StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

ducky
11. pro 2008

Ahoj holky,
tak konečně to tu trochu jede. I když k debatě o hudbě se až tak připojit nemůžu, přeci jen ten klavír jsem opustila v 5. třídě a mezitím se můj hudební vkus vyprofiloval zcela jinam, ale co se týká tanyny a šatů, tak to jo 😀

Párátko moc pěkný odkázek, některé ty šatičky byly moc krásné.
Já mám doma ještě jedny na latinu, standardky jsem tehdy prodala, ty zabíraly více místa, protože v době, kdy jsem končila letěly bohaté sukně, hodně spodniček a rybářský vlasec všitý to okraje vrchní sukně, to aby se to hezky vlnilo 😀
Ale botičky jsem si nechala, ty mám jak latinky (asi troje), tak i na standard.

Japonko neměla jsem moc časík to projít důkladně, jsem dnes trochu ve spěchu, ale šatičky pěkné, moc ti slušely 😀
Taky jsem manžovi zapomněla říct, aby vsadil, takže ani my jsme to nevyhráli.

A jinak myslím, že překvapení se konat nebude a že Bosáčka si v sobotu užijeme naposled.

japonka
11. pro 2008

paratko : Mendelshona hrajeme samo taky, právě pro tu pestrost mám hraní na svatbě moooc ráda 🙂
Fotek na stránkách mocc zatím není, většinou je pak od organizátorů nějak nemůžeme vytáhnout

Dnes jsme viděla ráno ten šot Batulky v televizi. Dnes je manža zase na zkoušce, tak uvidím co bude říkat. Škoda, že nestíhá koukat při hraní ještě více okolo sebe, abychom znali nějaké drbíky. Je to holt práce jako každá jiná.

ducky : i ty věcičky jsou krásné vzpomínky, obuješ se někdy do nich a zavzpomínáš si ???
Měli jste na šaty nějaký sponzory, nebo jste si vše financovali sami. To byly a pořád jsou velké pálky, vid???

ducky
11. pro 2008

Japonko šaty nám platili rodiče 😀
Akorát na předtančení jsme měli sponzory. Přeci jen to bylo 9x šaty pro holky (8 párů + 1 náhradní), 9x pro kluky a 18x boty.
Jinak pálky to byly, ale mě je na párové tancování třeba šila máma a tak to vycházelo levněji. To víš, že jako holku mě mrzelo, že mi to máma šije, chtěla jsem to taky ze salónu, ale musím uznat, že šila pěkný šaty 😉
Nevím jak teď, je to asi ještě horší, ale vím, že ca. v roce 1996 já měla standardky za 5000,- Kč od mámy, ale kámoška měla za 20000 ze salónu. Tak si to vezmi, v roce 96 bylo 20.000 docela hodně.

Boty jsem si obula loni, když jsme s manžou chodili na salsu. To jsem si dokonce i koupila nový. Teď je ale asi chvíli neobuju, dokud malá nepoporoste 😉

Chlapi na ty drby moc nejsou 😉 Ale koukat by se mohl 😀

jabber
autor
11. pro 2008

japonka - pěknou skupinu máte....škoda, že jsem o vás nevěděla než jsme měli svatbu 😉 🙂

Tohle je zajímavé, to mi totiž taky vrtalo v hlavě 😀
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/...

japonka
11. pro 2008

ducky : tak to jsem si přesně myslela, že to byly pálky za ty šaty, ale zase ta nádhera 🙂

dnes jsem se s manžou viděla jen mezi dveřmi, asi tak dvě minuty, přiletěla jsem z koncertu a on zase běžel někam na koncert, takže pokud něco řekne písnu zítra 😉

jabber: to bychom Vám určitě rádi zahráli, za chvíli začne svatební sezona, tak se už moooc těším

příspěvek dobrý - taky jsem o tom vyřazení moc nevěděla

ducky
12. pro 2008

Japonko jj, nádhera to byla. A hlavně jsme se cítily jak princezny, hlavně ve standardkách. 😀

Taky už mám 2 roky po svatbě a hudbu jsme neměli, jen kazeťák. No, to se nedá nic dělat, rozvádět se kvůli tomu nechci 😀
I když dělali jsme si po svatbě s manžou srandu, že se rozvedem a vezmeme znovu, kvůli těm darům 😀

japonka
12. pro 2008

ukázka mých nejdražších šatiček - není to bohužel moc vidět, protože sedím ☹

http://www.musicafestiva.eu/images/Galerie/spol...

japonka
12. pro 2008

.....a tady jsou jedny zakoupené po slevě ze svatebního salonu, stály mě neuvěřitelných 800,- Kč - v bříšku mám malého Honzíka 🙂

http://www.musicafestiva.eu/images/Galerie/musi...

ducky
12. pro 2008

Japonko vypadají jako velká večerní 😀
Ty červené jsem včera viděla, ale to si nepsala, že tam je i Honzík 😀
Ani bych to nepoznala 😉

paratko
12. pro 2008

japonka: ty černé jsou hezčí 😉 Honzík "musel" pilně poslouchat hudbičku 😀

pro mě "nej" šaty od Blanky Matragi, ulétávám na duhových barvách 😔: http://www.pise.cz/blog/img/friends/35631.jpg 😵 😵 😵
2. místo: http://www.profi-realityridky.cz/image.php?idx=...

ducky
12. pro 2008

Parátko jj, Matragi dělá vesměs pěkný šaty. Mě se ještě celkem líbí věci od Klíra 😉

japonka
13. pro 2008

ahojky :

Tak ani dnes toho manža moc nenapráskal, začíná dnes Noriska - tango v červených šatech ( vypadá prý jak kur.a a prý se celou dobu válí s Klimentem po stole, tak nevím 😖 😖 😖 , pak 🙂 tancují krásnou rumbu

Bosáček - to je prý sranda - tancuje cha-chu a je to jako na hodině tance, to se moc těším jakou vymysleli choreografii.

O Batulce nic neříkal ☹

Jako host vystupuje Vondráčková s tanečnicema samby. Docela se divím, že přijala pozvání, když je dens Slavík. Manža nadával, že vůbec nebyla na zkoušce a při generálce to pak museli opakovat, když už chtěli jít všichni na pauzu.No hol celebrity 😝 😝 😝

Dnes je předposlední díl - už se to chýlí ke konci ☹ 😠

jabber, ducky : máme hodně podobný vkus - Matragi i Klír jsou super, ale kde na to vzít 😒

paratko
13. pro 2008

a jedeme pomalu do finále 😉 o čem budeme debatit potom? ☹ 😢

Helča a spol: http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/...

japonka
13. pro 2008

Hola, hola, kde jste kdo ???

Tak jsme to odhadli správně, ale je to více než spravedlivé , že šel Míra 😉 Příští týden půjde do tuhého a fakt si netroufám říct kdo vyhraje.

Dnes se mi teda vůbec nelíbily šaty 😖 - snad jen ty první Evy Krejčířové. Jinak Honzík Onder super otočka na začátku prvního tance. Bosáčkovi ta ca-cha vůbec nešla a Kvaša konečně přiznala, že tomu vůbec nerozumí 😝

Co říkáte dnes na šaty Terezy ??? Absolutně jí podle mě nesedly 😒

Jinak jsem dnes přepínala na Slavíka na Novu a byla to docela sranda - manžel byl současně na Stardance a pak v upoutávce na Ondřeje Rumla, když hráli X faktor a pak tam hráli All X z playbacku písničku Ohen, voda, vítr a tu taky natáčeli před 3 týdny s Kumžákem. Jinak Těžkej Pokondr fakt dost dobrý - já je jinak moc nemusím 😖

yenn
13. pro 2008

podle me Tereze nesedi ta ofina.....vypada v tom divne, dela ji to male oci. Ale jeji saty se mi teda libily a modre od Zuzky taky

