Soused u sexu vříská, co vytisknout na nástěnku?

marketicka346
11. dub 2018

zdravi najdete někde něco vtipneho co můžu vytisknout na nástěnku.Nad náma bydlí někdo kdo u toho vříská jako 🐷 a budí půl paneláku 😂 Tak ať se uklidní.Musí to slyšet dvě patra 😁 akorát se nikdo neodváží tam něco vylepit.Ale chci ať je to bráno s humorem a oni se zamyslí 😂

lstuchlova
11. dub 2018

Raději bych jim to řekla osobně, nemusí to číst každý, kdo jde kolem...

marketicka346
autor
11. dub 2018

to jsem zkousela bohuzel nikdo neotevrel 😔 tak prave nas napadlo hodit tam neco s humorem

natysnovec
11. dub 2018

@marketicka346 N3z jwme si poridily svoje vim jake to je...Silene...😁😁Ale me to srala ja byla cerstve po porodu a tak sem😁 i mela blby nalady apod....

natysnovec
11. dub 2018

@marketicka346 Ale ten na to koukam a jsou tam asi jen 4 cesky😁

letadylkokane
11. dub 2018

@marketicka346 tohle fakt nechapu, reknete jim to osobne a nedelejte z nich debily.

dydlisek
11. dub 2018

Nikdo z nich debily nedělá...Každopádně tohle poslouchat denně,je opravdu otravné a mnohdy i nechutné.Řešili jsme to pár let zpátky taky a s pánem jsme mluvili všichni z domu(7 dospělých lidí) a nemělo to absolutně žádný výsledek.Podle pána jsme byli závistiví puritáni,kteří sami nemají žádný sexuální život a neumí se odvázat.O tom,že začal některým ženám dělat sexuální návrhy ani nemluvím.
Být Vámi zkusím mu to říct osobně,případně bych mu dala do schránky dopis.S nástěnkou bych počkala až jako poslední řešení.

klaraslavickova
11. dub 2018

Budete tak maximálně vypadat ze závodite a úplně si nemyslim ze za debily budou oni

natysnovec
11. dub 2018

@klaraslavickova Ja osobne bych se citila trapne kdyby nekdo upozornil me na to ze jsem hlasita a ze je rusim.Preci je to jen intimni chvilka.Neznamena ze nas pri sexu musi poslouchat kde kdo.Spouste lidem to vadi...Ale jsou i nekteri kteeym to dela dobre😁😁Proste je na to upozornit ze vam to vadi a pokud motno zda by se mohly ztlumit a byt potiseji.

kafr
11. dub 2018

Některé lidi prostě slušně upozornit je zbytečnost. Na své projevy jsou hrdí a o ostatních si myslí, že závidí. Přesně jak se píše výše...
Já měla takovou spolubydlící při studiích. Já odjela na víkend domů, ona si pozvala partnera a ještě si otevřeli okno, aby měli čerstvý vzduch... Celá čtvrť nás měla za vykřičený dům, což jsem se dozvěděla náhodou...🙈🙉🙊

bubbi
11. dub 2018

My to zažili taky, když si soused k sobě nastěhoval svoji teď už manželku. Bylo ji u toho dost slyšet a v jakoukoli dobu, i přes den. Venku si třeba hrály děcka a přitom nevěřícně koukaly k jejich otevřenému oknu, co se to tam děje 😒 I mě to kolikrát v noci probudilo, už to bylo fakt nepříjemné a když se naše dcera začala ptát, proč ta paní pořád křičí, byla jsem rozhodnutá jim dát do schránky lístek, že prosíme o trochu ohledu... Naštěstí je ten první zápal asi už opustil, anebo jim to někdo řekl, takže (ťuk ťuk) už máme celkem klid 😉

pabka
11. dub 2018

To asi nemyslíte vážně, že, dát hned lístek na nástěnku???
Jak tu někdo psal, s někým domluva třeba není, ale vy to ani nezkusili (že jednou neotevřeli neberu jako "zkusit se domluvit") a hned lístek na nástěnku? A nejspíš anonymní, že? Nebo s vaším podpisem? Hoďte jim ho nejprve do schránky.

