• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spolehlivé rodinné auto. Co by ste poradili?

12. července 2016 
kristi jako neber si to osobně,ale když nenapíšeš důvod proč na to nadáváš tak nenadávej. :wink: a pro upřesnění dacii nemám aby to tak nevypadalo.
susi když chcete něco většího tak aj seat dělá velký rodinný auto alhambra se to jmenuje.
12. čer 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
herta, ja delala dost dlouho u aut a mam najezdeno docela dost, proste pro me to neni spolehlivy auto a jen rikam svuj nazor, to se snad jeste muze, ne? kdybych se proste musela rozhodnout mezi Dacii a Kiou,tak je ma volba jasna.
12. čer 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem napsala duvod, videla jsem test v autosalonu, staci mi to k tomu, abych rekla co si myslim.
12. čer 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ford s-max :wink:
12. čer 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
susi, prej stoji nova zafira 600 000 - 700 000. to je hodne... ale my kupujeme ojetiny... to galaxy je jeste o kus vetsi nez zafira.
12. čer 2008 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten důvod jsem tam neviděla a tlapička se ptala a bez odpovědi. :wink: nic proti já fakt nemám ráda když někdo něco takhle pomlouvá.
ale ty testy jsou také zavádějící.když se člověk koukne na bezpečnost u autosedaček na německých stranách adac apod. tak storchenky maj za bezpečnost 0 a za ostatní jako omyvatelnost pohodlnost naberou body a pak nějakej jouda v časopise přeloží půlku a napíše jen konečné body a vznikne tak bezpečná sedačka.bohužel i tak to chodí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je jasný že auta kolem tý hranice 300tis nebudou mít takový bezpečnostní prvky a nabubřelej interiér jako ty za 800,že.
ale zas určitě lepší dacie než smradlavá škodka která přesluhuje svoje možnosti už 20let. :frowning2:
12. čer 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
medzi daciou a kiou je rozdiel aj 100000sk tak aj to rozhoduje tak uvidime
12. čer 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicka: my taky :wink: toho forda sme kupili asi pol roka stareho od autor. predajcu-a bol asi o 250 000 levnejsi jak novy :wink: prvni rok-dva najviac klesa cena :slight_smile:
12. čer 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
susi, presne! kdybysme byli nekdy bohaty, tak si koupime maximalne jahreswagen. novy nam je lito penez i kdybychom je meli ...
12. čer 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nové auto je najhoršia investícia.vyjdete s ním z predajne a už vám ho za tú cenu nik nekúpi.
my sme kúpili od jednej ojazdené,ona s tým moc nechodila,takže v super stave a za super cenu,lebo ona je bohatá,tak jej to je jedno.máme toyotu rav4 2,0 l,benzín.spotreba je tiež super,lepšia ako čo sme mali predtým alfaromeo.
12. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky. TAk my máme Renaulta Lagunu (ani starou ani novou - myslím verzi,je to ta prostřední). Je to 1,9 l, spotřeba perfektní, koupili jsme starší, ale neměla moc najeto, takže spokojenost,máme ji už rok a v pohodě.
12. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mi máme Renault Espace,diesel,7 miestne a je súúúúúúper
12. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemůžu nereagovat,o té dacii si myslím to samé co kristy,jen já teda dodávám,že lepší cokoliv,než dacie nebo renault thalia.Myslím si,že u takového auta mluví za sebe už počáteční cena.Když to stojí nový do 200tis a jiný auta v té samé výbavě o mnohem víc,tak to o něčem asi svědčí ne???A není přece nutný "machrovat" s novým autem i ojetý může být spolehlivější než cokoliv jiného.A podle mě novej logan,nebo thalia určitě není výhra.Za ty prachy bych radši šla třeba do ojeté octavie,nebo jakýhokoliv osobáku.
12. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
volvo S80 TDi a najlepšie automat :grinning: krásne, priestranné a pohodlné :wink: nemate pocit že sedíte v autobuse :grinning:
12. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mi máme také Renaulta Lagunu 1,6 l, ale starší r.v. 96, máme ji od loňska a velká spokojenost, hlavně pohodlí a spousta místa, řidička nejsem, ale přítel si ji chválí, ale má trochu vyšší spotřebu, což se k velikosti auta dá čekat.
12. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame focusa automat :slight_smile: na dlhe cesty idealny :wink:
12. čer 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renauti jsou dobrá auta dokod se s nima něco nastane a nepotřebují opravu :frowning2: To pak padá prachů! Součástky a náhradní díly jsou děsně drahý! Ale jinak jsou podle mě dobrý! Já chtěla taky Rencla ale bylo mi to rozmluveno :grinning:
13. čer 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja by som povedala že jedným jediným naj autom je toyota, drahé ale výborné a najlepšie nová corolla /máme ju v garáži a výborne sedí za akýchkolvek podmienok a počasia na ceste/ :dizzy_face: :dizzy_face: alebo teraz čo ide reklama toyota prius, má výborné aj šetriace prostriedky, kombinácia motor benzín a etektrina, t.j. do 40Km idete na elektrinu, potom samotné prepne na benzín a ked idete na benzín automaticky sa začína dobíjať baterka elektriny :grinning:
13. čer 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je možné že volvo ma kratke pasy na autosedačku? sme kupili prednedavnom novu autosedačku a jedine kde sa ju podarilo ako tak pripnuť bolo v strede :confounded: pri oknach teda za vodičom vobec :angry: ... kde by podla spravnosti mala byť autosedačka umiestnená?
18. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
najnovsie vyskumy dokazali-ze prave v strede je najbezpecnejsie
18. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakuro, fakt?
18. čer 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vazne,prave som to vcera neikde citala,aj ja som cumela :wink:
18. čer 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nemáš ten odkaz? Zajímalo by mě to :wink:
18. čer 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
som si to zapamatala,lebo este sa mi muz smial,ze si to miesto v mojom aute musim "dorobit"-mam totiz sportove dvojdverove a vzadu su len dve miesta na sedenie,ziadny stred :slight_smile:
18. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj,to bolo v nejakom casopise alebo novinach,skusim najst,ale neviem
18. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to nic, zkusím to najít i na netu, tam to bude určitě taky.
Jinak s tím tvým autem dobrý :grinning: Prý dorobit :grinning:
18. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenasla,asi to bolo v novom case,ten vzdy rano vyhadzujem,no
18. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na to stredne sedadlo som prisla celkom instinktivne.... :grinning: a mala sa rada pozera kam ideme...inac ja mam fabiu...dobra na jazdenie, hruza v kufri, ledva tam kocik natrepem a muz ma octaviu, ta je supeeer...ta je na naftu, vyborna spotreba. ale ked raz budeme velka rodinka tak chcem chrysler grandvoyager :dizzy_face: inac sme boli velmi spokojny aj s renoult scenic...tiez vynikajuce auto a super ulozny priestor, navyse aj bezpecne...
18. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Sakur, jsem se začetla jinde a nehledala jsem. My máme 7místného Espace a sedačku mám za spolujezdcem, ovšem dát jí doprostřed mě napadlo, u oken by cestující měli větší pohodlí.
18. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek