• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spolehlivé rodinné auto. Co by ste poradili?

12. července 2016 
Ahojte, máte niekto skúsenosť s autom Nissan primera 2,0 TDI? uvažujeme, že kúpime ojazdené... len zháňame info... či je dosť veľké - kufor na kočík a batožinu (2 dospelí a 2 deti)... vďaka
3. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
odporucam octaviu combi....urcite Vam posluzi...my sme iez dvaja dospely, dve deti...a mame "polsky"velky kocik...a vojde v pohode...este aj nakup ma svoje miesto...
5. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
"my" mame Audi A4 avant.. auto je dost velke a priestranne tak dufam ze sa mi take bude pripadat aj ked budeme mat miminka:slight_smile:
5. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kto ma ford C- MAX :confused:
8. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
to nemate nikto auto?? ci Vas zeny to vobec nazaujima? :sweat_smile:
8. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
krasliak vyborne rodinne auta no ale ja som akasi vysadena na fordy ani neviem preco ale ta nova fiesta je uzasna hned by som ju brala :grinning:
my mame BMW 3 combi a je nam trom malo kedze mame aj 2 psy takze musime nosit hore truhlu aby sme sa pobalili ked ideme na SK :angry:
8. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no kazde nove auto je uz uzasne po facelifte :grinning:
8. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
krasuliak - no stare modely fordu teda nic moc ale tie nove su naozaj krasne, no v dnesnej dobe su uz skoro vsetky auta krasne a aj spolahlive zavisi od toho kto je na aku znacku zamerany...

my teraz rozmyslame ze vymenime toto za VW caddy family life nie je sice pekne ale ma velky zadny priestor a tym padom by sme tam vsetko narvali takze pre nas bude zrejme velmi prakticky
8. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
clio grandtour je suuuper :grinning:
8. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja sa rozhodujem medzi c-maxom a toyota corola versco ale manzelka nechceeee tu toyotu :unamused: :unamused:
8. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
vyzorovo by som bola za C-Max ale ostatne urcite corola verso - som sa v nej vozila a fakt dobre a miesta kolko len chces ... :grinning:
8. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
krasuliak, my mame Ford focus a Toyotu a zvazujeme vymenit focus za C-max alebo S-max
Saska, vozila si sa aj vo forde? podla mna nema absolutne chybu..
8. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
a myslim, ze aj priestorovo je vacsi ford, hlavne su v zadu 3 samostatne sedacky, co je uplne super, ak su v zadu dve autosedacky, zmesti sa este jeden v pohode do zadu
8. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ked tak nad tym rozmyslam, aj toyota ma tusim 3sedacky v zadu... :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme opel vectra combi,a je super. manžel je moc spokojný,a ja tiež.... miesta ako na lúke aj v kufri.. :grinning:
8. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
krasuliak ja by som brala jednoznacne toyotu...je proste spolahliva. kamos mal C.max 1.6 benzin a dost sa kazilo a nakoniec aj v servise mu potvrdili, ze tieto motory nie su moc dobre...takze ked ford, tak s inym motorom asi...
ale ja by som aj tak brala radsej tu toyotu :grinning:
9. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
25O OOOkm ford a bez poruchy....každe auto je ine,jednoznane u mna ford,menila som len zamok na dverach.
9. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ma76 juj take auto potesi... :slight_smile:
9. srp 2009 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
my koupili teď Peugeot 307 v kombíku a jako oproti Hyundai Getz, co jsme měli předtím, opravdu velké rodinné auto :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja by som dala neviem co za toyotu corolu verso ( pre nas cenovo nedostupna)...jazdila som na corole a super, hlavne spolahlive. Teraz mam multiplu. A som zase spokojna. Vela, vela miesta, totalna pohoda na cestovanie. Jazdila som aj na inych autach ale z tychto sa tesim najviac.
10. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som rozhodnuty za ten ford c max ale uz ma zase laka mazda 5 je nadherna ale zase tlko do auta neinvestujem je to predsa len auto :grinning:
10. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme autobus :grinning: :grinning: :grinning: teraz sme kúpili Kia Carnival 7-miestne,v kufri sa dá tancovať :grinning: Felda kombi nám už bola malá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
krasuliak, dobry vyber :wink:
10. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ale aj taky s-max nieje na zahodenie :sweat_smile: :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
s max je uz velkyy pre nas ale sak keby mi ho niekto daruje nenahnevam sa :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
krasuliak a aky motor do toho?
ja mam tourana...milujem ho :grinning:
10. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
aspon 1,8 ale 2,0 potesi viac hladam nieco na nete ale asi to kupim vonku
10. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
krasuliak tak treba...nech mate dobru kupu :wink:
10. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
sirinka,Tourana sme dlho kľadali a nenašli taký za dobrú cenu v dobrom stave,tak sme prehodili výhybku :sweat_smile: :sweat_smile:
krasuliak,odporúčam kúpiť vonku,len na papiere budeš čakať u nás potom do 40 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj my ešte čakáme,ale tento týždeň by to už malo byť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
a da sa jazdit s autom ked ho doveziem z vonku doma po kedy vybavim znacky?? ci asi zajdem po odpoved na ine forum ? :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek