Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

aklin
17. pro 2017

Po dlouhe dobe se hlasim. Uz mi dochazi trpelivost s doktorem. Ve ctvrtek volam na gyndu (v ordinaci je pouze ctvrtek a patek). Krvaceni trva 8 dni, dle jeho slov spineni, a ode dneska by mela probihat ms. Takze i s ms 2 tydny krvaceni. Tohle neni normalni. Diky krvaceni mimo ms cyklus a behem ms cyklu na to doplaci muj organismus, unava, malatnost, vlasy mi vypadavaji vic nez obvykle, priserne se mi masti. No zkratka pohroma.

karolly
17. pro 2017

@tynka07 Je vidět, že obě maminka prospívají krásně 😍❤

tynka07
17. pro 2017

@karolly doufám 🙂 ale domeček si rozhodně staví 2 :D
A co ty, jak je?? Vánoční šrumec a ta ,,pohoda,, :D

tynka07
17. pro 2017

@aklin to je mi líto, ale v tomto případě bych asi přešla k někomu jinému :(

karolly
17. pro 2017

@tynka07 Ale u nás tak nějak zataženo teď. Dneska byl poslední den relativního klidu. Od zítra až do pátku máme každý den něco. Jediné, na co se těším je úterý. To jdu na UTZ ke screeningu a doufám, že paní doktorka řekne, že to vypadá na holčičku a že je v pořádku.
Jinak mladý má opět rýmu a kašel :-/ Už fakt nevím, co mám dělat, aby byl zdravý. A s manželem jsme poslední dobou pořád "v sobě" kvůli blbostem.... :-/

karolly
17. pro 2017

@tynka07 A co Ty jinak? Je Ti dobře nebo jak?

aklin
17. pro 2017

@tynka07 budu delat to same co pred prvnim otehotnenim. Budi ho nutit svymi castymi navstevami. On se jinak nerozhoupe a nebude nic resit.

tynka07
17. pro 2017

@karolly v kolikatym uz jsi??? :O to je fofr 😂😂 by si tam taky mela mit termin porodu 😂
Jinak dobre ani ne, ale uz vim co a jak, aby mi lepe bylo 🙂
S manzelem je mi to lito :( je to strasne neprijemne. Snad to je jen chvilkovy.
Ja diky bohu mam klid. Man6a se mi snazi i ppmahat, pac mam nejaky dny, kdy nejsem schopna nic delat a fakt uz asi od lonska mame obdobi klidu a miru. Az je mi divny, cim to je 😂😂
Ale uvidis, treba je to jen vanocemi a bude lip 😘

tynka07
17. pro 2017

@aklin no kdyz vis, ze to funguje 😂😂

karolly
17. pro 2017

@tynka07 V úterý právě, co jdu na kontrolu, budu končit 13tt. S manželem je to tak, že už rok stavíme svépomocí barák. A teď už jsme fakt unavení a ta únava se podepisuje tak celkově. A pak oba vylítáváme kvůli blbostem, no ☹ Ale snad už se pomalu blížíme do finiše. Miminko každopádně už přijde do baráčku. Buď ráda, že je doma klídek 🙂
U nás Vánoce budou strašně rozlítané. Každý den někde.... A mimo svátky jde chlap do práce.

tynka07
17. pro 2017

@karolly no ja si prave rikala 😂😂 ze by uz 20tt :D ... To uz se pphlavi rikaji takhle brzy?? Pred 5.rokama to bylo az ve 20tt 😂😂 asi jsem nejaka zaostala 😂
Jo takhle :(, ale tak co, jestli uz to bude hotove ;) a bude dobre 🙂
Na kdy mas termin?? Cvn/,cvc??,

niki1107
17. pro 2017

@lenatko91 Drzim pesti !!! ✊✊✊☺

volfici
17. pro 2017

@tynka07 takže nakonec obě prospívají? Teď nevím, jestli s tě pletu s někým jiným, ale vypadalo to, že se jedno nevyvíjí nebo ne? No je to každopádně super, dvojčátka 😍❤️

alexkisss
17. pro 2017

@mari90 ahojky snazime se od cervence a stale nic tak uvidime

tynka07
18. pro 2017

@volfici takhle. Posdle poslední kontroly, co jsem byla u Dr, tak mi říkal že ne. Ale prostě mi to nedalo spát a sleduju blogy, fora, články, ptám se v poradnách a zjistila jsem,že se často stává, že jedno ze dvou může být až o bůh ví kolik mladší, než druhé. Z první fotky na druhou obě vyrostly doopravdy o hodně a není důkaz, že by nerostlo.
Tak tomu nechávám ještě volnost do toho 8.1. . Až uvidím, že tam není, nebo že nevyrostlo tak ok, ale prostě nemůžu zkousnout to, že když vyrostlo a o dost, tak je blbost, aby podle něj nerostlo.
Hlavně mu nevěnoval ani energii a já se nezeptat co to tam je, tak mi to ani neřekl.

Možná to jsou hormony, možná si nedokážu připustit, že bych o jedno přišla :/ nevím. Ale bez důkazu tomu prostě nevěřím :(

karolly
18. pro 2017

@tynka07 U nás doktora, když je dobrá konstelace, dává tipy už na prvotrimestralním UTZ.
Ale třeba u syna jsem čekala až do 22tt, vůbec nespolupracoval. 😉

Termín podle MS mám 20.6., podle UTZ 27.6. 🙂 Takže se uvidí, kdy ho/jí prvně uvidíme.

Mě zaráží, že si Tě doktorka pozvala až za takhle dlouho, když se jí jedno miminko nezdá.... 🙄

tynka07
18. pro 2017

@karolly jo taak, tak ro asi taky zkusim 😂😂 ale doufam, ze tam je kluk ❤ tak nejak to citim. Sice sem chtela holku (druhou) ale citim kluka 😂
Takze cervnatko ❤
Hele ja to taky nechapu a nechapou to treba i v tech poradnach.
Ale jak jsem psala, ja se nezeptat, tak mi o tom druhem ani nerekl.
Jako vim, ze patri ke klidasum a nerad stresuje, tak mozna :/
Nvm no jeste 3 tydny :/

katmir
18. pro 2017

Ahojky,
Holky mrknete mi na graf,ovu test uz slabne,ani nedosahl sveho vrcholu. Teplota spise nizsi. Nejvice priznaku ma ovulku jsem mela patek a sobota (bolesti bricha a dolejsek pri sexiku),tak ja nevim. Posledni dva cykly jsou pekne naprd. Doted to bylo super. Presla jsem z Inofoliku na Inofolik kombi,Ogestan,a 1.-12.den Estrofem.
Od ledna bych mela mit Clostik,tak uvidime. Chci si koupit jeste Drmek,ale nevim,zda toho nebudu mit uz moc.
Co vy na grafik?

fanunka
18. pro 2017

Byly jste nektera na krvi jako samoplatce? Za jak dlouho jsou vysledky?

fanunka
18. pro 2017

Kdyz ňejsem tehotna mam hcg 0?

kacasa
18. pro 2017

@fanunka za negativni vysledek se povazuje mene, nez 5..zalezi kolik dpo jsi na krvi byla...ja 6dpo mela asi 1,39 a par dni na to uz 55..ted uz pres 20tis

fanunka
18. pro 2017

@kacasa dekuji. Jsem 10. Den po ET 4denni morulky a tt ktasne pozitivni jelikoz jsem neverici Tomas hned jsem jela na krev

kacasa
18. pro 2017

@fanunka test vypada krasne🙂 drzim palce

biedronca
18. pro 2017

Zdravím holky. Snažíme se o mimi cca od března. Tudíž to bude pomalu rok. Je mi 27 let, zdravá. Pila jsem kontryhel , jedla listovku, dělala OVU testy atd. Od října jsem se na všechno "snažení" vyprdla,nedělám ovu testy,nic nejim za vitamíny atd.... PO novém roce, začali byste to řešit s GYN?

lucifervlkova
18. pro 2017

@biedronca Ahoj já určitě.

kockakacka
18. pro 2017

@biedronca ano, partner byl na spermiogramu a ty na hormonalnim profilu? My si o vysetreni požádali po pup roce snazeni a bez problemu nam je udělali. A problem se nasel u me

biedronca
18. pro 2017

@kockakacka Nemam zadna vyšetření nic. MOje gyn je taková,že to máme nechat volně, přírodě, nehrotit to... a případně po roce dorazit, že do té doby je to zbytečně řešit. Odběry krve, vyšetření nic. ....

kockakacka
18. pro 2017

@biedronca tak mému dr stacilo, ze jsem rekla, ze pul roku hlidam ovulaci a ze je pokaždé jindy, hned odběr krve....manzel byl na spg mesic predtim sam jako samoplatce. Doporucila bych najit si ji ego doktora nebo jit na vysetreni jako samoplatce - spg stoji kolem 500,- hormonální profil nevim

dasa.77
18. pro 2017

@fanunka Ahojky a gratuluji!!! Nevím,zda si dobře pamatuji,ale není to náhodou to jediné embrio,které zavedli a k mražení nic nedorazilo? Pokud ani,tak jsem se nespletla,když jsem říkala,že právě u Tebe se mu bude dařit. 😉 (je tu tolik holek,že po čase si nejsem jistá,zda si je s jinou nepletu)
Krev jako samoplátce.... všude to mají jinak,odběr ráno do 9:30 je asi daný všude. Později se odběry nedělají. Výsledky jsou někde za 3 hodiny,někde odpoledne. Určitě pokud už jsi na ten odběr šla,tak Ti i řekli,kdy si můžeš zavolat. Test vypadá dobře,takže "0" to určitě nebude. Jen je možnost,že 10 dní po to může ještě ovlivnit hladinu hormonu. Doporučuji si udělat ještě jeden stejný den s rozestupem jednoho dne a uvidíš,jak čárka sílí.

dasa.77
18. pro 2017

@biedronca Ahoj,já bych ještě počkala ty 3 měsíce,až to opravdu bude rok. V dnešní době hodně doktorů to nechce dřív řešit. Rok je pro ně relativně krátká doba a v případě pravidelného cyklu (28dní) je to třeba 13-14 šancí během té doby. Což je "nic".