Sex před prohlídkou u gynekologa. Jak to máte Vy?

zuzana657
3. kvě 2020

Ahoj holky,jak to máte vy se sexem před prohlídkou u gynekologa? Děláte normálně sex před prohlídkou a nebo vám je trapně. Upřímně mě by bylo trapně, když ze mě začnou vytékat spermie.
Budu ráda za každou odpověď.

rosa106
3. kvě 2020

@zuzana657 A sprchu znáte? 😅🙈😁

zuzana657
autor
3. kvě 2020

@rosa106
To nepomůže.

michaela10s
3. kvě 2020

Moc nerozumím proč se tedy na něco takového ptáš, když máš jasno, že by ti bylo upřímně trapně, je to 50 na 50, 50% žen půjde klidně po pohlavním styku k doktorovi ( sprcha je Jasná ) a 50 % nepůjde, ale když mám přeci jasno, že by mi to bylo trapné, tak se neptám na takovou otázku 😀

rosa106
3. kvě 2020

@zuzana657 Tak v tom případě buď sexuální abstinence před prohlídkou a nebo zařídit, aby to šlo jinam 😁 Jako asi úplně pred prohlídkou bych to taky neriskovala, ale večer před proč ne?

leniczka23
3. kvě 2020

Sexuju kdyz sexovat chci, neresim jestli jdu na gyndu.

jjasmina
3. kvě 2020

@zuzana657 já před prohlídkou ne a dokonce to není ani z mé hlavy , manžel by před gyn prohlídkou ani nechtěl, stejně tak nechtěl sex ani předtím než jsem šla ma kontrolu po šestinedělí jestli je vše v pořádku

nazka
3. kvě 2020

@zuzana657 mně dokonce i gynekolog říkal, že by se den předtím nemělo. Když se bere ster nebo něco, že to může i zkreslit výsledek

lstuchlova
3. kvě 2020

Tak přerušovaně nebo kondom a máš vyřešeno.

tasimia
3. kvě 2020

@zuzana657 myslíš jako hodinu před gyndou?😂😂 Tak to ne, to na sex nemám ani pomyšlení kolikrát upřímně. Den před kontrolou klidně.

e7
3. kvě 2020

Já mám teda zažito, že sex ne ani den před kontrolou 🤷 přijde mi, že mi to i někdo říkal. Ale každého věc.

martiniquest
3. kvě 2020

A ono se da sexovat pouze s ejakuaci dovnitr? 😂

gruyerre
3. kvě 2020

@zuzana657 pokud jdu na prevenci, vzhledem k tomu, že ejakulát může ovlivnit výsledek cytologie, tak jedině s kondomem. Stejně tak se nemají 2 dny předem zavádět žádný globule, dělat výplachy apod.

izz76
3. kvě 2020

@zuzana657 Sex máme kdy chceme, takže klidně i před prohlídkou, my přerušujeme, žádné sperma nevytece.. Ale ani driv když jsem brala antikoncepci mě nanapadlo to řešit, před prohlídkou se tak jako tak pořádně osprchuju.

veruuu_kubesovic
3. kvě 2020

@zuzana657 sex mám kdykoliv se nám "zachce" vůbec neřeším, jestli mám v plánu kontrolu u mého gynekologa...

balogis
3. kvě 2020

@leniczka23 moje řeč..ale pár hodin před návštěvou gynekologie se mi většinou nechce😆

leniczka23
3. kvě 2020

@balogis jo to me jeste takhle tesne pred nastesti neprepadlo😁😁 Ale vim, ze zeny nesexuji ani den pred treba.

balogis
3. kvě 2020

@leniczka23 Joo to je pravda, nicméně předpokládám,že až se mi to jednou stane a vlítnem na to před prohlídkou,tak se moje gynekoložka nebude divit ,že mám sex když ví že mám tři děti a že k tomu bylo třeba sperma😆

leniczka23
3. kvě 2020

@balogis 🤣🤣🤣

ariadna12
3. kvě 2020

Ano, ovsem bez spermatu v pochve.