S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
27. lis 2009

Vladka,ktovie kto ich po TT nosil 😀 😀 😀 😀 😠
no,mali sme to na zamrežovanom balkóne na sušiaku,takom skladacom a nejako som to na noc zabudla posunúť dozadu a bývali sme na zemi,úplné prízemie,hrôza 😒 😒
a mreže sú náhodou fajn-pre pocit bezpečia 😉 k nám prišla na návštevu kamoška z východu a do hodiny jej vykradli auto 😠 😠 😠 ale čapli toho hajzla,nejaký feťák 😠 😠 😠 no,hanbila som sa ako pes a to ho mala zaparkované za barákom vzadu na parkovisku 😒 😒

kristina25
27. lis 2009

pomylili som si ako sa to vola
a co mas tiez Cersanit strojceky to je proti vlhkosti, nie

jalao
27. lis 2009

Kristin,ano, jedna moja kamoška to má v kupelke....
Vladi, nooo, ozdobná môže byť krásna..mne sa také aj zábradlia páčia...
-bambi, no, fakt nepríjemné s tou kámoškou, to ti verím...my bývame na prvom,a le tiež si dávame na ventilačky radšej pozor... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Ja mám navarené francúzske a v nedelu spravím ryby, tesím sa už....

vladkaz1
27. lis 2009

NO neviem este som o tom nepocula ci to aj funguje ..
Ve dto bambi ,pre pocit bezpecia ,aj my sme tak dole uplne dole ... ale tu si nik nedovoli kradnut mame aj SBS v noci hliadkuje .. ale fetosi su 😔
NO s tym autom by ma slahlo

vladkaz1
27. lis 2009

Kocky lucim sa tahaju ma krize prisiel mi MM tak idem spinkat 🙂

jalao
27. lis 2009

dobrú noc, ja som ešte chvíľu tu...ale sa mi zdá...samička. ☹

bambi09
27. lis 2009

ja ešte hľadám nejaké účesy na nete,mančaft spí,tak mám konečne kľud 😝 😝
Vladka,skús napísať do témy Nadmerná vlhkosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
28. lis 2009

ahojte, Bambi ze sa nehanbís nasu tehulu posielas k tym nemravniciam, 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. lis 2009

😀 😀 😀 😀 no baby .. kde je nadmerna vlhkost? 😀 😀 😀 😀
Sak ja ked napisem do nejakej erotickej t. tak uz aj prestanu tam pisat ,ako vzdy to si aj Fris uz vsimla 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. lis 2009

ahojte baby 🙂 🙂 🙂 tak včera mi totálne spadol net 😠 😠 😠 ....ste toho popísali...o bombarďákoch 😀

bambuľááááááááááááááá,trepem labkou a cmuk,cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
28. lis 2009

veru vladi,všimla 😀 😀 😀 😀 ...a taká dobrá téma to bola 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. lis 2009

A jaka dobra frisulka???? 😀 😀 😀 jak sa to volalo, ja uz neviem
V plnom prude varim ,mala sa hra a robi neporiadok .. ale dnes nemam co na robote .. iba navarit a vyprat, ale uz periem aj varim .. 🙂
Moj pride po obede tak akurat tak stihnem porobit vsetko 🙂

simona55
28. lis 2009

Bambi ty si este chora? nejako dlho u nie? unas zase starsia zacina byt chora a v pondelok nastupuje do roboty? ale som jej vravela nech sa vypoti na kamo sovom tele 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. lis 2009

😀 😀 😀 Simi no vidis jak to beres s humorom ze? pred tym si mala hlavu plnu smutku 🙂

simona55
28. lis 2009

no ved a teraz si to berem uz ako normalnu vec, 😀 😀 😀 ved uz je dospela ,len ja ich beriem ako male deti este, 😀 aj mm my to vraveva ze so z ty ch deti uz na hlavu , ved nech im uz doprejem tu slobodu, 🙂 🙂 Co dobreho varis?ja dnes nevarim dnes ma sluzbu dcera, roby halusky z kuratom z lecom, a rajcinovu polievku zo syrom. 😝 vcera sme si poprali co sme maly, ja len poutieram prach co som uz pomali aj utrela ,len som isla okolo pc tak hovorim kuky vas

vladkaz1
28. lis 2009

moja ja varim pecene kura ale dala som si ho naporicie bude skor a bude lepsie chrumkave a ryzu salatik a kyslu kapustu budeme mat k tomu pokial ju celu zatial nezjem .
A robim este slepaciu polievocku ,mala teple ,ako polievku musi mat a dam ju zamrazit ked vychladne na porcie ,u nas nik polievky neje 🙂
No vidis .. ved ano ,su dospele a musia vediet byt aj zodpovedne ,to mas super ze ti dcerka navari 😉

simona55
28. lis 2009

polievky unas zase naopak , kazdy je okrem mna a str.syna.ja by som vydrzala aj bez aj mesiac.no to ano mne dcera vari od10rokov,ato vsetko , ide sama do obchodu a vsetko kupi co ona chce varit, ale aj piect vsetko vie.chvala bohu, nebola si v teme? "kde vsate ste mali sex 😀 srasne baby su tam ,

