Splnil se vám nějaký životní sen?

esssi
24. lis 2009

Mně zatím jeden, budem mít tři děti 🙂

aguaverde
24. lis 2009

Můj životní sen mě právě kope do žeber 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

smudlinka10
24. lis 2009

najít si úžasného chlapa, který mě bude mít rád 😵 a na další sny už jsme dva,tak snad se nám splní 😵

esssi
autor
24. lis 2009

Aqua 😀 😎 jo na to se "těším", ty konce jsou masakr 😀

esssi
autor
24. lis 2009

smudli to je hezký..já kdysi někde četla citát: "Nikdy nebudu stát v cestě tvým snům". Tak se taky snažím, aby si manžel mohl splnit, po čem touží 🙂

sakura77
24. lis 2009

skveleho manzela,pekny domcek,zdrave deticky(najidealnejsie parik)..._vsetko do bodky splnene...viac neziadam... 🙂 🙂 🙂

aguaverde
24. lis 2009

essi 😀 to je fakt masakr 😀 😀
ten citát je krásný 😵 😵 😵 😵 já vím že miláček měl a má stejný životní cíl jako já..... 😵 😵

smudlinka10
24. lis 2009

esssi: my máme teď pár společných snů a pokud někdo z nás nějaký má a jde ho vyplnit tak se snažíme společně,ať je to vzdělání, nějaká maličkost atd 😉 však to znáš : Vše jde lépe když jsou na to dva 😉

lyongirl
24. lis 2009

tiež bol môj najvačší sen vydať sa, mať zdravé deti a spokojne si bývať. Manžela a deti už mám, ešte doladiť to bývanie a možno do toho bývania ešte malé dievčatko a hotovo 🙂

esssi
autor
24. lis 2009

Sakuro jé ten domeček, to je krása, třeba tam taky někdy dospějem, k tomu domečku 🙂ale párek už nám nehrozí 😀

esssi
autor
24. lis 2009

Lyongirl no taky jsem si to tak představovala, jenže jaksi čekáme třetího klučíka 😀

esssi
autor
24. lis 2009

Aqua si vždycky říkám, jestli to ty děti baví, brnkat matkám o žebra....asi jo 😎 😀

lyongirl
24. lis 2009

esssi - tak tohoto sa najviac bojím, MM 3tie nechce, ale ani zásadne neodmieta, tak možno ho nalomím, ale určite nie teraz, lebo mám dosť čo robiť s dvomi, možno za pár rôčkov, ale tiež vždy hovorím, ak sa ma niekto spýta, či nechceme do tretice babu, že pri mojom šťastí by to bol do tretice chlap...

esssi
autor
24. lis 2009

Lyongirl tak však máš čas, já je budu mít od sebe skoro 2 roky a skoro 3 roky 🙂

mirka414
24. lis 2009

ano mat super dcerku manzela a najlepsieho svokra na svete.

lenkabu
24. lis 2009

Je jich asi 200,jsou sepsané a některé už se vyplnily,na ostatních pracuju. 🙂

perla200
24. lis 2009

ano pred týždnom.....nastahovalis me sa do nového domu a mam krásnu dcéru a skvelého manžela 😀

leniciatko
24. lis 2009

mať dobrého manžela,zdravé deti-ťuk,ťuk, mám. 😵

esssi
autor
24. lis 2009

Holky ale když pominete rodinu, tak povídejte🙂 já mám sen, mít někde zreko starej statek a mít tam hafo zvířat, klidně koně na ustájení, ovce na maso, slepice...

dali4
24. lis 2009

ano ... dve zdravé deti 😵 ... a ešte jeden mám, zatial nesplnený sen... rodinný dom 🙂

esssi
autor
24. lis 2009

jo a zapomněla jsem ještě na něco, přece kopici peněěěěěěěěěěěěz 😀

petruna
24. lis 2009

nektere moje sny byli snadno splnitelne : jako jet do nekterých mest v Itálii (Toscánsko , Umbrie)
nebo jízda na koni apod. ale to nejsou zivotni sny.
ty zivotni mam jen v te rodine.

Asi to neni to, co chces Essi slyset (piseme to tu vsichni), ale me se taky splnil sen o tom, ze jsem se dobre vdala (snad to tak i zustane) a ze mam dite (dalsí deti jsou bonus) Momentalne se mi plni i sen o tom, ze nebudu bydlet v panelaku (novostavba na cinzaku)

z tech drobnych nesplnenych snu mam treba to, pohladit si delfina, nejlepe s nim byt ve vode....a pak nejaky cestovatelsky prani, co bych chtela videt.

ale jak rikam, nejsou to zivotni, nebude me nejak trapit, kdyz se nesplni.

aponchie
24. lis 2009

jeden uz jo dalsi uz se mi nikdy nesplni bohutel 😝

flamenga
24. lis 2009

jeden ešte nie... vyštudovať veterinu 😅 Ale univerzita tretieho veku to istí 😵

esssi
autor
24. lis 2009

flamengo jo tohle jsem si kdysi přála taky, nakonec jsem aspoň dálkově udělala Bc. ze zootechniky 🙂

petruna
24. lis 2009

ja mela sen byt veterinarka celou zakladku 😵 , pak jsem se necitila jit na gympl (velky problem s matikou atak) a chtela jit na obor s maturitou Chovatel cizokrajne zvere, jenze ten rok to neotvirali a me se nechtelo do devitky....a pak jsem sla na stredni, kde nebyla biologie, takze smula...
ale asi bych na VŠ stejne nemela...a nakonec jsem spokojena i tam kde jsem (kde jsem byla pred materskou)

maruschka
24. lis 2009

jeden sa mi splnil: mám najlepšieho manžela na svete, krásnu zdravú rodinku.. 😵

druhý náš spoločný sen je domček-ten až za pár rokov, zatiaľ stačí byt.. 😉

tretí, aby boli moje dcérky v živote šťastné..

😉

štvrtý, aby sme šťastne doštudovali VŠ-obaja-ja aj manžel.. 😎 😎

flamenga
24. lis 2009

petruna mojou "chybou" bola tiež blbá stredná škola - obchodná akadémia.... žiadna biológia, žiadna chémia.... 😠 Nakoniec som skončila ako vyštudovaná učiteľka, ktorú to však veľmi nebaví, takže ani v tejto oblasti nerobím... ale tá veterina ☹ strašne ma za ňou bolí srdce 😔

magimary
24. lis 2009

splnili sa mi všetky NAJsny... 😵

najlepší manželík na svete,
úžasné deti
práca, po ktorej som odjakživa túžila...
výborná rodina, priatelia a známi...

titkovamiriam
24. lis 2009

tak ja som deti ako sny nemala 😅 😅 😅 ako 13-14 rocna som o nich naozaj nesnivala,no od cca 10 rokov som chcela pracovat v laboratoriu a pracujem-to bol najvacsi sen.
No a samozrejme potom boli deticky ,manzelstvo sa mi bohuzial rozpadlo no mam vysnivany vztah s vysnivanym clovekom a mame spolu vysnivane dieta 😀 😀 😀

pancake
24. lis 2009

ja uz polovicu mam: skveleo muza dieta, ale chcem este jedno bejby a domcek. potom uz len nech sme zdravi. ine nechcem nic. 😉 🙂