• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spolehlivé rodinné auto. Co by ste poradili?

12. července 2016 
Potřebujeme jiný auto, tak se tak dívám po bazarecha a narazila jsem na Dacia Sandero. Nemáte ho někdo? Jste spokojené? Díky za každý názor
3. dub 2015 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi manžel tvrdí, že žádnou dacii doma nechce...že pokud auto, tak škodovku, volvo, volswagen....to mu doporučil i pan, který učil na škole a delal diagnostiku pro soudy, opravoval auta celý život a vůbec má i zkušenosti....
3. dub 2015 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, my jsme s manzelem vybirali nedavno (tedy spis on vybiral :sweat_smile: ), nechteli jsme bazar, protoze pak jen kazdou chvilku je potreba neco opravovat a je to nespolehlive. Pri vyberu nam pomohl tady ten hledac vlevo http://www.carent.cz/nabidka-ojetych-vozu-u-carent-brno.aspx , Ondra (manzel) rikal, ze by chtel nejradeji Forda...tak jsme po dlouhem rozhodovani sli do Focuse...a parada - hlavne je super, ze spolehlive, ojete jen trochu a cena docela slusna :dizzy_face: Ale nevim, kolik do toho vy chcete dat...Jinak doporucuji koukat na netu na stranky, kde jsou recenze, treba sem jsme se tehdy divali: http://www.cars.cz/autorecenze/ a zrovna na to nase tam byla recenze dobra...no ted koukam na to, na ktere se ptate a recenze na nej jsou takove rozporuplne
21. dub 2015 ve 03:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volvo se mi líbí
23. dub 2015 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
doplňuji jde o typ xc70 :slight_smile:
28. dub 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ropzhdoně nekupiovat nové auto, podle mě je to dost nevýhodné, raději bych volila ojetinu s menším nájezdema a stářím tak do pěti let
5. srp 2015 ve 12:31  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas s mirka58. koukali jsme na stránkách aaa, protože ti mají takovou nabídku, že si tam snad každý vybere, a máme opla kombíka
28. zář 2015 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libka1 ahoj, mohu se zeptat zda jste koupili toho citr. picassa? Mám na něj nabídku, na grand piccaso 7míst. ale nevim není to moc velký, taky mám oktávku kombi. díky :wink:
21. říj 2015 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme wolkzvagen passat combika. 2 tdi - Diesel, neboť jezdíme delší trasy, po dálnici a na to je lepší naftový motor. Tohle je opravdu spolehlivé autíčko. Zvládlo 20 h. jízdy v kuse. Dálky. Za s sebou táhlo těžký vlek s autem. Do Alp nás vytáhlo perfektně. Můžu jen doporučit. Do města na takové hopsání a v kolonách máme menší -mercedes benz A 140. Obě auta pětidveřové. Skrz sedačky a lepší manipulaci s dětmi.
15. lis 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “reklama”
25. únor 2016 ve 12:07 • sasandokan
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
24. bře 2016 v 17:16 • olex21
Za sebe doporučuji Škoda Octavia III 2.0 TDi 4x4 ... jsem naprosto spokojený i celá rodina.
9. kvě 2016 v 11:30  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Forda S-Maxe. Máme 2 děti, velkého psa, jako rodinné auto je to super. Taky jsme zvažovali kombíka, ale nakonec jsem ráda, že jsme zvolili MPV. Bez problémů se zabalíme na dovolenou, vozíme v létě kola + cyklovozík, v zimě sport saně, lyže...Max pobere vše. A na výlety nemusím skládat kočár, prostě vyndám dítě a kočár frknu do auta :slight_smile: Spotřeba lehce přes 6 l. Máme ho třetím rokem a zatím ho chválím, kudy chodím :slight_smile:
12. črc 2016 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek