S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
3. srp 2009

čo tancuje?
no veď to niekedy bolo v môde hádzať ofinou 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
3. srp 2009

idem pustiť dcérku k pc lebo týždeň bola bez telky a počítača, tak potrebuje dohnať vynechané 😀 😀 😀 😀
ale nakuknem sem

darina60
3. srp 2009

A o čom máme písať vanja v tejto téme? teraz mi volal, snažil sa po včerajšku dobrá nálada, ale ja ho poznám 16 rokov ha ha. Môj manžel je veriaci a takéto ko.... ny stvára, aj som mu povedala, že toto robia kresťania? A povedala som mu, že som mu slúbila v dobrom aj v zlom v kostole a to dodržím 😉
Vladi a malá je šikovná, môj malý úplne ale úplne cez den bez plienky bol tri mesiace pred 3 rokmi, už som sa bála, že mi ho do škôlky nezoberú.

bambi09
3. srp 2009

teda baby,mám náladu na hov..,ale keď som si vás prečítala,už mi je lepšie a smejem sa tu popod fúz 😀 😀 😀 😀
vanja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
darinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale trochu som smutná kvôli Tvojmu uhorkáčovi,dúfam,že vie,že čo si robila za mladi??? 😀 😀 😀 sekala do uhoriek??? 😀 😀 😀 no,nechcela by som sa Ti ja dostať pod ruky 😀 😀 😀 ale neboj,tu nás máš,píš do roztrhania tela,my budeme radiť do roztrhania mozgu 😀 😀 😀
a ja chcem doooom na dedine,pomóóóc ☹ ☹ ☹
a viem aj ja,kde sú,či je??Lednice,syn tam bol na výlete a chceme tam ísť aj spolu,ten Lednicko-Valtický areál pozrieť,ma navnadil 🙂 🙂
ja sa najem,keď malá úplne vstane,zbalím ruksak,hodím ju do nosiča a idem do Sadu Janka Kráľa na deku,tu sa nedá kvôli rachotu existovať,uši má obložené vankúšmi,baby,ja už som zúfalá z toho,to asi nikdy neskončí,písala som starostke,lebo ma všade ignorujú, tak nech sa dobre pobavia a zasmejú,nečakám odpoveď, ani pomoc, občan- volič je dôležitý iba pred voľbami 😠 😠 😠 😠 😠 😒

frisbee
autor
3. srp 2009

vanja...mladá závodne tancovala disco dance a hip hop,boli majstri Európy,tancovala aj keď bývala v Sydney a aj v Londýne v nejakom štúdiu,čo má známy choreograf,myslím,že robil choreografie Timberlakovi aj Madone...nechcem kecať,ale viem,že nejakým známym spevákom.

bambi09
3. srp 2009

frisbee,ja by som chcela byť Tvoja dcéra,cestovať,áááách,mňa mama v tomto nepodporovala,len nech sa dám "na poriadok",ale viem,že to nemyslela zle,bola iná doba a aby dievča samo niekam išlo???nemysliteľné,to hneď bola ku...,ale moja kamoška mladšia odo mňa,teda skôr mi je vzdialená rodina,išla do USA,motorku si kúpila a rajtovala,taký chalanisko,ale už aj ona je "na poriadku" 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

bambi,ty sa smeje starej žene???akože mne? 😀 😀 😀 😀
my sme si mysleli,že je darinka bezmocná osoba,a čo sa z nej vykľulo...nebezpečná šelma s nožom na uhorky 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

bambi...ja som sa narodila do blbej doby,po revolúcii,kedy by som mohla vycestovať som mala malé dieťa,to už nešlo...ale stále mám sen,že si prenajmem karavan a precestujem Európu 🙂 🙂 🙂

bambi09
3. srp 2009

fris,to by som si nikdy(nemôžem písať veľkými písmenami,lebo ma zmažú 😀 😀 😀 ),ale naozaj nikdy nedovolila 😀 😀 😀 😀 Tebe sa smiať,Ty úctyhodná starenka 😀 😀 😀 beháš jak srnka a na nás tu hráš starú,si žena v najlepších rokoch 🙂 🙂 😉
mať tak tento rozum a 20-ročné telo,juj,to by sa žilo 😀 😀 😀 😀
a darinka je šelmokočka,počkaj,ako dá uhorkáča do pozoru,pomaly,ale isto,dari,super,pomaly ďalej zájdeš,vo všetkom 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
3. srp 2009

