• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super parta z Ostravy :-)

3. listopadu 2011 
@m.o.n.i.k.a Moni jak se tam přidává profilová fotka vůbec mi nejde
23. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzalicek Jo no přesně tak. Taky bych ho nehlásila, vědět to. Je to hnus už fakt, i to ovzduší špatné do toho těm nnašim dětem vůbec nepřidá. :confounded:
23. únor 2011 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a Měli by stím něco dělat protože to ovzduší u nás je hrozné....si myslí že když dají tramvajky zadarmo že se to tím spraví...škoda mluvit akorat na to doplacíme my a naše děti
23. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzalicek Zuzi v nastavení by to mělo jít, já tam mám vlevo vyměn fotku za jinou, nevím jak to máš ty když tam fotku ještě nemáš
23. únor 2011 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a Děkuji zkusím
23. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzalicek Jde Ti to?
23. únor 2011 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím, snad Ti tady holky pomůžou :confounded: Já musím končit, s malou to je fakt děsné, doufám, že to uřvané období brzy zkončí, jinak se oběsím.
23. únor 2011 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a Moni už to mám :wink:
23. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se přidat :slight_smile: ?
23. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrejka.. tak moje nervy...já mám teda dneska šílený ten den. čekala jsem do ted a on nikde a říká mi že za to nemůže a když jsem před barákem volá mi jestli tam ještě jsem. Takže žádné prachy nemám sakra....Fakt já jdu spát nebo se ještě něco stane!!!!

vítám noví tváře...
23. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moničko tak už jsem tady taky :slight_smile:
23. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzalicek Supér, šikulka :dizzy_face:
@marie83 Máji hojki, jasně, že můžeš prde :grinning:
@nicolasek2 Tož, ale ted nevím to jsi ty Marťo? Podle Nikoláska bych řekla, že jooo :grinning:
23. únor 2011 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 jeva tak to si tam byla dlouho :frowning2: ..Mates usnul v autě ..tak jsem šla jen do sklepa vzala kočár a šla do Dm a teď jsem uklízele koupelnu... kde se tam ten bordel bere nechápu :slight_smile: ..než sundám všechny ty věci jak mám tu poličku to moje nervy na to :slight_smile: Lukin ješte není doma ale po cestě je fajná restarace i Sabča tam snáma byla jak jsme jeli z Brna.. a dneska tam pečou selátko tak mi doveze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a Jj jsem to ja Moni :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolasek2 ááá už vidím, jste šikulky jak jste to zvládli. A jak jina, už máš klídek prcek spinká? Malá už konečně jo, už mě bolelal hlava z ní a malý čučí na pohádky.
23. únor 2011 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte někdo kde se prodávají autosedačky?Nějak nejsem v obraze,ale teď chci koupit bobek do auta a v Shopinu už není Chicco nebo teď tam zrovna není a já jsem vždy sedačku dostala tak nevím kde je tady nějaký dobrý obchod?!
23. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@m.o.n.i.k.a pěknéě jsi to rozjela :grinning:

ahoj holky :slight_smile:

@andrejka.. já ted dělala zelí k těm plněným knedlíkum a asi prasknu jak jsem se přežrala :-P..jo a to ani nevím jestli pojedu na to plavčo, když nepojede auto..... :unamused:
My budeme mít selátko příští víkend na oslavě na Slovákách :grinning:
23. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 Ahojky Ciccco už v šopinu nebude je přemístěně ve Vítkovicích ..já jsem teď kupovala v Oliku v Hrabůvce
www.olik.cz jinak ochod je ve špalku :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marie83 Tak bud je chicco ve Vítkovicích a nebo třeba sambaby na Slezské. :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 jj .. no a ještě tam bylo něco napsané jak mají děti jarní prázdniny tak se neplave ..ale nevim zda to platí i pro nas.. tak jestli půjdeš se kukni a nebo zeptej já na to pak zapoměla :unamused:
23. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to já se podívám asi první ve špalíku to mám vedle baráku a pak zajedu do Vítkovic!Dík holky
23. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a No my jsme dneska byli v JOJO parku a maly nespal odpol usnul mi az po ceste domu kolem pul 18 nechla jsem ho chvilku pak se mi vzbudil a ted radi..no snad do 21 usne :(((prtz jinak usnu drive snad i za chuze ja :D
23. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrejka.. a kdy jsou ty jarní? Kouknu na to....

@marie83 jasně koukni :slight_smile:

@nicolasek2 My taky nespíme a je jak torpédo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
23. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 nevim právě kdy jsou :unamused:
23. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pocit že od 7 do 11.3 ,ale nevím přesně máme to ve školce napsané a myslím,že jim vychází kurz plavání zrovna dva dny v jarních prázdninách?
23. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od 7.3. do 13.3. jsou jarní prázdiny
23. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 díky..a teď jen zjistit zda to platí i pro nás :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 No u nas je to taky tak :D Nejvic me vzdycky stve ze celou noc ho boli zuby tak nespim..pak on si to v klidu dospi kocarku za to ja ten kocar musim tahat :((A kdybych mohla tak si to s nim hned vymenim :D
23. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nicolasek2 tak u nás to je uplně stejné...nás teda ani zuby nebolely a v noci jsme se budili furt, ted teda 3 noc spíme docela dobře, kéž by mu to vydrželo. teda vlastně včera usl brzo a pak se vzbudil a byl do 12 noci vzhuru. Už se těším na ty časy, až bude spát celou noc....
23. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek