Sex jen s jediným mužem

sallish
19. srp 2017

Zdravím všechny přítomné. Chtěla bych založit diskuzi na toto téma. Je mi 29 a doposud jsem měla sex s jediným mužem. Začali sme spolu chodit v mých 17. A od te doby sme spolu.. hodně lidí říká ze by člověk měl poznat více sexualnich parneru i kvůli zkušenosti a hlavně že přijde doba kdy budu chtít ,,porovnavat,, asi aem divna ale jsem spokojena🙂 takže ženské je tu ještě nějaká která měla jen jednoho sex. Partnera? A litují toho? A ženy které jste měly vice partnerů řekněte svoje názory...

rajecka
19. srp 2017

Tohle je záležitost hlavně povahy. Jsou ženské, jako třeba moje tchýně, které je s tchánem od 14, nikdy neměla jiného chlapa a je do něj pořád zamilovaná jako blázen. Pak mám zase kamarádky, které měli před manželstvím 30 chlapů a stejně jsou nevěrné...... Spíš než o sex jde o ty vztahy, přece jen když člověk pozná různé lidi, pozná vlastně i sebe, pozná co nechce, jaké má hodnoty a pak spíš pozná s kým chce být a čeho si na něm cení. Proto já sama třeba úplně na ty první lásky, které vydrží moc nevěřím. Beru to i podle sebe, když mám nějakou krizovku, tak ale vím, že ten chlap je stejně nejlepší, protože mám s čím srovnávat. Kdybych ty zkušenosti neměla, asi bych měla leckdy trochu zaječí úmysly, jestli není tráva někde zelenější. Dnes už vím, že není..... Ale pokud jsi s někým, s kým jsi šťastná a on s tebou, tak takové úvahy přece nemají smysl. To že má někdo bohatší minulost neznamená, že mu to vyjde a naopak 🙂

plksv
19. srp 2017

Je mi 42 let, s manželem budeme mít 20 let od svatby. Je to můj jediný sexuální partner, z jeho strany to samé. Neměnila bych. Myslím, že je lepší na vztahu ( i sexu) pracovat, než hledat jinde. Ale je to můj názor a moje zkušenost.

sallish
autor
19. srp 2017

@rajecka moc pěkně napsáno... děkuji a úplně souhlasím....my jsme spolu dlouho a on byl moje první láska...😊 A prozili sme dost krizi ale zatim vsechno ustali... je obdobi kdy bych ho uskrtila a jak píšeš zkusila někde jinde jestli neni někdo lepší....možná mi právě chybí ty zkušenosti abych si řekla ne není🙂 vím že žádný vztah není dokonalý...jde opravdu o to být tolerantni a hned všechno nevzdavat a bojovat....jo a brát lidi takovi jaci jsou..nikdo z nas neni dokonalý... každopádně děkuji za příspěvek😉

sallish
autor
19. srp 2017

@plksv
Je tak to gratuluji a přeji dalších aspoň 50 šťastných let🙂 ano člověk musí na vztahu pořád pracovat aby se nedostal do stereotypu...v dnešní době je už docela vzacnost že jsou lide tak dlouho spolu...

marcicek84
19. srp 2017

@sallish - myslím si, že vše má svýhody a nevýhody, první sexuální partner, první poznání a první láska bez zklamání je krásná věc a určitě si myslím, že není nič špatného na tom, že ten sex byl jen s ním, pokud jsi spokojená a šťastná tak bych neměnila...
na druhou stranu zkušenostmi opravdu získáš nadhled a víš co chceš a co nechceš, ale taky už tím ztrácíš schopnost milovat naplno, jak první lásku...tím myslím, už to bereš trochu jinak, motýlky v břiše lítají, ale přece jen to vidíš už i trochu více rozumem...
ani jedna z variant neznamená, že je lepší nebo horší, někdo to má tak a jiný onak, pokud ty sama necítíš potřebu zkoušet jinde, tak je to v pořádku a netrápila bych se tím, jak to mají druzí...

marcicek84
19. srp 2017

@sallish - mmch já jsem nějaké zkušenosti před manželem měla, ale jsem manželova jediná sexuální partnerka, také jsem ho jednou takhle ptala, řekl mi, že nemá potřebu zkoušet jinde něco jiného, že je spokojený

sallish
autor
19. srp 2017

@marcicek84
Děkuji.... Myslim že to máme každá...jsou dny kdy bysme chlapi láskou sežraly a dny kdy jim s prominutim ,,nakopaly do prdele,,😀 mě neláká zkusit sex s jiným mužem jen někdy když se pohádáme tak si říkám jestli bych se měla někde lip😎 a právě on je mone první láska takže jsem i po 12 letech zamilovana a proto ai všechno moc beru...

marcicek84
19. srp 2017

@sallish - myslím, že to asi moc řešíš...pokud jsi pořád zamilovaná, tak nemáš důvod uvažovat nad tím co by kdyby 😉

nafuka
Autor odpověď smazal
Zobraz
listopadka1
19. srp 2017

Já s manželem chodím od 16, byl můj první a já jeho. Teď čekáme druhé dítě, jsme 4 roky manželé a milujeme se pořád víc. Rozhodně bych neměnila a on taky ne. Když jsem nastoupila na vejšku, tak jsem se za to trochu styděla, že jsem měla jen jednoho - tam holky začaly rozvazovat, chodily na párty a kdoví kam a já bydlela s ním a nikam se mi nechtělo. Ale pak jsem na to naopak začla být docela pyšná, že je to vlastně hrozně hezký, mít takový štěstí hned napoprvé. A teď jsem ve věku, kdy naopak moje vrstevnice hledají partnery pro život, rády by se vdávaly a já už jsem v klidu 🙂
Co se týče sexu, tak jsem nikdy moc nelitovala, já nejsem žádná divočanda a s manželem si dokonale rozumíme a vyhovíme si, a přijde mi, že když spíš s někým, koho opravdu miluješ a komu nade všechno důvěřuješ, je to mnohem intenzivnější než sebedivočejší sex někde po diskošce.

zmrzlinka
19. srp 2017

Pro mne je manzel jediný a nemam pocit že bych o neco prisla ze ich nebylo vic.Manzel mel přede mnou vztah a jsem za to rada protože to byla pěkná potvora.... tak at ví jak hnusné dokážou být jiné ženy 😁

kosi_cek
19. srp 2017

Jsem na tom stejně (i partner), jsem o několit let starší, onen vztah trvá 16let a nelituji, jsem takový uzavřený typ, trvá mi, než se dokáži někomu naplno otevřít, uvolnit se před ním a td., neumím si představit vše od znova nebo prostě jen tak, je za tím, co máme, spousta času, trpělivosti a práce. Nepopírám, že s fantazií čaruji...ovšem v erotických snech mě navštěvuje hlavně partner, už jsem mu vyčetla, proč mi tam pořád leze 😅

novamamina
19. srp 2017

Je mi 25. Jsem s partnerem od mych 14. Jemu je 30. On byl muj prvni a ja jeho. Nikdy jsem nemela chut zkusit neco jineho 🙂. Uz jen proto, ze stejne kazdy rika ze je to vsude stejny 😀.

penelope87
19. srp 2017

@sallish Znám to od rodičů; jsou spolu už přes 30 let. Obdivuju to. Zároveň to na mě vytvářelo velký tlak. Že bych taky měla hned být s tím pravým a pracovat na vztahu. Neměla jsem před manželem moc mužů; a jen dva vážné dlouhé vztahy. A můžu říct, že bych s oběma mohla být. Rozešla jsem se, protože jsem u obou došla do fáze, kdy to bylo v pohodě, ale něco chybělo. Zpětně vím, že to chybělo od začátku, akorát jsem si to nemohla uvědomit, protože jsem neměla s čím srovnávat, jen s dokonalým vztahem svých rodičů. Jsem ráda, že jsem nezůstala u prvního, ani u druhého. Svého muže jsem potkala až po víc než 10 letech od doby, kdy jsem začala se vztahy. A můžu říct, že je to něco diametrálně odlišného od všeho, co jsem zažila předtím. A zejména v posteli. Protože jsme na sebe dokonale napojení. Nechci zrazovat, ale pro mě bylo vyzkoušet asi toho víc strašně osvobozující. A teď prostě vím, že jsem s tím správným člověkem a nic si nenamlouvám.

laurinka2016
20. srp 2017

Dle mého názoru je to o povaze ženy i muže, velice obdivuji když to tak některá má, ale popravdě jsem ráda že jsem měla zkušenost a možnost porovnávat hlavně kvůli sobě poznala jsem o čem sex je jak dokáže být zábavný co mě baví přitahuje u prvního bych to horko těžko věděla vlastně jsem to zjistila až u 4 který věděl co se ženou pořádně dělat 🙂, a jsem hrozně ráda že i přítel si vyzkousel co kde je a jaké jsou jiné ženy a to Teda nemám tušení kolik jich měl 😀 jinak u mě konkrétně až 5 sexuální partner a celkově vztah funguje, ale známe se už mnoho let celkové a je to moje první láska

dura175
Autor odpověď smazal
Zobraz
superkousky
20. srp 2017

Měla jsem víc partnerů a jsem za to ráda ,páč kdybych byla s tím prvním,tak bych si myslela,že sex je super,což je pochopitelné,páč bych nic jiného neznala/nepoznala. Takhle aspoň můžu srovnávat a vím,že ten první ,druhý či třetí ,až takové postelové terno nebylo.

@novamamina Ten kdo to tvrdí kecá a nebo nic jiného nepoznal. Všude stejné to opravdu není,páč není stejná délka,stejná výdrž,frekvence potřeby či vynalézavost.
Někdo to chce 2x denně a jiný 2x do týdne či do měsíce. Někdo ho má malého a jiný zase většího. Někdo je dřív než si sundá kalhoty a jinému to trvá déle.Někdo to chce furt stejně a jiný rád experimentuje. Jeden myslí jen na své potřeby a druhej i na ženu atd..Stejné to všude prostě být nemůže a není.

sallish
autor
20. srp 2017

Ahojky holky jsem ráda že se vás tu sešlo tolik a každá přispěla🙂 vidim že je to opravdu invidualni... Stejně nejdůležitější je aby sme našly toho pravého 😉 všem držím palce ať svého prince najedou❤

rebeka315
14. črc 2018

Chtěla bych to tu trochu obnovit. Poslední dobou mě to dost trápí.
Jsem na tom téměř stejně, s tím rozdílem, že jsem s přítelem 10 let, máme 3 leté dítě a vše v pohodě, máme se rádi, se vším mi pomáhá, ale přestává mě bavit sex, sex s ním, uzuž dlouho - ví to a snaží se dělat vše proto, abych byla spokojená, ale i taktak mě láka hrozně si to nezávazně vyzkoušet s někým jiným a nevím co s tím...nejsem taková, že bych si cíleně někoho hledala, ale kdyby se naskytla příležitost, nevím jestli bych byla schopná toho nevyužít ji. Jsem proto špatná? Na jednu stranu z toho mám výčitky na druhou stranu měl on sám předemnou nespočet sexuálních partnerek.

jenny91
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercasv
14. črc 2018

Jsem na tom "podobně" 🙂 Prvního kluka se vším všudy jsem měla v 16, pak jsem byla rok sama a pak jsem poznala manžela, byla jsem na konci třeťáku na střední: Teď jsme spolu 7 let a rok manželé 🙂 Takže je můj 2. sexuální partner. Kámošky si v "mládí" hodně užívali s klukama a teď je jedna šťastně vdaná a a druhá má miminko 🙂 Mě osobně by nevěra hodně ranila. Než jsme se potkali s manželem, tak ti taky rád užíval, ale změnil se a věřím mu 🙂 Naši kamarádi se po 10 lete vzali a byli spolu od 15, resp. 16. Myslím si, že to je o povaze lidí, ale určitě bych se nestyděla, necítila nijak zahanbená, že sis moc "neužívala" 🙂 Také jsme měli v intimní oblasti problém, ale vyřešila to operace 🙂 Ale to je jiné téma... 🙂

kachnicky
14. črc 2018

Tak já jsem měla mužů více na porovnání a musím říct, že je to více méně všude stejné.. Ani na tý velikosti tolik nezáleží, jako jasný, někdo je 'šikovnější' jiný méně, ale pokud jsi ve vztahu šťastná, nemá cenu hledat v jiných vodách 😉

kristyn.g
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristyn.g
14. črc 2018

@rebeka315 a co čekáš že jiného zažiješ... leda sex s chlapem který tě nezná, neví co se ti líbí, nejsi na něj zvyklá... Jediné co ti asi chybí je chemie a zamilovanost... no chce to zkoušet nové s partnerem..

letadylkokane
14. črc 2018

@kristyn.g pred manzelem jsem mela deset sexualnich partneru, nekdy kratkodobych, nekdy dlouhodobych. Sex s clovekem, ktery te (jeste) nezna, je rozhodne zajimavy a nemusi byt vubec spatny. A co clovek zazije? Muze to byt celkem divocina. Prave proto, ze se neznate a muzete se teprve objevovat.
Dodnes na nektere sve partnery vzpominam, byli v sexu bajecni. Obohatili me, naucili znat sve telo... a do vztahu se svym muzem a manzelstvi jsem vstupovala jako zkusena zena, ktera vi, co ma rada a vi, co se muze libit muzum.

kristyn.g
14. črc 2018

@letadylkokane no jasně, ale to je může, určitě to není pro každého, já si to třeba nikdy napoprvé s nikym neužila, až když jsem tomu druhému trochu důvěřovala... určitě ale to není důvod bořit vztah ze zvědavosti jestli není někde něco lepšího, protože si myslím že to na tom uplně nestojí (když to tedy není uplně na houby), jsou i jiné hodnoty. A tedy nemůžu říct že bych neznala své tělo protože jsem neměla 10 sexuálních partnerů... svoje tělo jsem začala poznávat až se svým manželem...

jajinka83
14. črc 2018

Já jsem s manželem od svých 19 let a letos jsme spolu 16 let. Je můj první, i když jsem měla před tím 2 krátké vztahy ale přímo k sexu nedošlo (byla a jsem stále moc vybíravá) 😀 Ale asi bych kecala kdybych toho občas nelitovala, že jsem nezkusila i jiný... Ale vždy si pak řeknu, že lepšího chlapa než mám teď bych už nesehnala. Jo a stále můžu říkat že i po tolika letech ho miluji 🙂

klea81
14. pro 2018

@sallish jsem s jedním spokojená 21 let, naopak jsem ráda, že jsem nemusela do 40 hledat toho pravého a ztrácet čas s idioty 😅

klea81
14. pro 2018

@listopadka1 krásně napsáno, máme to doma stejně 😉mě spíš přijde divnych 10 sex. partnerů než jeden.

bayt
14. pro 2018

@sallish Já bych teda tak nějak řekla, že u většiny lidí časem přijde doba, kdy chtěj jakože "porovnávat", nehledě na počet sexuálních partnerů předtím :D