S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
7. únor 2010

vladka 😀 😀 ale uz ma postel vlastnu ako sa jej spinka,zvykla si? 😕 😅

vladkaz1
7. únor 2010

este v nej nespi iba cez den ,lebo nema madrac a cez den jej tam dame 3 meriny to je ajk mardac musi vydrzat po vyplate jej kupime madrac ..

nasa krapata zas za svecer pre zmenu prespala a potom ju ulozit spat hruza ...
s tym bruckom sme mali aj my problem.

nikinka008
7. únor 2010

ona sa ti sama zvykne pytat cez den spat? 🙂 a vecer ti ako zaspava? 😕

vladkaz1
7. únor 2010

ona cez den nespava ,ale ak jej nakazem tam ide spat .. sem tam no .. zalezia ko ju unavime
Vecer ju dam do nasej postele a lahnem si k nej akoze spim a za chvilku je tuha ....

nikinka008
7. únor 2010

no s tym akoze spim to robim aj my 😀 a zabera to ale musi byt unavena,inak aj hodinu by sa v postielke hrala 😖

vladkaz1
7. únor 2010

no aj ona by sa hrala ,ale ja sa vyhrazam spi lebo idem pre varechu 😀 😀 😀 to som mater co?
ale za odmenu ze ked bude hajat ,zajtra pojdeme babinke ..a tak celkom to na nu este plati 😀

nikinka008
7. únor 2010

vladka,ale ked to pomaha 😀 😀 😀

vladkaz1
7. únor 2010

😀 😀 sak ano len do kedy ze? to je otazne 😀

nikinka008
7. únor 2010

ved to ked oni su kazdy den same prekvapenie 😀 😀 😕

nikinka008
7. únor 2010

baby,budem musiet zacat setrit na tanecnu 😀 😀 😀 😕

frisbee
autor
7. únor 2010

tak vy dve ste toho popísali,ja som varila,prala,ešte umyjem dlážku,potom si dám kávičku a vybehnem so psíkmi von. 🙂

nikinka008
7. únor 2010

mam chvilku pokoj,mala uz hodinu spi ale nie a nie zaspat,len plakala plakala a plakala 😖 a hrala sa s cumlom 😅 otiera si ho o tie dva zubky co ma a vydava to taky neprijemny zvuk 😠 😝 a to robila aj v noci 😔

nikinka008
7. únor 2010

vladka a ty si kde zmizla? 😕 a ostatne? 😢

nikinka008
7. únor 2010

fris aka si aktivna 😀 😀 😀 co fajne si kuchtila 😕

frisbee
autor
7. únor 2010

niki,zemiakovú kašu,mäso a zeleninový šalát....teraz som umyla dlážku a idem si uvariť kávičku,tak tu chvíĺu budem.

vladkaz1
7. únor 2010

som tu aj ja o 12 tej sme isli spat vsetci ale zavolala mi kamoska a ,debatilo sme asi hodinu ze vo stvrtok pride ,nehc nekupujem kocik ma namotavala ze kludne mi pozica ten jej chicco .. tak zas ma pekne namotava ,len moj MM s tym nesuhlasi svoje je svoje aj ,ked povedal ze nehc si robim co chcem a ako uzam za vhodne poznam ho uz...
Fris dorby obedik ,ja uz v poslednej dobe aj masko jem na pocudovanie ,stale stojim na vahe 73 kg som zvedava kolko priberiem este do konca

frisbee
autor
7. únor 2010

vladi...no vieš čo,na požičanom by si sa furt bála,aby sa ti niečo s ním nestalo,na jednej strane je to super,ušetriť toľko peňazí..no popremýšĺaj.
Ty musíš papať mäsko kvoli bielkovinám,ja som si dala iba kašu a zeleninu,no ale stejne sa teraz chudnúť nedá,nemám pohyb a hlavne telo si robí zásoby proti mrazu,ja sa pustím do toho až tak v marci 🙂

nikinka008
7. únor 2010

babulky,pridala som zopar fotiek tak ak sa vam bude chciet tak si pozrite 😅

vladkaz1
7. únor 2010

no veru FRis ja som dlho nejedla masko a nejako som sa rozjedla ..
Ty nejes vobec si cisty vegos?
Niki super pozriem urcite

nikinka008
7. únor 2010

vladka tak ty musis vediet ako to bude najlepsie,ci si pozicas alebo kupis,ja by som si radsej kupila,mas pravdu vlastny je vlastny 😀 ale zase by si usetrila peniazky ako pise fris,hmmm 😕

frisbee
autor
7. únor 2010

niki,akí ste len pekní všetci,takí smejkovia 🙂 🙂 🙂 🙂 Ozaj,už dávno som sa chcela opýtať,vy ste odišli do Británie po svadbe,alebo ako vás to napadlo?

nikinka008
7. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
7. únor 2010

fris,dakujemee 😀 😀 ....no ja po svadbe ale mm tam uz bol dlhsi cas 😖

vladkaz1
7. únor 2010

niki velmi pekne fotky a v tom kufriku mala ja odpadnem chutna 😵
ja neviem ved s tym kocikom ked by som ho mala fakt len 2 mesiace s anema co stat ,ved babenko je malinke to sa neda znicit v lete ...uvidim

nikinka008
7. únor 2010

vladka tak ked len 2 mesiace tak potom ti je zbytocne vyhadzovat peniazky moja, 😕 pozicaj si od tej kamaratky,a preco len na 2 mesiace 😕
to stym kufrikom bol mm napad 😀 😀 ja som uz videla len fotky 😀 😀

frisbee
autor
7. únor 2010

niki,haha,super,ja vždy premýšĺam nad tým,že ako je to možné,že je ten tanec už v tak malých detoch,naša mladá stávala v ohrádke v záhrade a keď hralo rádio,tak sme si mysleli,že si rozmláti hlavu,normálne heavy metal robila 😀 😀 😀
Aha,ja práve premýšľam nad tým,že by som bola schopná odísť z republiky,akurát ten krok urobiť,že je to krok do neznáma,hľadáš bývanie,aj jazyk je doležitý....

nikinka008
7. únor 2010

ona vrtela na pesnicku ked si tak v pozadi pocula 😀
heavy metal 😀 😀 😀 😀
ja by som sa sama tak neodhodlala ist niekam do neznama kde to nepoznam bez vsetkeho 😖 😔

vladkaz1
7. únor 2010

niki ja by som ho na dlhsie nechcela ved dostane prispevok a kupim sportak uplne do lahu vies 😉
Ja by som asi nemohla zit niekde inde ako tu myslim tym s malou ,zacinat od nuly ...

frisbee
autor
7. únor 2010

vladi,ja začínam celý život,fuj,už som sa 12x sťahovala,takže to mi nevadí,išla by som niekam,kde nie sú tieto´hnusné zimy,mńa to ničí.