo, jsem cekala, ale toto zcela predcilo me ocekavani. Co mi nejde naprosto na rozum - kdyz jsem rozklikla urcitou nemocnici, vyskocily mi dny a jednotlive casy a nebylo nijak oznaceno, ktery cas je volny a ktery je obsazeny. Jsem uplne pitoma nebo slepa nebo to opravdu neslo nijak vyfiltrovat a cela registrace byla jen tipovaci adrenalinovou soutezi? Protoze se mi asi 50x stalo (a to cislo neprehanim, sedela jsem u toho 4 hodiny), ze mi system nakonec oznamil, ze je dany termin obsazeny.
Funkcnim systemum zdar 😆

vercy88
15. led 2021

Rano jsem se pokousela registrovat dedu, jako po 1,5 hod se nezdarilo, ale tik v oku a vztek mam jeste tedka 😤😤

jaja01k
15. led 2021

Naše babička se chtěla registrovat sama. No celý den pořád někomu z rodiny volala, vynervovaná, že to nejde.

sigyn
15. led 2021

Protože ten rezervační systém je šunt. Stejně jako tahle vláda. 😒

baruneckam
15. led 2021

Holky a jako fakt jste čekaly, že ty první dny vám to půjde? Vždyť to bylo jasné, že bude nápor 🤷‍♀️

martiniquest
autor
15. led 2021

Zeny, muzete mi, prosim, napsat, zda se vam ukazovaly jen dostupne terminy nebo vsechny? To je hlavni důvod, proc jsem tuto diskuzi zalozila. Díky

martiniquest
autor
15. led 2021

@baruneckam promin, ale cetla sis uvodni prispevek?

surikata131
15. led 2021

@martiniquest příbuzný přihlašoval svého otce a má prý potvrzené jen místo, ale žádný konkrétní čas, tak nevím, jestli to platí a ozvou se s termínem, nebo co...je to divné

martiniquest
autor
15. led 2021

@surikata131 To je velmi divne. Uprimne, pochybuju, ze je to validni rezervace - na zaklade toho, co jsem zazila. Nicmene, ja zarezervovala i cas a mel mi prijit jeste email s potvrzenim a stale nic. Uz jsou to 4 hodiny. Takze pocitam i s variantou, ze to neplati

marcicek84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
15. led 2021

@martiniquest Vybrala jsem jedno konkrétní místo a rovnou psali, že žádné volné termíny tam nejsou. Šlo mi to v pohodě, dostala jsem se tam celkem brzo (máme rychlé připojení a rychle píšu na PC🙂) PIN1 přišel 8:00 a PIN2 v 8:12 - termín žádný, hlídací pes nejde založit, takže o zábavu na další dny máme asi postaráno....

hojda
15. led 2021

@martiniquest Začínám mám pocit, že tam ani žádné volné termíny nebyly...nikde se nedozvíme kolik míst bylo na tom konkrétním místě.

hojda
15. led 2021

@martiniquest Chceš říct vtip? Zrovna se mi povedlo zaregistrovat na očkování pro zaměstnance nemocnice.....

kupi
15. led 2021

Taťka objednaval babičku telefonicky a prý se jim to povedlo

hojda
15. led 2021

@martiniquest a bez pinu🙂

baruneckam
15. led 2021

@martiniquest četla a ty si opravdu věřila že první den bude vše fungovat? Chce to čas, ten nápor
to vydržet prostě nemohlo a stejně tak vychytaji za pár dní systémové chyby.

martiniquest
autor
15. led 2021

@hojda Ja ted regla babicku i dedu 🙂 diky moc za to echo!!

mamikry
15. led 2021

@martiniquest Nema s tim zkusenost, ale kdyz jsme se registrovali na antigen, tak tam byly pod konkretnim mistem vypsane casy, znamenalo to, ze jsou volne. Kdyz cas vypsany nebyl, byl obsazeny. Treba je to tak i u tohohle systemu.

hojda
15. led 2021

@martiniquest a myslíš, že je nevyhodí? Já vůbec nevím, jestli tam mají jít....

hojda
15. led 2021

@martiniquest Zrušit to jde, ale já teď nevím, co s tím...

martiniquest
autor
15. led 2021

@hojda Tyjo, tak to tezko radit.

rencinka87
15. led 2021

Registrovala jsem dnes babicku, povedlo se asi po 45 minutach, terminy, ktere se zobrazuji, jsou volne vsechny, ale rano bylo 2000 dostupnych terminu, na ktere se snazilo dostat 44000 lidi, takze to, ze ti system oznamil, ze je termin obsazeny, bylo proto, ze se v ten stejny okamzik hlasili na ten stejny cas i jini a jen jednomu to proslo.
Tech terminu bylo malo, protoze tam jeste nejsou zdaleka vsechna ockovaci mista a casy, plus samozrejme muzou dat k rezervaci jen tolik mist, kolik maji aktualne vakcin k dispozici.

rencinka87
15. led 2021

Ohledne te registrace pro zdravotniky - zavolala bych si bud primo na to misto, kam byla provedena rezervace, nebo na linku 1221 (dalo se dovolat normalne i dnes, prestoze rikali, ze se dovolat neda, cekala jsem na lince cca 8 minut, nez na me dosla rada, v dalsich dnech uz to bude urcite lepsi).

hojda
15. led 2021

@rencinka87 On je ten termín hned v pondělí ráno, tak nevím jestli se stihneme ještě někam dovolat.

rencinka87
15. led 2021

@hojda linka 1221 funguje normalne i o vikendu, viz stranky koronavirus.mzcr.cz, a predpokladam, ze jdete nekam do nejakyho zdravotnickyho zarizeni, kde urcite taky funguji i pres vikend.

somalicats
16. led 2021

Dnes rano jsem registrovala tchyni, terminy jsou, slo to bez problemu, jen nektera centra jsou stale plna.

hojda
16. led 2021

@somalicats Zrovna to naše...

hojda
27. led 2021

@admin Proč byl v této diskuzi smazaný příspěvek od @marcicek84? Jsem z její strany obviňováná, že jsem její příspěvek nahlásila, což není pravda. Z jakého důvodu byl příspěvek od @marcicek84 smazaný? Ani nevím, co v něm psala. Prý něco ve smyslu, že dochází vakcína....

Modrý koník
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
29. led 2021

@admin Díky za vysvětlení, tento příspěvek byl nahlášen, nebo smazán adminem na základě jeho rozhodnutí? Pokud nahlášen, můžete uvést, zda mnou, nebo jiným uživatelem (nechci jméno). marcicek84 mě tu obviňuje z nahlášení jejího příspěvku a že byl smazán kvůli mě.

Modrý koník
Odpověď byla odstraněná
Zobraz