• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spolehlivé rodinné auto. Co by ste poradili?

12. července 2016 
nedá,ak nechceš prísť o vodičák :unamused:
a prečo na iné fórum,tu sme sliepky?? :grinning: :confused:
10. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
aaaalee nieee sliepky ! len zeny :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
a-ha,no veď preto... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
krasuliak, skor 2liter, my mame 1.6 focusa a je to dost lenive na moj vkus a zere to jak diva svina :sweat_smile: :sweat_smile: . V januari sme kupili nove auto a ideme ho asi menit..
10. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
preco to zere ved kamos ma 1,6 a dnes mi prave rozpraval ze mu zje tak 7l tak o je v pohode a to auto.
10. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
nikanika :confused: :confused: :confused: my máme 2,9-nu,to sa asi nedoplatíme :grinning: :grinning: a na Felde sme mali 1,9 a priemer sme mali 6 litrov/na 100km,tak uvidíííme :wink: aby sme aj my nemenili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj, taky uvažujeme o novým autě´.....Mně se moc líbí Focus v combíku, u manži vede octavia combi, nejsme rozhodnuti, ale 19 z 20 lidí, kterých se ptáme, co mají něco dočinění s autama, tak jednoznačně OCTAVIA.
Manžel pracuje v škodě, takže uvažujeme i o Yetim, teď na podzim budou v akci pro zaměstnance a půjdou hodně ven, zatím je mají jen V.I.P. Ale jsou to krásný auta. Měla jsem možnost ho prolízt skrz na skrz a jet s ním a prostě super.
10. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no nam cez 8 :confused:
10. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lennis,ja by som brala tú Octavku :slight_smile: :wink: alebo aj Yetiho :confused:
bambi my sme kupili na sk tourana 4rocny vo vybave highline za 300tis...motor 1.9 a priemerna spotreba nieco cez 5litrov.... :wink:
bambi, my sme mali predtym octavku kombikovu 1.9nacipovanu....to bolo delo :dizzy_face: :dizzy_face: a zralo to tak 5.5-6 :slight_smile: :sunglasses: .
10. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
krasuliak,pekné,len tá cena :confused: :confused: :confused: my sme to naše kúpili za 6.200,dovezené z Francúzska,ale ak na to máš,tak prečo nie :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no, vypadá to na octávku, 1.9 max 2 roky starou, ale Pasat v černý barvě :grinning: by stál za to, já jsem na černý auta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale asi to tak dopadne, naše Felička dojíždí, je to 1.6, ale odpich má furt super a kam se hrabe kdejaký auto, škoda,ž e je rezatá :pensive: :pensive: :pensive:
10. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
nikanika inac aj to nase je nacipovane...vtedy maju lepsiu spotrebu..
hej pekne, ale 140.000km...to uz je dost, aj ked je to diesel ... by som sa toho bala ja osobne..ale auto samo o sebe... celkom ujde
keď v bazáre v BA predávajú s 300.000km a pretočia to,tak toto je ok,ak sú tie km skutočné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a diesel fakt viac vydrží a menej žerie,keby mám na nové,tak Touran,Sharan alebo Passat vyhrá,alebo aj tá Octavka,my sme aj na jazdené mali finančný limit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, velmi rada by som od vas nazor :sunglasses: . Chceme si kupit vacsie auto, a velmi super ponuku nam dali z Renaultu - Megane Grandtour (tusim sa to tak nejak pise). Mohli by ste , tie co mate renault napisat dake recenzie? Vela sa to auto kazilo?
Na jednej strane sa ho bojim - ked kde tu citam, na druhej strane to auto vyzera dobre, velke , priestranne, super vybava, a k tomu ta ponuka - o dost nizsia ako v cenniku (tak neviem, ci ho tak velmi chce predat....)
28. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
krasuliak, my jsme se taky rozhodovali mezi c-maxem a versem :slight_smile: A vyhrálo to verso, přijde mi hezčí a prej spolehlivější. Pro mě bylo rozhodující, že v c-maxu nešla pevně připoutat autosedačka díky šikmému sklonu opěradel :unamused:
28. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
olivova mm jazdil na sluzobnom scenicu a stale sa na nom kazili nejake blbosti, elektronika. ale inac jazdilo super.
28. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj my mame tiez verso je to super auto s malou spotrebou a nekazi sa stale ako renaulty a citroeny.
28. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Olivova....moji rodičia majú 1,9 nafťák s turbom a po 100 000 km na ňom v kuse niečo odchádza a je skoro stále odpálené a odvezené odťahovkou do servisu.
My máme detto len 1,4 benzín , najazdených už 98000 km a zatiaľ okrem predného okna, kde sa nám odlepilo tesnenie s ním nič nebolo.
28. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Momentálne čakáme 4. člena rodiny, tak zvažujeme, že kúpime Ford Calebo S- Max alebo Mondeo combi alebo Toyotu avensis combi alebo Nissan Qashquai+2
28. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm, mm si vymyslel, že on chce VW multivan... takže sa "teším", že mi domov dotrepe kamión...

ozaj, máte niekto skúsenosť s tým quashquaiom? tatko predáva svoju 307 a potrebuje niečo vyššie, ideálne 4x4, keďže bývajú na kopci a v zime je to tam niekedy o život... a keby ste niekto chceli čiernu 307, 2003 ročník, kľudne píšte do IP :wink:
28. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm, tá mazda je pekná
28. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tilly ten multivan hrozi aj nam...mm ho uz ma vyhliadnuty, ze ked pride dalsie babo :grinning:
28. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tilly a teraz som si spomenula, ze on vlastne uz presedlal na VW caravelle...takze uvidime... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
bebel
Qashquai+2 nebrat.je tam stááášně málo místa, 2 dětské sedačky a ví se nevejde.ty +2 sedačky jsou nouzové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame seat alhambra a sme s nim maximalne spokojni. :wink:
28. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
olivova-ja mam Renault Scenic,ci ako sa to pise,ani poriadne neviem,uz asi rok a zatial je uplne v pohode,mala som pokazene len niake capy,ja sa tomu nerozumiem,jazdi sa mi na nom super,ma dost velky kufor,zatial ho vobec nechcem menit,lebo nieje najmensie,tak sa mi to zda bezpecnejsie,pacia sa mi sice este vacsie auta,muz ma velke,ale mne sa zle na takom chodi,ide aj o zvyk
29. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek