S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
6. dub 2010

fris,Jarunu vystre 😀 😀 😀 😀
a teda aspoň ma prečistí 😅 😅 😅 😝 ble 😖

langkofel
6. dub 2010

Hehe fris, jaruna bude podskakovat a skusat nazriet cez plot 😀 😀 😀 ja si ju viem uplne predstavit 😀

jalao
7. dub 2010

Ahojte dievcata, dobre rano, tak ako to dnes vyzera s vami, Bambula, uz lepsie? Endiex to vzdy isti, prip. Hylak....keby daco 😉 😉 Moj tato vravieva..Velka noc, najeme sa moc 😀 😀 a potom to upravi, jedz do polosyta, pi do polopita 😝
lango, drzim palce, nech sa das dokopy a zase budes moct nastupit na snowbordaka, Fris, tak tu masaz bych prijala...a mali ste hovorit po nemecky, ked si tam videla tolkych tuuuristov 🙂 🙂

frisbee
autor
7. dub 2010

ahojte,no už vyrazil,ježiš,to je pokoj v dome 😀 😀 😀 😀 .
Oli,haha,no veď my vždy hovoríme nemecky,akurát sa s mladou pri tom vždy pocvrkáme,ona je pri tom strašne srandovná,aj v Londýne som jej musela zdrhnúť večer pri Temži,zbadala koza nemeckých turistov a už spustila 😀 😀 😀 😀
bambuľa,už si prečistená???? 😀
langoška,jaruna skočí na bicykel a obíde celú dedinu,aby sa posťažovala..kúpili sme aj farbu,takže dnes panel natriem a večer jej ho namontujem,tú prekoprcne 😀 😀 😀 😀

jalao
7. dub 2010

Fris, mlada uz musi hovorit po nemecky s anglickym prizvukom si myslim 😀 😀 No to si viem zivo predstavit, to ticho, ked si mu bielou satkou zamavala 🙂

frisbee
autor
7. dub 2010

no už volal,že si kupoval rakúsku známku v Znojme a kávu,keď lepil známku,postavil kávu na strechu a odišiel s autom 20m,než si na tú kávu spomenul 😀 😀 😀 😀
idem zapnúť v googlíku diaľničné kamery pri Viedni,či ho uvidím 😀

jalao
7. dub 2010

hladaj podla hnedeho kavoveho flaku na vrchnej kapote 😀 😀

frisbee
autor
7. dub 2010

ha 😀 .tak už je v Slovinsku,ešte asi tak 4 hodiny cesty.Ja už som natrela prednú časť a tyčky,periem,vešiam,o chvíľu budem natierať tú zadnú časť,hihi

jalao
7. dub 2010

fris, prednu cast coho a zadnu cast coho??? 🙂 🙂

teodorka
7. dub 2010

jalao no tej zasteny ,nie? teda si myslim 😕 😀

jalao
7. dub 2010

ahoj teeeo! 🙂 ja vidim Fris v monterkach na dvorku a kedze robili okolo pivnice, tak ma napadli nejake vrata, alebo branka, chapes 😀 😀 ako bolo v Tepliciach? vykupkana? 🙂 🙂

frisbee
autor
7. dub 2010

jasne,teoška má všetko v merku 🙂 ...tú zastenu natieram 😀 😀 😀 😀 ..prišla som si urobiť kávu,tak 5 minút posedím.
teoška,hurá konečne je jaro,botičky,náušničky,tuničky..ako sa teším 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
7. dub 2010

fris, ved ani neviem, ako ste vlastne sviatkovali...okrem ten pohromy v pivnici.. 😝 😝 A schwimbade v pondelok teda este...
A na co ti bude sluzit taka zastena, popis to trocha...To je z dreva, alebo coho? 😎
Bambi, Vladka, Simka, Dari, Veron, Lango, Niki, kade ste? Vanja je uz dlhsie odcestovana z nasej cesty, ale snad zase zabludi aj sem 🙂 🙂

teodorka
7. dub 2010

jalao v Turcianskych? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 do riti sme sa tesili s detmi a ked sme tam prisli tak bolo plne ,dnu nepustali a vonka pri obidvoch vchodoch stalo strasne vela ludi takze sme sa otocili isli sme do BB na mekac a domov 😝 🙄 uz asi treti rok som sa zaprisahala ze na Velku noc zostaneme len doma lebo vsade je to na prasknutie a zase zvitazila ludska blbost 😎 😀
frisulka Ty si moja krvna skupina 😀 ja som si aj vcera kupila taaaake sexi gate ze som sa v zrkadle sama do seba zalubila 😀 dnes som bola pri kadernicke tak mi urobila vlny na hlave tak som chodila ako levica vycancana 😀 ...no niet nad jar

martinano
7. dub 2010

ahojte
tu je veelo to je super.ja som na slovensku chalani zostali doma v piatok idem uz domov, vybavila som co som mala, zajtra este vybavim postu a hura domov
fris ty si akcna
bambi ako je?
teoska tak nove gate super

jalao
7. dub 2010

ahoj martinka...tak ty si na juhu? 😉 😉 😉 Ako sa tu mávaš, doniesla si veci do školy? Ja sa snažím učiť na skušku v sobotu, ale ide mi to ako v lete na saniach 😝 😝 😝
Teo, vidis, vsade tuuuristi... 😀 😀 😀 A stymi gacami to mas fajn, ja ked si daco v kabinke skusam, upadam do depresie.. 😎 😎 😎 o chvílku ma čakajú zase, lebo si musím kúpiť plavky 😠 😠 😠

teodorka
7. dub 2010

jalao 😀 ja viac menej nakupujem len v jednom obchode a tam idem vzdy na istotu ...preto tolko radosti 🙂 🙂
baby a co studujete?aj ja by som daco mala ale ked ja mam plnu hlavu sprostosti a toto tam uz miesto nemam 😀

nikinka008
7. dub 2010

Ahojte,ako sa mate?Uz sa to tu zacia znovu pomalicky rozbiehat? 😕 😅
Nam sa totalne vsecko ruca na hlavu ☹ 🙄 clovek si vsetko lahsie predstavuje ale realita je kruta 😝 no hrooooza...tož 😀

teodorka
7. dub 2010

nikinka coze? 😕 tolko sklamania v dvoch riadkoch 😕

jalao
7. dub 2010

niki, čo tolko smutku...daj o sebe nejaké správy! ☹
Teo, ja by som ešte cca pred rokom ani netušila, že sa dokážem ešte dačo takto učiť....ale ide to, hoci o mooooc pomalšie, ako pred 20 rokmi... 🙄 🙄 🙄 😝 A tie tvoje vlny bych si rada pozrela 😅 podla fotky sa mi zdá, že máš rovné dlhé háro, či už nie?

martinano
7. dub 2010

niki co sa deje?
jalao ano veci do skoly uz je vsetko na poriadku aspon dufam
teo ide to tazko do hlavy,ale ide to je podstatne

jalao
7. dub 2010

Martinka, tak držím palce, nech potom dobre obhájiš 😉 Vidíš ma, ako sa tu ja učím....stále mi oči bočia sem, už radšej odhlásim a ešte hodinku potiahnem, ked tu mám absolut ticho 😀 😀 😀 Dobrú noc prajem!! 😎

frisbee
autor
8. dub 2010

ahojte,včera večer prišla mladá z Brna a oko mi furt volal,že dorazil poobede,ale ubytovali ho až v noci...samé nervy.
ha,teoška,veď hej,ja mám tiež zásobu vecičiek,čo som si kúpila v Londýne..ale keď si kupujem gaťky,nadávam ako pohan s mojou ženskou postavou 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte som krátka,takže mám problém zohnať nohavice.
niki,čo sa deje? 😕 😕 😕 😕 😕
martinka,a ako sa máš inak?dúfam,že dobre,srdiečko 😉
juli..o plavkách mi ani nehovor...keď pasujú na cici,sú mi veľké na rici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
8. dub 2010

dobru chut k obedu prajem vsetkym 🙂 🙂
jalao mam rovne vlasy len vcera mi kadernicka robila vlny lebo o dva tyzdne mame ist na oslavu 50-ky muzovmu bratrancovi tak mi skusala vlny lebo doteraz mi furt zehlila...
baby poradte mi co kupit pre chlapa na 50-ku?ja som rozmyslala nejaky dobry kavovar -bude mat radost aj jeho zena 😀
tak prosim ak Vas daco napadne tak sem s tym 🙂

jalao
8. dub 2010

Hojte! Ja som nekonfekcna postava tiez, fris, nemysli si, ze si sama...ale ja skor naopak 😀 😀 Myslim s tymi cicirici... Ja som viacej rici. 😝 😝 Co simca s tou stitnou, ok je to? Prosim ta, ja viem, ze isto vsetci okrem mna vedia, ale povedz mi, kde cestovalo ocko? Na sluzobku, ci ako? 😖
Teo, obed sa veru blizi, mam tu indiansku ryzu uvarenu, tak sa na nu tesim. A len tak poviem, ze sme boli tiez na jesen na 50ke vinsovat a spolu sme sa s kamosi zlozili v zmysle sekera-motyka-flaska-lievik (aj sme mu tuto Zlatobranovu pesnicku zaspievali pravdaze). Dostal teda 4 dary, boli vsetky dobrej kvality a bolo to vcelku originalne. (len ta sekera bola za 60 juro) 😀 😀

bambi09
8. dub 2010

ahojte 🙂
aj ja som nekonfekčná veľkosť,krátka,široká a mám aj cici aj rici 😀 😀 😀 😀 😀
fris,šak ani ja neviem,kde Oko presne išiel 😕 😕 😕 len viem,že ďaleko,neviem,prečo má Julka pocit,že len ona to nevie? 😕 😕
teo,ty si musela byť kočicaaaaaa,cicaaaaaa 🙂 😉 mmmmm
martinka,tak si uži Slovensko a oddýchni si od chlapov 😅 😅 😅
niki,čo to,čo to??už aj chcem hlásenie,čo sa deje 😕 😕 😕 😕

teodorka
8. dub 2010

babmbula a Ty si sa kde flakala,haaa? 😎 😀
my sme od piatej boli vonka prisli sme az po deviatej ...boli sme u svokrovcov ,potom kuknut pozemok co mame a zarasta nam burinou a hutali sme ze co s tym 😵 a potom sme isli do parku na pivo ...teda ja som mala pivo a moj muz tonik 😀
no kavovar na 50-ku kupovat nebudeme lebo chlapik kavu nepije takze smola hutame dalej ...len svokor bol dnes dobry lebo sme sa boli pytat ze co kupuju oni ze ci nejdeme pol na pol a on vymyslel taku lodku na dialkove ze sa na to da navnada na ryby a lodku posle tam kde chce ...no kde su ryby 😀 vsetko by bolo ok len kym nezapotil cenu ze 500 Eur 😎 sa mi ocka zahrckali ze vsak toho chlapa som nevidela 6 rokov [muzov bratranec]takze 250 eur teda ja nedam ...este keby som mala kupovat dar svokrovi tak ok ale jemu?vsak ani nevie ako vyzeram a s mm sa za posledne roky bavil len raz aj to len nahodne stretnutie...tak mam zase dilemu kurnik

nikinka008
8. dub 2010

baby,riesim teraz skolu na svk 😔 nechcem vziat malu na 2 roky od mm ☹ ide ma porazit 😔 neviem vobec ako to mam riesit ☹

jalao
9. dub 2010

Dobre ranko prajem! Vcera vecer som mala robotku a potom som sa do jednej este ucila, takze som sem nenazerala, lebo zase by ma zlakalo sa vynadrovat ku predhodenym temam 😎 😎
No Bambi a nie je to nejako tak, ze my sme konfekcne, len ti novodobi strihaci maju nespravne sablony?? 😀 😀
Friska zatial neprezradila, kde ma kukadlo, ja som len predpokladala, ze to niekde predtym bola byvala spomenula a mne to uslo 🙂
Teo, ta lodicka teda je vesely napad...podla mna je to DOST prehnane s tou sumou, draha zabavka. 🙄 🙄 , ale tak to je mozno len moj pohlad...
niki, uz nedokoncis ani tu skolu, co tam chodis teraz? A musite opustit ten byt definitivne? 😖 😖

bambi09
9. dub 2010

ahojte 🙂
teoška,moje nervy,šak za to máš dovolenou u moře 😅 😀 😀 😀 😀 a kde som bola??mala som sexuálne voľno 😀 😀 😀 😀 😉
a s tou konfekciou to bude na houby,mne sú všetky gate,čo navlečiem na riť dlhéééé 😠 😀 😀 😀 no,čo už s trpajzlíkom,že??ešte že viem šiť 😅 😅
teo,a čo tak zmrzlinovač,alebo fontánu? na čokoládu??? 😀 😀 😀 nech je sranda 😀 😀 😀
niki,jakú školu??niečo mi ušlo??vysvetli prosím,nie som v obraze 😕 😕 😕 a neboj,každý problém má riešenie 🙂 😉
ja musím do obchodu kúpiť nejaké šerco,máme dnes 16-te výročie svadby 😅 😅 😅 😝