Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

lucifervlkova
16. pro 2017

@norna KET je transfer po rozmražení emrii a IVF je v prirozenem cyklu bez mražení.

norna
16. pro 2017

@lucifervlkova jo tak aha...u KET jsou vypocitane nejake procenta uspesnosti?ja cetla ze IUI ma treba jen asi 14% uspesnost...Taky jsem na nej mela jit letos kolem leta ale v lete se mi nechtelo resit doktory atd tak jsem rikala ze pujdu az na zimu a povedlo se,..pristi tyden ve stredu mam velky UTZ a mam docela strach aby vse bylo ok...ale snazim se byt pozitivni 🙂

tynka07
16. pro 2017

@gramli tak zkus oboji jeste zitra rano a treba i jen ten OT at zbytecne neplacas TT. Treba malicko ztmavne 🙏🙏🙏 ;) kolik DPO jsi??
@norna gratuluju. Taky hodne vsazim na Drmek. Hned druhy mesic po pouzivani se zavedlo 🙂
Jinak jsem to mela stejne 8DPO silnejsi carka na OT, 9DPO uz OT+ a 11DPO OT+ a TT duch 🙂

norna
16. pro 2017

@tynka07 taky gratulace ❤ jj drnek je super...🙂

lucifervlkova
16. pro 2017

@norna Co se povedlo?Těhotenství nebo si byla na iui moc sem tě nepochopila promiň😔

norna
16. pro 2017

@lucifervlkova ne ne ze jsem taky mela jit zkusit iui kolem leta ale nechala jsem to byt a povedlo se normalne prirozene na zimu 🙂 takhle🙂

lucifervlkova
16. pro 2017

@norna Tak to moc gratuluju.🙌

lucifervlkova
16. pro 2017

@tynka07 Chci se zeptat jestli Drnek má opravdu tak dobré výsledky?

tynka07
16. pro 2017

@lucifervlkova rozhodne ano a znam vazne dost lidi, komu pomohl.
Jde o to, ze pokud je zena a muz v poradku tak casto pocnou, ale mimi se neudrzi a vetsinou odejde s menstruaci a zena ani netusi, ze byla tehotna (je to casty jev)
To ze se neudrzi je zpusobeno nizkou sliznici a mimi se tam nezavrta dostatecne.
Drmek nejen ze v posiluje ovulaci (upravuje hormony tak, jak maji byt) ale hlavne hodne zvetsuje sliznici a diky tomu je o dost vetsi moznost uchyceni vajicka 🙂
Chce ro rozhodne zdravi obou a spravne nacasovani, ale to pokud vyjde, tak rozhodne Drmek tehotenstvi podpori.
Za mne fakt TOP. A nejlepsi je ten forte (fialovy a myslim 90 pilulek na vic jak ctvrt roku). Je to nejsilnejsi koncentrat na trhu.
Spousty stesti!!!

lucifervlkova
16. pro 2017

@tynka07 Aha to vypadá dobře.A koupit v lékárně nebo bylinkach?A cena prosím?

tynka07
16. pro 2017

@lucifervlkova ja kupovala pres net v Benulekarne, posilam odkaz na heureku https://m.heureka.cz/doplnky-stravy/adiel-drmek...

janajens
16. pro 2017

@tynka07 ja se pridavam drmek top me tez pomohl

janapuma
17. pro 2017

@tynka07 i ja se přidávám, drmek super taky mi pomohl. Ja tedy měla tohle http://www.tinktura.eu/pavlovy-tinktury-z-bylin...

lenatko91
17. pro 2017

Holky, myslíte podle grafu, že se mohlo zadařit? 36,9 vůbec nikdy nemívám a teď se drží furt stejně nehledě na to, jak dlouho spím, jaká je teplota v místnosti... Navíc mám příznaky, které před MS nemívám, až při nebo max den dopředu...

lucifervlkova
17. pro 2017

@tynka07 Děkuju moc.Zítra zajdu do lékárny ať neplatím zbytečně poštovné .Snad i mě pomůže.

tynka07
17. pro 2017

@lenatko91 moc moc moc krasny graf a tusim, ze urcite ano 🙂 taky mi ted kdyz sem otehotnela, tak graf skakal jak sileny. Pak slabsi zesileni a nakonec vrsek jak u tebe.
Myslim si, ze muzu potichoucku gratulovat a supem zkousej testik ❤😇🙏🙏🙏
@lucifervlkova vetsinou to v lekarnach nemaji primo piltove. I v te benu, jsem si to objednala na neru a zdarma vyzvedla na ppbocce ;) drzim palce at vam pomuze, jako nam ❤

niki1107
17. pro 2017

@lenatko91 Super !!!!👏😍 Muzu se zeptat, jake mas příznaky?

gabcarka
17. pro 2017

@mandarinka90 Spíš jsem to četla o maliníku, protože v tehu pak zpruchodnuje děložní hrdlo. Oba ale do ovulace (otěhotnění) můžeš. Pak až od 1. dne menstruace. Když ji nedostaneš a otehotnis, tak to přece brát nezasnes 😉. Kontryhel berou snažilky často. Neboj. Potřebuješ perinku, do které se může vajíčko zavrtat. Při nízké děložní sliznici nemá šanci.

lenatko91
17. pro 2017

@tynka07 děkuju 😍 test zatím negativní, ale jsem teprve 9DPO tak může sílit později.. Na clearblue ještě nemám odvahu 😀 nejdříve v úterý, kdy bych to měla dostat..
@niki1107 no začaly mě bolet prsa dřív než jindy, motá se mi hlava, dělá se mi večer špatně, jsem unavená (což by mohl dělat utrogestan, ale cykly předtím to tak nebylo), bolí mě v podbřišku jak při MS, v týdnu jsem cítila pár dní, že mě tam píchá no a k tomu ta teplota... A nálady, minulý víkend jsem brečela tak dvě hodiny v kuse kvůli blbostem, celý den jsem byla marná úplně... 😀 tak snad už MS v úterý nedorazí.. 🙏

gabcarka
17. pro 2017

@tynka07 přidávám se k úspěchu drmku forte 🙂
@lucifervlkova
@janapuma

volfici
17. pro 2017

@tynka07 ahoj zlato, jak se ti daří? 😍

dasa.77
17. pro 2017

@lenatko91 nejsi 9 dní po ovulaci,ale 12 😉

lenatko91
17. pro 2017

@dasa.77 ne, vážně 9. Měla jsem ji minulý pátek.. Ve středu jsem byla na folikulometrii a dostala ovitrelle, čtvrtek byl pozitivní ovulační test, takže v pátek ovulace ne?

mandarinka90
17. pro 2017

@gabcarka tak budu pít do ovulace čaj z kontryhele 🙂 at to mam teda pojištěné ze všech stran 🙂 maliník jsem nesehnala...Tak uvidíme jak to dopadne 🙂 je pravda, že já tenkrát pila kontryhel snad každý den skoro celý cyklus, tak proto mi to dr asi řekla..

tynka07
17. pro 2017

@lenatko91 tak to je asi brzo, lepší počkat. Měla jsem fakt dušíka 11DPO 🙂
@volfici ahoj ahoj ahoj 🙂 ... hele skvěle 🙂 nebo zase úplně skvěle ne, nevolnosti pořád pracují, ale už jsem se naučila, jak na ně, takže dobře 🙂
A co ty??? Takovej vánoční slez tady :D Jsem ráda, že ses ozvala <3

tynka07
17. pro 2017

Jo a prosím :D jak mi tu někdo psal, že není možný, mít tak velké bříško (byl to 8tt) tak mám ještě větší :D takže to asi možné může být :O
Schválně přidávám porovnávačku 2.měsíce :D
Hold ta dvojčátka asi víc nafukujou :D

tynka07
17. pro 2017

a to mám od začátku +9,5cm přes nejvyšší bod bříška a - 5,5kg :D

lenatko91
17. pro 2017

@tynka07 jo no.. Počkám co bude v úterý a pak budu testovat.. Ty dva dny to už vydržím 🙂

tynka07
17. pro 2017

@lenatko91 ... teda, to je ten nejú´žasnější dáreček k vánocům <3

lenatko91
17. pro 2017

@tynka07 pokud to opravdu dopadne dobře, tak jo 😍 pevně věřím, že to klaplo ❤🙏