ducky
13. pro 2008

Tak jsem si to tipla dobře a je to fakt spravedlivé. Cha-cha se Bosáčkovi opět nepovedla a i v tom quickstepu měl chybky. ☹
Ale stejně, takhle to mělo být, Batulka a Noriska ve finále.
No a příští sobotu naposled, velké finále. Každý pár 4 tance.
Jsem zvědavá, co předvedou, já bych ráda viděla Norisky paso double, to bylo výborný.
Nic holky, běžím kojit.
Dobrou 😀

paratko
14. pro 2008

Včera to bylo moooc pěkné. Šatky tedy nic moc, "nej" snad ty Evino na cha-chu a i ty její fialové. 😉
Orchestr hrál mňamózně. Nevydali už taky nějaké CD?!? 😵
Terezka vypadá pořád jako stará mladá...co takhle taky jednou kratší šaty? 🙂
Qaša má fakt děsné účesy (minule sliz, dnes čarodějnice 😝).
Holky, Jan Kliment je podle mě nejatraktivnější profi-tanečník ze všech řad SD, mohu na něm oči nechat. 😵
A co se týče finále, tak sympatičtější je rozhodně Danuška, stejně tam budou padat samé 10 a pak se to nechá na divákovi. ☹
Danušce by mohl pomoci bulvárek:
http://www.ahaonline.cz/cz/spolecnost/32599/dan...

jabber
autor
14. pro 2008

No tak to dopadlo, jak jsme předpokládaly 🙂 teď můžeme začít uzavírat sázky na vítěze 😉 teda vítězku

Líbily se mi šaty Křejčířové - ty druhé 🙂 Všimly jste si, jak Míra už vyrazil k Ebenovi ještě dřív, než vyslovil, že končí? Už to předpokládal 😀

Šaty Terezy se mi líbily, ale souhlasím s yenn - ta ofina je přiblblá, říkám si to, kdykoliv Kostkovou vidím. Ona má oči trošku dál od sebe a přijde mi, že ten účes to fakt ještě zdůrazňuje 😅

Dobrá byla hláška Dasha, Kvaša - pýcha naša 😀 😀 jsem se úplně opotila, aby se nějak nepřeřekl, to k tomu úplně svádělo 😀 a v přímým přenosu by to bylo fakt dobrý 😀 😝

trixi
14. pro 2008

ahojte, suhlas Kvasa 😝 , nezabudla sa pochvalit, ze studovala jazz v Holandsku (asi keby sme pochybovali o jej kvalitach-ja pochybujem ze tomu rozumie 😉 , aj ked bola v NL), Eben poznamenal, ze asi studovala u Ondera 😀 .
Kostkova mi prisla OK, trosku ako Snehulienka (sama to poznamenala), urcite uz mala lepsie ucesy ako vcera, ale mne nevadi.
Co sa tyka kapely a spevu - vynikajuce 🙂 .

japonka
14. pro 2008

Ahojky, tak jsme se dnes ráno s manžou bavili o těch honorářích tanečníků za Stardance a za každý díl údajně berou nějakou fixní částku a i když vypadnou, tak jim z toho dávaj cca 1/3. Z povinnosti mají také navštívit Stardance několikrát jako diváci, to když vypadnou a pokud přijdou navíc, tak jim za to zaplatí.

Jinak všimli jste si , že včera se patl Eben Klimenta kdo vybíral hudbu na tango a Kliment řekl, že to vybíral on ???

paratko : CD už vydali několik, ale vždy jako doprovodná kapela pro někoho, takže když posloucháš někdy nějakého zpěváka, tak ani nevíš, že posloucháš tuhle kapelu. Samostatné CD myslím, že navydali, ale doprovází na koncertech Dashu atd.

ducky
14. pro 2008

Ahojky,
k těm šatům, ty Evy Krejčířové na cha-chu byly naprosto úchvatné. Říkala jsem manžovi, že být jí bych si je odkoupila na její sólové tancování.
Jinak Terezky šaty mi nevadily, ale souhlas s tím, že ta ofina není nic moc.

