• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší generace. Jaké máte zážitky?

28. února 2010 
19. pro 2007 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Babicka meho manzela je strasne setriva, no teda spise vysmolena. Jak jsme u nich na navsteve, a uz je venku skoro tma, tak nesmime ani v obyvaku roznout svetlo, protoze pry jeste na sebe trochu vidime, no tak tam sedime potme :grinning: No a moje babicka (jeste kdyz jsem chodila na stredni), tak v sobotu rano uz i pred sedmou vzdy zurive busila na dvere domu, ze jaktoze uz nejsme na poli a neplevame nebo nesazime. Clovek by si nejradeji pospal, kdyz do skoly vstava brzo a ne, ani v sobotu jsme nesmeli spat. No a pak jak byly prazdniny, tak skoro cele jsme je stravili peci o zahradu :-/ Fakt super.
19. pro 2007 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Se směju jako blázen :slight_smile: :grinning: :grinning:
S náma jeden čas bydlela prababička, bylo jí 91let a už jenom ležela,ale v hlavě jí to myslelo.No a v noci se jí samozřejmě nechtělo moc spát a dost těžce nesla,že my po celym dnu ve škole a rodiče v práci spíme,tak si pořád na něco stěžovala a volala nás k sobě, no a jednou si tak spim a vzbudí mě,jako volá mámu,bylo asi půl druhý,takslyšim: "Jano...... Jano...... Jano.....", tak tam máma přiběhla a ptá se co potřebuje:"Já ti nemůžu nějak usnout",tak jí poradila,ať myslí na něco hezkýho,že určitě usne a asi za 20minut:"Jano...jano...jano...",tak tam zase máma přišla a babka na ní: "Podívej se,jestli už spim" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2007 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jak jsem jeste jezdila do skoly vlakem, tak vzdy ve stredu vlak plny duchodcu, protoze byly v Polsku trhy. No a uz asi jednu zastavku pred Tesinem si oblikali bundy atd., aby byli co nejdriv z vlaku pryc, a normalne jste meli videt, jak vsichni duchodci s hulkami utikali do schodu v podchodu. Ani my mlade holky jsme jim nestacily :grinning:
19. pro 2007 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
lukin, tomu verim. my mame 97rocnu tetusku a ta ked sa pozabudne :wink: , tak je ako veverica. normalne beha bez palice ale ked niekdo pride hned ju hlada,lebo nevladze :grinning: . raz moj maly nieco vysypal na schodoch a zatial co som isla pre "velku" metlu ona si zobrala malu metlicku a lopatku a pekne to po nom pozametala. no ja by som sa tak nezohla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2007 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No já se bavím :slight_smile:

Moje babi taky jezdí na ty předvádečky a koupila si tam přístroj na perličkovou koupel...když jí to chlap za pár dní domů přivezl..tak se strašně divila, že jí k tomu nevezou tu průhlednou vanu, že oni mají jen sprchovej kout :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2007 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
perada, babka je sikovna, ako bonus k perlickovemu kupelu by chcela vanu :sweat_smile: to chcem aj ja :grinning:
19. pro 2007 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no chlap prej totálně zamrznul ve dveřích co jako teď :slight_smile:)) ale dostali k tomu nějaký přístroj jako perličku na nohy..tak používají alespoň to :grinning:
19. pro 2007 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě jednou sousedka ukazovala rozdělaný tavený sýr...ať se jdu podívat,že v něm jsou potkaní ho*na!!! Bylo mi divný, že to tak přesně identifikovala, no bylo to takový tmavý a dlouhý přes celý sýr.... a já čtu na obale : tavený sýr se žampiony!!!
19. pro 2007 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. pro 2007 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin zalozila jsi super tema ted jsem to teprve docetla a dost jsem se pobavila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
skoda ze vam sem taky nemuzu nicim prispet
19. pro 2007 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky,tak od srdce jsem se už dlouho nezasmála,jste super bavičky!!!!
19. pro 2007 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
perfektné ftípky. ja máme jednu skutočnú story so svokrom. môj manžel chodí pre svoju mamu každý deň o 8,00. navtedy mu otec (svokor) vždy urobí kávu. keď sa menil čas tak svokor volal večer, že o ktorej ráno príde keďže sa menil čas. skoro sme sa počúrali lebo nevedel pochopiť že čas sa síce mení ale o ôsmej bude vždy o ôsmej.
19. pro 2007 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé tady je to prima :slight_smile:.

Bába z baráku na mě vylítla, že jsem jediná, kdo si dává prádlo do sušárny a že oni (rozuměj komunisti starý co tu bydlí už padesát let) mi to teplo platit nebudou. Ptala jsem se po baráku, jak to dělají ostatní s prádlem a zjistila jsem, že staří ani nemají pračky :slight_smile:. Funguje to teď tak, že si topení zapnu, bába mi ho vypne, tak ho znova zapnu...

Jo a taky jsme měli schůzi, kde se řešili nedoplatky za vody a závěr pana souseda byl: Necháme odpojit teplou vodu, vždyť mi ji nepotřebujeme.

Miluju he.
19. pro 2007 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
eho:no..voni ji fakt nepotřebujou,páč se nemejou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. pro 2007 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss: hm, to je pravda, asi taky s mytím přestaneme :slight_smile:
19. pro 2007 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my máme sousedku..a tak se hádá se sousedama nad nima..a asi už je senilní, páč tvrdí..že oni lijou do odpadu ve vaně kysličník..a ona se pak sprchuje a má odbarvený vlasy :sweat_smile:
19. pro 2007 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning:

Jinak, nase babi je setriva(coz se bije s tm kyslikovym pristrojem :grinning: ), ale napr. jsme tam na obed, stul krasne prichystan, dokonce krasny pap.ubrousky na utreni hub mame vedle priboru :grinning: A kdyz jsme po jidle a ja se tapu po ubrousku, babca je rychlejsi, ubrousky sesbira, vytrepe a schovava na dalsi prilezitost :grinning: :grinning:

Veskere darky, ktere dostane opetovne schovava, nepouziva/drogerie hlavne) a pak nam je treba dalsi vanoce dava pod stromek :grinning: :grinning:

A dostala me ttalne tim, kdyz mi jeste jako tehotne dovalila z pudy pytel obleceni jeste po me mamince :grinning: Pry to vsechno prebrala, nevhodne vyradila a toto, to je ten vykvte, kterysi mohu pujcit :grinning: Des bes, kosilky zalatany, sezloutly, nepekny :grinning: :grinning:
19. pro 2007 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A schovava balici papir :grinning: V zadnem pripade se nesmi pri rozbalovani darku ponicit, ona je sesbira, vyhladi, odrhne sikovne jmenovku, posklada(vubec neva, ze nekde je fixou napsane jmeno :grinning: ), schova a na dalsi rok ma jako kdyz najde :grinning: :grinning:
19. pro 2007 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alíku:to nevíš, že vánoční ubrousky jsou jen na ozdobu :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. pro 2007 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moja mama tiež schováva baliaci papier :grinning: :grinning: :grinning: a tiež má pár hlodov, len si teraz rýchlo nespomeniem aké... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. pro 2007 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hráli Češi se Slovákama hokej..a máma..buď vyhrajeme my nebo oni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...myšleno, že jí to je jedno..že jsme jedna rodina :sweat_smile:
19. pro 2007 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, to bolo krásne :pensive: :pensive:
19. pro 2007 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás (u babí :slight_smile: ) se pro změnu schovávaj veškerý pytlíky, taky se vyklepu, zežehlí, složí a opětovně použijou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2007 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a taky mě dostává, chci vyřadit starej pletenej svetr, musim ho dovalit k babí, ta ho vypáře a pak nám dělá úúúúúžasně barevné pletené fusekle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. pro 2007 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andilek: fusakle mám taky..ted jsem dostala i svetrové bačkůrky a rukavice na mimčo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. pro 2007 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jsi mě inspirovala těma fuseklema na Peťkovi :sweat_smile:
19. pro 2007 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Babička s dědou slavi výročí svatby. Při večeři se babička naklonila přes stůl k dědovi a povídá: "Pepo, já když si vzpomenu jak jsme za mlada řádili, tak mě hřeje u srdce." Děda jí na to odpovi "aby ne když máš kozu v polívce".
19. pro 2007 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to budu já :pensive:
19. pro 2007 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
19. pro 2007 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek