Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
7. dub 2009

ahojte,Martao je to phil and teds,typ sport...alebo SP,aj tak uvadzaju...a inac po tyzdni mozem zhodnotit ze je super...aj za tu cenu 😉
planujes kupit?
asitka som rada ze je to ok...a rocne kontroly su ok.. 😉 domi do teraz chodi kazdy rok na kardiologiu..
mozem zhodnotit ze sa to da zvladat vsetko...s takymi malymi detmi...niekedy je to sice o drzku ale su dni ze je to uplne ok...martao ty to ako zvladas?ja sice tvrdim ze vsetko zalezi od deti...ked su dobre je to pohoda ked kazde reve je to na nervy...
anicka kde si?
alika aky si mala den?

alika54
7. dub 2009

ahojte,,,Asit som moc rada ze je Emmusa ok,,,nas Simon je opat na antibiotikach 😠 ,,,no na nervy-ved poznas,,,Qetik uslo to,,,sme vacsinou vonka na ihrisku,,,som stretla uz viacej surodeneckych kocikov ale vacsinou su to golfky,,,ani jeden nieje tak krasny ako tvoj 😉 ,,,ako sa drzia drobci? Anicka co sa deje??? kde si??? Asit vsak dofrc hocikedy-a to myslim vazne 😉 ,,,

asitka
7. dub 2009

kvietková...to my so synom tiež na kardio pravidelne...

alika54
7. dub 2009

nikde nikdo??? tak bru noc,,,idem kuk panelak a hajkat 🙂

qetinka
7. dub 2009

🙂 aj ja idem hajde do postele..nicolas konecne zaspal..dnes veeeela plakal.. ...

qetinka
7. dub 2009

asitka teraz pozeram..o dva tyzdne robite oslavu 🙂 🙂 😉 ,ze? emka bude mat rok..slecna velka..potom hod fotos..dik... 🙂

martao
8. dub 2009

qetinka,
už sme ho skoro kúpili. Videla som ho v obchode. Dokonca to bol nový vzor - grafity. Vychádzal 21 000,-. Len nám chýba ešte jedno menšie dieťa. Bola k tomu aj cestovná postieľka. Kedby bolo na MM, tak ho máme.
Ja už ďalšie vlastné dieťa neplánujem. A naši 2 starší chalani sú už veľky.

alika54
8. dub 2009

ahojte nikde-nikdo,,,tak ja vas len zdravim,,,Anicka dufam ze ste v poriadku ked si sa nam vobec neozvala 😒 a ani Tasha tu nenakukla 😒 ,,,Asit, Qetik aky ste mali den??? pekny vecer vam prajem,,,paaaaaa 😉

cukrik580
9. dub 2009

DOBRE RANKO...

poslusne hlasim...test opat negativny... este si pockame na mrsku a ked nepride, testneme este raz...a ked pride...nevadi...budeme snazit dalej...

qetinka
9. dub 2009

ahojte 🙂 sa tak tesim...muz ma volno...ide az v ut.do roboty 🙂 😅 😅 fakt som rada...isli na nakup a ja som s nicolaskom sama doma...dnes chceme ist do mesta...snad nebude prsat...tu v nociprsalo,aj rano...
zvysok posadky je kde?nemate casu baby,ze?? no ved ani ja nie 😀 😀
pekny den prajem...pa.
inac moj najmladsi synik si vnoci robil mliecny bar so mna 😀 😀 😝 9 x pytal..kazdu hodinu v priemere... 😲
cukrik netestuj kasli na to...nezamerievaj sa na to...fakt ti dobre radim...viem o com to je 😉 nieco zmen..aj zabudnes na snazenie a vtedy to pride 🙂 🙂
no na druhej strane skoda ze nie si hyperplodna 😀 😀 😀 ako ja...ja som otehotnela s nicolaskom len sa na mna muz pozrel 😀 😀 😀 😀 🤐
asitka ako???
anicka halooo? co brucho a prst?
a ten cistec si malemu varila???
ohlas sa baba jedna 😕 🙂
tasha -.....?kde si?
idem sa skulturnit pokym bejby spi.. 😀 😀

anickaajanko
9. dub 2009

No ahojteeeeeeeeeeee

nebojte, este zijem, vobec som nestihala, ako Branko beha v choditku tak mame bordel ako v tanku
rozbil mi vazu
podlaha vyzera ako v reštike...
umyvala som okna upratovala, mali sme jarmok tak sme sa prechadzali s kocikom poldna, u svokrovcov sme boli aj sme tam spali tak k netu sme sa nedostali
prst lepsie, Branko mi ho prebehol choditko od bolesti som spadla az na kolena a bozkala dlazku, manzel mi tam nalial rožovku
😀 vraj dezifekcia tak to som bozkala strop, kupila som si v drogerke ten pripravok na zmakcenie nechtov od Scholl a je lepsie a hlavne nosim sandale tak asi aj to pomohlo
v utorok sme boli plavat reval ako najaty uz som to chcela vzdat ale baby ma presvedcili tak este ideme aj dnes
cistec sme kupili skusila som ale len vcera lebo v 5 lekarnach na mna hladeli ako keby som si pytala davku kokainu 🙂
potom sme to kupili v BB ale nejaku zmenu som zatial nespozorovala
neplace tak ale sije tak ze aj, vkuse by sa len natahoval, zaspi az o deviatej o jednej papa, potom sa zobudi o 3tej a uz nechce sa spat
teraz sa naucil DAJ DAJ DAJ v kuse to džavoce a TITíT také je to milé

boli sme kuknut tu malu Elišku no je zlatá

kuknite ALBUM zachvilu pridám foto

vsetkým pekný den

qetinka
9. dub 2009

len rychlo...anicka na tej 15tej foto je branko aky velky 😲 vypada starsie ale je Zlaty 😵
to ako oliver..ma zachvilku 16mes.a pred dvoma tt u jeho dr..ze ideme robit poradnu...a ze dvojrocnu?? 😲 😕 😀 nie 15mesacnu 😎 😀 😀
on je taky velky... a ludia sa ho pytaju ako sa volas? a oli len klipka ocami a usmieva sa..a ludia on ešte nehovori?? no ktore 15 mesacne bejby odpovie na takuto otazku??? 😎
ponahlam sa ..obaja chalani spia... chcem stihnut co najviac...pekny den..

cukrik580
9. dub 2009
https://www.youtube.com/watch?v=oRUcMZUSIK0

a toto je moja najoblubenejsia...

asitka
10. dub 2009

kráááásne sviatky vám prajem dievčatá...ja idem okná poumývat 😀

anickaajanko
10. dub 2009

Malé žlté kuriatka, slávia sviatok jari,

veľkonočným šibačom nech sa u Vás darí.

Nech je u Vás veselo, plný stôl vždy majte

a vajíčka z čokolácky rozdávajte.

Krásnu Veľkú noc, maľované vajíčka,

všade veľa jarných vôni a teplého slniečka.

Prišla jar a všetko kvitne, zelená sa záhradka,

naše prianie krásnych sviatkov prinášajú kuriatka.

Korbáč, vodu, kraslíc moc,

nech prinesie Veľká noc.

Zdravie, šťastie, úsmev v tvári,

to Vám želáme k sviatku jari.

Anka, Janko a malý Branko

😀

qetinka
10. dub 2009

🙂 aj ja prajem vsetkym prijemnu velku noc 😉

asitka
10. dub 2009

okná umývam 😀 vdačná to práca 😀 😀 raz aj z okna vypadnem...ešte, že bývame na prvom....ale pri mojej tonáži....to bude aj tak boliet 😀 😀 😀 ¨

napečené??? upratané???? 😀 😀 😀 ale provokujem čoooo??? 😀 😀 😀 😀

aliii....de sa zas flákaš??? 😀

martao
10. dub 2009

Všetkým prajeme peknú veľkú nov 🙂

alika54
10. dub 2009

ahojte,,,krasne sviatky aj ja prajem 🙂 ,,,,doma nemam upratane vobec nic ale ani to neriesim bo sme cele sviatky u nasich,,,a zatial ich travime pracovne 😀 ,ale uz mam jazierko spojazdnene tak sa vytesujem som sa s nim prplala dnes asi tri hodky 😅 ,,,paaaaaaaaaa a pekny vecer,,,Asit aj ja byvam na prvom 😉 a neprehanaj to s tym upratovanim 😎

qetinka
11. dub 2009

ahojte...pokracujeme..vy dve na prvom ja byvam na druhom... 😀 😀 😀 kdo ide dalej? 😀 😀 😅
domi sla s dedkom do kupelou do bojnic na bazen....oliverko zaspava a nicolas spi 😅
idem asi halusky bryndzove na obed urobit...sa mi ale nechce?kdo to za mna urobi? 😀 😕
pekny den babulky... 😎

frana
11. dub 2009

ako sa da znicit ludska blcha v spalni

qetinka
11. dub 2009

frana no to netusim... 😕 skus vygoglit,nieco isto najdes...

asitka
11. dub 2009

😀 šak som nepreháánala...len okná umyla...dnes podlahy...a prax....a hotovo 😀

frana....a to sa k vám ako dostalo??? asi len všetko povyvárat....ale z matracou...tak to fakt neviem ako by som riešila.....daj do google...a skús čosi pohladat... 😀

qetinka
11. dub 2009

🙂 cauteee
aky ste mali den?zajtra nevarim.... 🙂 🙂 ideme k svokruse na obed a v pondelok k nasim 😎 😎
asitka to mlaskanie pri sexe...to je tema cooo??? 😀 😀 😀 : 🤐

martao
11. dub 2009

my sa máme super. 2 deti u babky. Ideme pre ne až v pondelok. Tak sa tam možno aj najeme. Potom ideme k druhej babke a tam sa najeme znova. 😀

asitka
11. dub 2009

kvietok...no pobavila som sa statočne....ako tá ženská čo založila tú tému, musí byt kvalitne vymletá...fakt... 😀

martao
12. dub 2009

😅 Jaj, pri tej téme som sa skoro počúrala 🙂 Fakt vypatlaná osoba. 😅

tasha8
12. dub 2009

ahojte krasky,
najprv vam prajem krasne sviatky, sice neskoro ale predsa, vela vodyyy 😀 Na mna dufam budu brat zajtra ohlad lebo som od vcera daka nakapana ☹ a hlas mimo provoz co je na mna taku ukecanu hotove utrpenie 😖
ako sa mateee? my sme furt daco cez tyzden mali, stale sa daco naslo tak som si poctivo citala ako ste sa mali ale furt mi daco do toho voslo aby som napisala 😲
teraz sme u mojich rodiciv hore na Majdžáve a je tu krasne, som nechapavy z tohto skoro letneho pocasia, som si aj myslela ze kabatec mencestrovy vytiahnem a dobre ze nie uz trika 😀
a sme doniesli zo ZV stacionarny tak som byciklovala kazdy druhy den ale co mi je to platne ked sa teraz na sviatky napcham udeneho, salatu a kolacov 😕 🤐
ach jo ja snad nikdáj neshudnem 😒
zatím páčik cmuk

alika54
13. dub 2009

krasne mokre ranko prajem 😀 ,,,chlapi mi uz odisli oblievat a sibat a cakam ich bo potom ideme do Ziliny,,,Vikina uplne happy zo sibacov 😀 no a ja koli nej sa musim tvarit ze super 😝 ,,,neznasam tieto sviatky,,,paaaaaaaa a krasny den Asit kukaj ma ti zakyvam 😉