Tabulka, podle které se zjistí, co se narodí

martinka28
28. lis 2007

Ahojky,
děvčátka nevíte některá kde bych našla tabulku ze které se dá zjistit podle měsíce otěhotnění jestli to bude holčička nebo kluk? Měla jsem jí, ale nemůžu jí najít, kámoška je těhotná a chtěla bych jí to poslat, moc děkuju.. Vím, je to relativní, ale jen tak orientačně..

denousek
28. lis 2007

ahojky nektery holky to maji v albumu tak mrkni do alba treba janickabez..zvladnes to najit ??

monaberuska1
28. lis 2007

vychází ti to dení?

denousek
28. lis 2007

nene me to nevychazi....mony sakra uz nevim kde bych ti napsala

martinka28
autor
28. lis 2007

Júúúúúú děvčátka moooooooc děkuju... hned to kámošce pošlu a sama si to uložím někam, kde to najdu 😉 Mě podle téhle tabulky samozřejmě ta holčička vyšla, tak to uschovám, aby napodruhé vyšel klučík... ještě jednou moc děkuju..

monaberuska1
28. lis 2007

jojo je to sranda co na každém tématu si píšem o ničem🙂kdyby si nás někdo vystopoval tak si řekne blázni🙂 😀 😀 ale je to sranda 😀 😀

martinka28
autor
28. lis 2007

Ještě mám dotaz, teda asi budu jako blázen, ale chtěla jsem si místo "42tt" dát "1 d" , ale nevím jak. Adušce je 5 týdnů a mě tam pořád straší tyhle týdny těhotenství?

denousek
28. lis 2007

joo tak to ti neporadim asi nejak v nastaveni zrusit datum posledni ms a neni tam kolonka na deti??

denousek
28. lis 2007

jo je to tam do tehotenstvi das ani jedno ani druhe jestli se nesnazite o dalsi 😀 a pod tim je kolonka deti..

jo pisem si o kravinach to sou ty znudeny maminy no.. 😀

monaberuska1
28. lis 2007

ty jo, tak to taky nevím, já měla už jen problém to nastavit tak aby mi to ukazovalo správně v kolikátém tt jsem🙂mají tam v tom trošku zmatek

kacka.va
28. lis 2007

tak už se můžu přidat, mně to nevychází

martinka28
autor
28. lis 2007

Tak jsem poslala tu tabulku kámošce a jí to vychází - ví že to bude holčička, tak nevím, abych měla jako druhé mimi chlapečka, tak bych potřebovala otěhotnět tak za 4 - 5 let, což teda já osobně považuju za akorát, po 2 letech je to moc brzo a po víc jak 5 je to asi už moc, to jsou pak už jako jedináčci (mimochodem já jedináček jsem - ale myslím, že rozmazlená nejsem 😉 )

martinka28
autor
28. lis 2007

Tak jsem to zkoušela vymazat to těhotenství a teď se mi tam neobjeví pro změnu nic, ještě to zkusím

kristina_tvb
28. lis 2007

ahojky, no ja neviem, mne to podla tej tabulky nevychadza. Podla nej by som mala cakat chlapceka, ale dr. povedal, ze bude dievcatko. Tak by som tomu asi moc neverila. I ked si idem dat overit, ci to naozaj to dievcatko bude 😀

martinka28
autor
28. lis 2007

Tak mi to změnit nejde, takže se mi tam budou asi dál načítat týdny a asi to vypadá, že budu jakoby těhotná 2 roky jako slon 😀

kristina_tvb
28. lis 2007

nejde to nahodou tak, ze sa tam da ani jedno ani druhe a tam je pridat dieta?

r.o.s.s.i.b
28. lis 2007

Ahojjky,taky jsem zkoušela tu tabulku viz.odkaz a v prvním mi vyšla holčička a v tom čínským kluk tak nevychází 😀

cibule
28. lis 2007

Tak holky, mě ty tabulky vychází obě 😀

jabber
28. lis 2007

nám to vyšlo taky, ale přijde mi to jako blbost, když o pohlaví dítěte rozhoduje otec 🙂

martinka28
autor
28. lis 2007

Kristinko to jsem taky zkoušela, ale mě to tam prostě neuloží, asi blbne PC, ale ono by to odpovídalo, je to křáp do šrotu, buď nejde net nebo rovnou celý PC, křáp!!

yasmin07
28. lis 2007

Mě to taky vyšlo 🙂

katarina82
28. lis 2007

Mě to vyšlo 🙂

monaberuska1
28. lis 2007

holky, mě to nevím přesně jestli vychází 😒 protože DR.mi řekla že to vypadá na holčičku, ale neřekla mi to 100% a tady ta tabulka mi vychází na holčičku🙂strašně si přejem holčičku.-)

xsuzzi
28. lis 2007

Tak mě to taky vyšlo 😀 😵

zusma
28. lis 2007

mně to nevyšlo

kupinka
28. lis 2007

Kd eto najdeš nevím,ale mi vyšla holka-a to dokonce dvakrát 😉

jck
28. lis 2007

ahoj holky, tak mě to nevyšlo, měli jsme mít 100% kluka a máme krásnou holčičku 😉
ale mám dvě kamarádky co jim to vyšlo, tak je to opravdu náhoda 🙂

Přeji pěkný večer

kalo
28. lis 2007

Nevyšly mi obě tabulky....