však ja furt tvrdím,že hlava je mladá,akurát telo starne 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

frisbee,môžeš do toho sna zahrnúť aj moju spoločnosť??? 😀 😀 😀
ja by som kľudne aj USA a Austráliu,hoc aj na motorke,moje srdce Strelca túži po slobode,vietor vo vlasoch a idééééš cica 😀 😀 😀

vanja
3. srp 2009

fris mladá bude taká šikovná po tebe čo?
aspoň že si užije život, cestovanie a mladosť
tak ako píšeš bambi kde sme my mohli ísť, nikde
mám 20 ročnú neter, ktorá každé leto po skončení školy ide ma 3 mesiace vonku s kamarátkami, 🙂

frisbee
autor
3. srp 2009

milá bambi,s tým počítaj,za nami povlajú iba moje šedivé vlásky a ohnivá čiara po nás ostane 😀 😀 😀 😀
vanja 😀 ..no neviem,či som šikovná,to by som bola inde,než tu pod kopcom so špiónkou vedľa 😀 😀 😀 ,nazvime to,že zdedila po mne to zdravé jadro 😀 😀 😀

darina60
3. srp 2009

Fris, aj chcem byť tvoja druhá dcéra, hoci moja mama je super, preto môžeš byť len druhá 😀 A to nebol nožík na uhorky ale riadny nožisko a triafala som presne, on o tom nevie 😀 😀 A to ešte na neho čaká druhá pomsta baby, len musím byť nenápadná a dať tomu čas. A tá tvoja dcéra je fakt šikulka, dobrá duša už viem a okrem toho sa nestratí. Fakt mi za mladi, lebo ja som tu druhá najstraršia asi po fris..

bambi09
3. srp 2009

fris,veď to stačí,zdravé jadro 🙂 🙂 😉
a si píš,že keď neskončím v blázinci alebo na vozíku a budem si pamätať,ako sa volám a odkiaľ som,tak si tú starobu užijem,najprv Univerzita tretieho veku a potom vietor v šedivých vlasoch,aj keď farby sú,tak možno ani šedivé nebudú,len pri hlave,keď nestihnem dofarbiť 😀 😀 😀
ale zas sa mi páči aj taký typ starej ženy,ako bola babička v Babičke Boženy Němcovej,v tom filme s Libuškou-Barunkou,myslím Jaroslava Kurandová???nevie,či som dobre napísala meno,ale asi viete,koho myslím??

frisbee
autor
3. srp 2009

ja som tu taká matka rodu 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

bambi,dobre si to napísala,babička to bola pekná,typická,vždy pri tom plačem......ale toho sa odo mňa nik nedočká,ani nesmiem mať krátke fialové vlasy,ako nosia niektoré babičky 😀 😀 😀 😀 ...neviem si predstavi´t,čo by okrem choroby skrotilo moju divokú dušu 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

fris,veru,maj mňa to vždy rozplače,vždy mám pocit,že to mne babička umrela ☹ ☹ ☹ aj keď ja som takú nezažila ☹ ☹ 😒
a fialové vlasy,blééééééééééé a krvavo červené pery, bléééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀
no,mňa tiež len tak niečo neskrotí 😀 😀 😀 alebo niekto,ja som večný rebel 😀 😀 😀 milujem svoje deti,svojho muža,ale potrebujem aj trošku slobody...neviem to vysvetliť,ale ten pocit by som chcela zažiť,byť sama sebe paňou,robiť len to,čo ma baví a žiť podľa toho,ako chcem,vo všetkých smeroch,to sa vo mne bije,ten pud matky a ženy s túžbou po slobode... 😔

bambi09
3. srp 2009

a ja som tu tiež tak vekovo do partie s fris a dari 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

bambi...ty si to vystihla.....slobodu 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

dejte bratrúm svobodu,dejte bretrúm svobodu 😀 😀 😀 nemám tu u s krúžkom 😝
tak dejte sestrám svobodu,dejte sestrám svobodu 😀 😀 😀
no,kočky moje,idem sa najesť,vypijem kávu a idem s malou na túlačky,nebaví ma sedieť v tom rámuse,aj ke´d je zas hnusné teplo,zoberiem deku a niekde v parku sa vybalíme 😝 😝 😝 pod strom,do chládku
poobede začíname s mužom tú Paťovu izbu,ach jo,sa mi vôôôbec nechce,ale majú teraz tú posteľ,čo chceme v akcii,tak musíme
mať tak auto a vodičák,tak už niekam fičím,a vanja,aj mne je smutno za synom,môžeš mať aj 10 detí a vždy to,čo nemáš pri sebe,ako kvočka Ti chýba 😅 😅 ☹ ju,tak ho vystískam,v stredu ho prekvapíme,niečo napečiem a odnesieme im 🙂 🙂 🙂 😉

vanja
3. srp 2009

no ja som trošička mladšia od fris mám len 35 rokov, ale časom ťa dobehnem fris :- 😀 😀 😀
malá my chýbala, a už som rada že je doma, aj keď už som musela dnes zvýšiť hlas, lebo prišla slečna taká afektovaná že až, prekrúca očami krúti s ústami, no puberta by to eštye byť nemala 😀
ale aspoň mi už troška pomôže aj s malou, pohrajú sa a ja si môžem čo to porobiť, aspoň že mi variť dnes netreba, v tej horúčave stáť pri sporáku no to by bol zabiják. Periem jak divá, no kto to bude žehliť večer neviem. 😀 😀 😀 😀 😀
fris a deti by mali to jadro mať vždy od nás len dobré a ešte lepšie naň by sa malo nabaľovať celý život. 🙂 🙂 🙂
moja je pohybový antitalent, ale zato má hlavičku na matiku a hlavolamy, tak hádam z nej dačo bude 🙂

vanja
3. srp 2009

no slečna si už vypisuje cez icq s vychovávateľkou z tábora. Dlho sa nevideli 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
3. srp 2009

vanja...ja som ti hovorila,že z tábora príde nová osoba 😀 .Ja som rada,že v matike nie je naša po mne,ja som dyskalkulik,to by dieru do sveta neurobila 😀 😀 😀 .A je to dospelá osoba,a tiež sa vždy teší domov ako malinkatá 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
3. srp 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 dočkaj,puberta len dôjde,my máme jednu ukážkovú doma a k tomu jednu malú nervozitku a občas aj veľkého nervoziťáka 😀 😀 😀 😝 😝
keď Ťa čítam,mám pocit,že to som ja písala,aj fris a darinku,máme podobné názory 🙂 🙂 😉ale aj vladka a simi,baby,nezabudli sme na vás 🙂 😉

darina60
3. srp 2009

Vanja, moja má 11 preč a puberta ako vyšitá, ale tiež mi moc pomáha s malým. Síce dnes bol na varovke druhý krát u svokry a muž mi volá, že plul na babku 😲 No on mi neverí, že aj malý prežíva tie naše problémy hoci je malý, aj teraz ráno hovoril, že sa mu snívalo, že tatino sa so sestričkou nevrátili 😢 Zabíjala by som uhorkáča 🙄 🙄 A o dcére nehovorím, je mi jej lúto, lebo to si naozaj nezaslúžila, je hrozne milá, dobrá, celá ja 😀 Ale nie fakt je super holka, dobre sa učí, športuje, som na nu pyšná 😉

bambi09
3. srp 2009

darinka,sa smejem,keď si malého predstavím,ako pľuje 😀 😀 😀 na svokru 😀 😀 😝 keby to moja robila,by som jej tlieskala 😀 😀 😀
a to vieš,že to deti prežívajú,malé horšie,ako veľké ☹ ☹ ☹

bambi09
3. srp 2009

a aspoň že deti máme také vydarené a rozumné...však??? 😀 😀 😅 😝

bambi09
3. srp 2009

no,idem ja fakt chystať malú aj seba a ideme na túlačky,malú do nosiča,batoh na chrbát a idééééš cica 😀 😀 😀

vanja
3. srp 2009

pekný výlet bambi
darinka moja malá raz prišla domou zo škôlky a s takou radosťou mi hovorí: mamka pozri ja už som sa naučila pľuť na zem. 😅
a darinka deti to určite vnímajú a tvoj manžel by si toho mal všimnúť.