vladkaz1
28. lis 2009

😀 😀 😀 nebola som tam 😀 😀

bambi09
28. lis 2009

ahojte 🙂 tak sme ostrihaní 🙂 😉 konečne 😝
ideme do SPC,máme tam odovzdať posteľ a ideme rýchlo nakúpiť,len malá začína byť soplíkatá ☹ ☹ ☹ a mladý tiež,moje nervy,to je kolotoč 😠 😠 😠 už nech tie bacily šľak trafí 😠 😠 😠
Simi,ja som už relatívne ok,ale decká začínajú,tak sa "teším" 😒 😒 😒
frisuľa,ďakujeeeeeem,som sa taaak rehotala na tej sms,muž mi doniesol telefón do kúpeľne,keď som bola v sprche,že máš tam gratulanta 😀 😀 😀 😀 😀 cmuk,cmuk,lásko má 😵 😵 😵 😵 lesbicheeeeeeee 😀 😀 😀 😀
večer budem na skype,dnes mám ekšn deň,tak zatiaľ ahojte 😵 😵
a Vladi,aspoň oživíš tému o vlhkosti-Cerezit 😀 😀 😀 😀

simona55
28. lis 2009

aku postel bambi to je nejake centrum? a scoho ste ma vynechali? aj ked neviem aj tak gratulujem nech je to co kolvek a prajem véééééééééééééla zdravia, stastia, a veééééééééééééla zdraveho sexu. a fotka bude bambi aka si pekna?

vladkaz1
28. lis 2009

no tak oki aj ja som zvedava na to foto 🙂
baby zozrala som pol poraha kysléj kapusty pomooc 😀

bambi09
28. lis 2009

Simonka,ďakujeeeem,dnes mám posledný krát tridsať ☹ ☹ ☹ 😝 atď. 😀 😀 😀 😀
posteľ sme predali poschodovú-až do Lučenca 😅 😅 😅 tak ju príde jeden pán vyzdvihnúť a odvezie to tej pani 🙂
a hej,to je na Zlatých-Shopping Palace Centrum,tam aj pôjdeme nakúpiť,malú už choroba neobíde,tak vyrabujeme aj lekáreň a zas celý týždeň doma,moje nervy ☹ ☹ ☹
fotka bude možno neskôr,dá sa na mňa pozerať,ako model som mala Katku Knechtovú 😀 😀 😀 😀

simona55
28. lis 2009

no pozor aby si stoho ne krcovala naduje ta to a potom budes lietat ako balon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tm ti bude musiet zasunut espumisan cipok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,

vladkaz1
28. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa sa postim ze cipok
bambi no mne to az teraz doplo ..... vsetkooooooooooooooooooo naaaaaaaaaaajjjjjjjj ty moja tridsiatnicka 😉 😀

simona55
28. lis 2009

bambi ,ako ze tridsat? nehovor mi ani zo srandi ze som starsia ako ty, 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 Simi,poslednýkrát tridsať atď.-chápeš?? 😀 😀 😀 😉
budúci rok mi tam už bude svietiť 4-ka 😠 😠 😠 nesceeem,ja sa cítim na 15 😀 😀 😀 😀 ale čo tam po čísle,vek nie je číslo,vek máš v hlave,ale mať tak 20 a takýto rozum,to by mi bolo sveta žiť 😀 😀 😀
takže pokoj Simi,nie si staršia,ako ja 😀 😀 😀
Vladenka,veľmi pekne ďakujem 😵 😵

vladkaz1
28. lis 2009

🙂 Nemas zaco ,mam dovarene hura , mala mi spi sme najedene ,za pol hodku pride s prace tato a ja pojdem tusim hajat . V pondelok na mna myslite idem na to sono 15.30hod

jalao
28. lis 2009

No tak tu máme dnes oslávenkynu.....happy birthday)))::!!!!!§ 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Všetko najlepšie k peknej tridsiatke, moja! 😀 😀 😀 😀 Neboj,ja to mám s tými číslami tiež za pár.... 😠 Moja dobrá kámoška má tiež dnes narodky...ale takáto besná nie je...ale krv z výhodu je krv z výhodu.. 😀 😀 😀
No a Bambi, ked spomíname ten východ, neviete nikto, čo je s Vankou? Fakt tu dlho s nami nebola.... 😕 😕
Simka,ja by som prijala takúto malú kuchárku, ale našu treba dosť nahánat 😠 , až ked jej spravím zoznam úloh, tak sa rozkkýva... 😝 vladuska, vy dnes budete mať totálne nedeľný obed...mnamku, oddychujte a tešte sa jeden z druhého, tu sa už stmieva, dokelu s týmito krátkymi dnami... 😠 😠 😠
o hodinu odchádzame na náštevu, tak príjemnú sobotu prajem, idem ešte schody vonku umyť... 😉 😉

simona55
28. lis 2009

jej bambi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rozumiem ti aka som sprosta ze ma to nenapadlo ze kolko mas rokov ved si my uz pisala . 😀 😀 😀 a fris je kde? dnes cely den spala?ta nocna ju znici 😀 😀 😀 😀 Vladi, uz si mala AFT ?

vladkaz1
28. lis 2009

Simi nemala zteraz 16 teho decembra a v pondelok idem na sono ta mozem vediet asi co to bude ,ae musim zaplatit 500 😝