Jabber já bych tu hlášku upravila na Dasha, Dasha, pýcha naša. A na Kvašu bych použila to přeřeknutí 😉 😀

Japonko tak to je zajímavá info, to si Bohouš Josef moc nevydělal, co?
No, i když teď má prachy za nic. Nemusí trénovat a stejně dostane penízky. Tak to zase tak špatný není.
A toho, co říkal Kliment jsem si všimla. Je to fakt zvláštní s tou hudbou.

paratko
14. pro 2008

Čauky!

- honorář-nehonorář, já bych tam seděla nebo "něco dělala" 😀 od rána do večera 😵
- Ivu Langerovou bych tedy opravdu nepoznala, taková jiná - civilní? obyčejná? ☹
- jinak Chicago jako film se Zetou a Renée se mi vůbec nelíbilo 😔 jsem absolutně nechápala, za co tolik Oscarů 😕 😝 ale hudba dobrá, to zase jo 😉 //možná to asi dělá tá zvláštní zápletka 😀 //
- hodně teď do povědomí vstupuje Dasha, na diskuzi SD jsou na ni samé kladné připomínky 🙂
- v civilu vypadá Zuzka opravdu dost neatraktivně, spíše je jako takové "ošklivé káčátko" - proměna pak úžasná
- Onder mi přijde jak Richard z Modré laguny 😀 😀 😀

japonka: škoda, že nevydali žádné vlastní CD 😢 prosím tě, nedávno jsem četla, že Cerman má známost s "naší plzeňskou" Andrejkou Černou?!? (myslela jsem, že je ještě s Maléřem), no jo - drby 😀 manža hraje na alt saxofon, že ano? 😉 taky škoda, že kamera vjede do orchestru jen na okamžíček 😠 v SuperStar zpíval vokály nějaký pan Březík, ten už s nimi nezpívá?!?

paratko
14. pro 2008

safriš, ten Kumžák je ale šikovneeej chlapík 🙂: http://bleskove.aktualne.centrum.cz/celebrity/c...

jabber
autor
14. pro 2008

japonka - jojo, toho Klimenta s hudbou jsem taky zaznamenala....je to fakt záhadný 😅 a taky jak se jich Eben zeptal, tak se na Klimenta Noriska tak tázavě podívala - přišlo mi to jak dotaz jestli to může říct nebo tak něco 😅

ducky 😀

paratko - Kumžák je borec 🙂 a celý orchestr i zpěváci jsou skvělí, bezvadní 🙂 japonko, vyřiď to tam, plííís 😉 🙂

nobody
14. pro 2008

do p*dele, to bylo včera 😀 😒 😀

jabber
autor
14. pro 2008

nobody - nějak nestíháš 😝 😀

nobody
14. pro 2008

nebyl čas, jsem byl mimo .--

teda mimo jako mimo 😀 😉

jabber
autor
14. pro 2008

jo, prostě mimo a ještě navíc mimo 😝 😀

nobody
14. pro 2008

no .. nejsi tak mimo od pravdy, mimojiný

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😀

japonka
14. pro 2008

paratko : co se týká Březíka, tak ten zpívá dohromady s Nadou Weperovou a Alenkou - ta tam byla v minulém díle místo Dashy a tito tři zpěváci vystupují spíše jako vokalisté - sbory. Ty hrají s tou jakože druhou formací , která nese název Pajky Pajk. Dělali na Nově Superstar, X faktor nebo Bailando.

Jen pro upřesnění Moondance orchestr a Pajky Pajk jsou v malé obměně dvě skoro stejné kapely.

Kumžák je fakt borec - ale chybí mu ted ženská, když už není s Dášenkou 😒 Holky, nechcete ho některá ??? Je to strašnej stydlín 😔

jabber : vyřídím !!!!

nobody : kde jsi včera byl a s kým ??? Promin, jenom mě v této souvislosti napadla tahle melodie 😀 😀 😀

ducky : no , já si myslím, že některým se fakt spíše dost ulevilo ☹