kladpol
11. dub 2018

@marketicka346 Kamarádka měla takové sousedy. V noci bušili do rozvrzané postele a ta ke všemu mlátila do zdi. Byla těhotná, skoro před porodem a nemohla pořádně spát a do toho ještě toto 😀. Tak se sebrala, šla jim zaklepat na dveře, chlap otevřel a řekla mu to na plnou pusu, že není žádná puritánka, ale chtěla by se vyspat, tak ať si tu postel alespoň odsunou od zdi 😀, chlap byl prý červený až na zadku 😀 😀

marketicka346
autor
11. dub 2018

no my uz se bavili ze sousedkou,ktera ma malou dceru a je ted v takove fazi ze vsechno co uslysi opakuje a je hodne nemile kdyz jde s ni maminka a zacne ty zvuky napodobovat

lobella
11. dub 2018

Tak jim ten vtiony papir vhodte do schranky, prectou si ho jen oni...

dora13
11. dub 2018

Ja teda nevim, ale mne osobne prijde listek na nastenku/do schranky diskretnejsi a lepsi reseni, nez to s nima resit osobne. Vy byste jako fakt vsechny dosly za cizim clovekem a rekly mu “prosim vas, muzete soulozit trochu potiseji, nas to tady rusi”? V tom pripade klobouk dolu pred vasi asertivitou, ja bych ta takhle trapny rozhovor koule fakt nemela😀🤷‍♀️

eviicka
11. dub 2018

No hodit dopis do schránky je asi lepší než na nástěnku, na druhou stranu, pokud je celý vchod slyší, tak už to zase až takový trapas na té nástěnce není.
Jinak u nás v paneláku jsem v noci taky občas slyšela nějakou hlučnou dvojici, nicméně nikdy jsem neidentifikovala původce... A to jsem všechny lidi znala.

A ještě jsem si vzpomněla, že někdo někde v Anglii (takže asi fake) našel WiFi síť nadepsanou ve smyslu: souložte tišeji 🙂.

lstuchlova
11. dub 2018

@dora13 Já bych to tedy neřešila vůbec, ale kdyby ano, ztrapňovat souseda před všemi ostatními, to bych rozhodně nedělala. Raději bych se ztrapnila sama tím, že bych ho šla požádat o ztišení, případně vhození dopisu do schránky je asi nejlepší volba, může být i anonymní a zároveň si to nepřečte nikdo další...

dc2015
11. dub 2018

Přijde mi hloupé to takto řešit, strčila bych to něco vtipného do schránky nebo pod dveře... Na nástěnku... to aby pak chudáci chodili kanálama :D Ale chápu, také jsme měli hlučné sousedy nad námi... a třeba ve dvě ráno :/

guinea
11. dub 2018

@dora13
@marketicka346
Kdysi jsem četla podobný dotaz v nějakém časopise, čtenářka se ptala psycholožky, jak to řešit. Psycholožka jí poradila, aby ta čtenářka předstírala, že si myslí, že to je televize. Tak nikoho neuvede do rozpaků a jde ta situace líp zvládnout. Např - pane Nováku, je od vás celou noc slyšet velmi hlasitě puštěná televize s násilnými filmy, prosím můžete jí ztlumit? Budí nás to a dítě ty zvuky opakuje ve školce...

lotosek
11. dub 2018

Známá bydlí v paneláku, kde jde bohužel slyšet snad i to, že rozsvítila. Nad ní bydlí nějaká ženština, co chodí domů ve dvě v noci, vodí si tam chlapy a podle jejího hlasového projevu tam snad natáčí péčko. Baba tam má ještě malou dcerku, takže je občas slyšet, jak na ně klepe: "Mamí, už budete? Já mám žízeň." Bez prášků na spaní se tam známá nevyspí.

natysnovec
11. dub 2018

@lotosek Jako bylo by mi asi lito te holcicky.Je to doost nechutny.

veronicka89
11. dub 2018

Presne ..neco vtipneho jakoze vy co delate ten ramus v noci ... Proste od anonymu na anonym ... At se citi traone ten kdo se nad tim zamysli 😀 ....

Jinak ja to teda uplne nesnasim 😀 kdysi v panelaku jsem to musela trpet 1x ta tyden...hekala monotonne celou dobu ... Jsem uz obcas o ni mela strach ...😀

hlasimse
11. dub 2018
natysnovec
11. dub 2018

@hlasimse hooodne dobry😁😁😁😀😀

ariadna12
11. dub 2018

@dora13 ja to citim opacne. Proc je zesmesnovat (zrejme velevtipnym anonymem) na nastence, kdyz to jde strcit do schranky a podepsane....

budilinka
11. dub 2018

Prosím Vás kde bydlíte???

gaeda
11. dub 2018

Vtipně do schránky je asi nejlepší varianta 😉

vila_z_lesa
13. dub 2018

Ja bych jim jen vhodila listek do schranky. Nebo to neresila...

joygiorgo
13. dub 2018

Hlasity Sex byl vystridan brecenim mimina. Ach jo..