Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

eliska_mot
29. bře 2018

@klaudyse
@simya
@lenbo
Ahoj holky, mám šestiměsíční holčičku, tak bych se také ráda přidala. Nějak stále nemůžu nikoho najít. Já jsem z P4 Záběhlice - busy 213, 135 a 136, takže všude kousek 😀. Dejte vědět, třeba příští týden můžeme zajít na procházku, už snad bude slušnější počasí.

pinkyy
29. bře 2018

@klaudyse @lenbo holky, tak co neco vymyslet spolecne? 🙂

yelowangel
29. bře 2018

@pval ahoj kdybys chtěla můžeme někdy někam zajít 🙂

pval
29. bře 2018

@yelowangel napiš mi prosím na mail 87paja87@seznam.cz

klaudyse
29. bře 2018

@lenbo
@simya
@pinkyy
@eliska_mot To je dobrý nápad, můžeme dát sraz společně. Příští týden mohu čtvrtek, pátek. Tak kde se sejdeme? 🙂

lenbo
29. bře 2018

@klaudyse
@simya
@pinkyy
@eliska_mot
Co kavarna Mezi domy na opatove

simya
Autor odpověď smazal
Zobraz
simya
29. bře 2018

@lenbo
@klaudyse
@pinkyy
@eliska_mot
Ctvrtek i patek mi vyhovuje, kavarna Mezi domy taky 😊

klaudyse
29. bře 2018

@lenbo
@simya
@pinkyy
@eliska_mot
Jsem pro. Ještě jsem tam nebyla. A nechtěl bynekdo s námi do Pruhonickeho parku? Třeba to spojit s obědem. Nebo je tam taky kavárna...

lenbo
29. bře 2018

@klaudyse
@lenbo
@simya
@pinkyy
@eliska_mot
Ja muzu ctvrtek i patek. Pruhonicky park by asi taky sel, jeste jsem tam nebyla, jenom v Dendreologicke zahrade.

simya
29. bře 2018

@klaudyse
@lenbo
@simya
@pinkyy
@eliska_mot
Pruhonicky park by taky mohl byt, nejaka mhd tak predpokladam jede, autem bohuzel nejezdim..

crejzy
29. bře 2018

@pinkyy okolí Strančic můžou být i Mnichovice? Mám půlročním syna 🙂

pinkyy
29. bře 2018

@simya @klaudyse @lenbo @eliska_mot
Holky, Pruhonicky park super! Opatov moc neznam a nevim, jak bych se dostala. Mno kazdopadne pristi tyden jdu na operaci zubu a nebudu moct tak tyden mezi lidi, takze kdyby jste dali ten park az ten dalsi tyden, tak budu rada a pridam se k vam!

eliska_mot
30. bře 2018

@pinkyy @simya @klaudyse @lenbo
Můžu v pátek, ve čtvrtek mám zubaře 😖.
Opatov za mě OK, do Průhnic už nemůžu na Lítačku, tak tam ani ne.
Jinak jsem chtěla navrhnout Hamerský rybník, ale oni ho vypustili :-O. Hrůza.

lenbo
31. bře 2018

@eliska_mot
@pinkyy @simya @klaudyse
Holky, tak co v patek ten Opatov. Muzeme dat kafe a prochazku v parku nebo v Milicovskem lese. Pinkyy, ty ses z Rican? Pokud jezdis vlakem, tak z Uhrinevsi nebo Mecholup jezdi busy na Opatov a Haje. Klidne Te vyzvednu.

klaudyse
31. bře 2018

@lenbo @eliska_mot
@pinkyy @simya jsem pro pátek na Opatov 🙂 v kolik dáme sraz? A kde se sejdeme? Rovnou přímo v kavárně?

pinkyy
31. bře 2018

@lenbo nn ze Strancic, stanice vlakem do Rican. Uz jsem se divala na spoj na Opatov a neni to tak hrozny. Jen teda jak jsem psala, tak ja budu moct az ten dalsi tyden od toho 9.4 :-/

simya
31. bře 2018

@klaudyse
@lenbo
@simya
@pinkyy
@eliska_mot
Ok, budu pocitat s patkem. 😊 Jinak casove je mi to v podstate jedno, sraz bych dala asi spis pred kavarnou nez primo uvnitr.

klaudyse
31. bře 2018

@pinkyy tak to nevadí. Třeba ten další týden jak budes moci dáme ty Průhonice? ;)

pinkyy
31. bře 2018

@klaudyse jasny a muze se k nam pridat i @crejzy 🙂

eliska_mot
1. dub 2018

@simya @klaudyse
@lenbo
@simya
@pinkyy
@eliska_mot

Byla bych spíš pro dobu po obědě, řekněme v půl druhé / ve dvě? Myslím, že lepší rovnou v kavárně, těžko se všechny sejdeme na čas před kavárnou. Nevím jak vy holky, ale já jsem co se týče vypravování celkem nemožná a když už je vše nachystané, tak se malá pokaká a je to 😀

lenbo
2. dub 2018

@simya @klaudyse
@pinkyy
@eliska_mot

Holky, tak co ve 2 v kavarne, v te zadni mistnosti?

simya
4. dub 2018

@lenbo Je potreba udelat nejakou rezervacku, nebo je tam dost mista?

lenbo
4. dub 2018

@simya je tam dost mista a ani to nebyva plne. Kdyz je hezky, da se sedet i venku.

gwendolina221
4. dub 2018

@lenbo
@simya
@eliska_mot
@klaudyse
@pinkyy
Ahoj holky, jsem taky z Prahy 11 a ráda bych se k vám v pátek připojila Mezi Domy. 🙂 Ve 14 hodin je to pro mě ideální.

klaudyse
5. dub 2018

@gwendolina221
@lenbo
@simya
@eliska_mot
@pinkyy
@crejzy
Holky tak se omlouvam. Nám do toho něco vešlo a zítra nám to bohužel nevyjde :( nicméně nedomluvime už tu vycházku v Pruhonickem parku na příští týden? Já mohu úterý a čtvrtek. Jak jste na tom vy?

lenbo
6. dub 2018

@gwendolina221
@lenbo
@simya
@eliska_mot
@pinkyy
@crejzy @ klaudyse
To je skoda, holky ostatni prijdete?
Ja ten pristi tyden jeste nevim.

crejzy
6. dub 2018

@klaudyse @gwendolina221
@lenbo
@simya
@eliska_mot
@pinkyy Příští týden v Průhonicích bych mohla nejspíš jen středu

eliska_mot
6. dub 2018

@lenbo @gwendolina221
@lenbo
@simya
@eliska_mot
@pinkyy
@crejzy @klaudyse

Ahoj holky, po včerejším zubaři jsem ráda, že dneska vůbec sedím ☹. Bohužel nedorazím. Budu se dneska cpát prášky na bolest a pospávat, kdykoliv mi malá dovolí.

P.S.: Příští týden to do Průhonic určitě nedám.

simya
6. dub 2018

@gwendolina221
@lenbo
@simya
@eliska_mot
@pinkyy
@crejzy @klaudyse
ja dneska prijdu 😊 pristi tyden jeste zatim nevim 🤔