• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tabulka, podle které se zjistí, co se narodí

2. listopadu 2015 
Výměna krve:

1. varianta:
Kdo z vás má ‚mladší‘ krev? Možná jste už slyšeli lidovou moudrost, že lidská krev se každých sedm let obnovuje. Pohlaví potomka je pak údajně závislé na tom, kdo z partnerů má v čase oplodnění ‚novější‘ krev. Tak začněte počítat, začíná se ale termínem vašeho početí, nikoliv narození.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. varianta:
Tohle je můj popis (nebo-li technika podle které jsem to počítala dřív, ale mě to podle ní nevyšlo, takže věřím teď té první )
krista • 25tt • 23. říjen 2007 ve 21:16
Zkopírovala jsem to z jedné diskuze kde jsem to tak před 3/4 rokem vysvětlovala

Spočívá to v té výměně krve po sedmi letech, anuluje se to porodem. Ženy začínají s červenou křivkou (holčičky) a muži s modrou (chlapečci)a vždy po sedmi letech - změna

Dobře dám příklad, bude tu paní Jana a pan Jan, paní Jana se narodila v roce 1980 a pan Jan v roce 1975 (aby se nám to dobře počítalo):

Jana:

1980 - 1986 - holčička
1987 - 1993 - chlapeček
1994 - 2000 - holčička
2001 - 2007 - chlapeček

Jan:

1975 - 1981 - chlapeček
1982 - 1988 - holčička
1989 - 1995 - chlapeček
1996 - 2002 - holčička
2003 - 2008 - chlapeček

Př.: Mimi počali v roce 2006 - bude to chlapeček Žena vždy začíná holčičkou a muž chlapečkem (anuluje se to porodem, popř. transfůzí).
29. lis 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to znam zase jinak a to ze 7 musime nasobit 3,4,5....atd.
ja jsem mela 23let a muj manzel 36let.ted musime nasobit 7 co nejblizsim cislem k cislu 23l a k cislu 36.tzv.3nasobime7=21 A 7nasobime5=35 cislo 35je blize k veku 36 a to manzelovi a narodi se chlapecek a taky se narodil a cislo 21bylo dal od veku 23.Doufam,ze to neni az tak komplikovane :grinning: no a u druheho jsem mela mit podle kve chlapecka taky a mam holcicku,tak nevim jestli to pocitam dobre.

Kristo ja kdyz jsem otehotnela u male tak jsem mela 25et a manzel 38let,tak mel to byt chlapecek?
29. lis 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak u nás by to i vycházelo, jelikož manžel prodělal v roce 2006 transfuze krve a mě se má krev obnovovit v roce 2008 :wink:
29. lis 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista:jsem si vzpoměla,že jsi mi cca před dvouma měsícema počítala přes IP to pohlaví dle krve a chtěla jsi,abych Ti pak dala vědět zda to vyšlo :grinning:
Tak to vyšlo :grinning: čekáme chlapečka :grinning:
29. lis 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo,jestli mi to muzes taky prosim te vypocitat?Dekuji
Maleho jsem pocala v roce 2003 a malou v roce 2006.ja jsem rocnik 1980 a manzel 1967.a po roce 2007 to bude kluk nebo holka? :grinning:
29. lis 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xsuzzi a nechtěla jsi náhodou holčičku? :sweat_smile: Ale gratuluju, však všichni víme co je pro nás podstatnější ne? :dizzy_face:

Januzza80 těm tvým propočtům nerozumím, je tam na mě moc čísel :sweat_smile:
A kdyžtak mi prosímtě napiš ne kdy jste děti počali, ale kdy se vám narodili - v jakým roce :slight_smile: :wink:
29. lis 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim Kriso,je tam moc cisel,ze jo?
Malej se narodil 2004 a mala 2006.Uvazujeme v budoucnu i o tretim,ale ne hned tak kolem 2009.Tak jsem chtela vedet co nas podle toho ceka ikdyz je mi to uplne jedno,protoze parecek mame,jenom jsem tak trochu zvedava :grinning:
29. lis 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januzza takže první chlapeček - Vincenzo mi vychází jen podle té jedné teorie a to je ta 1.varianta co jsem uváděla výše, protože manžel měl v době oplodnění mladší krev :wink: Ale zároveň zrovna začínal holčíčí křivku, takže dle 2.varianty to nesedí :wink:

Holčička - Alenka mi vychází podle obou variant, ty jsi měla mladší krev a zároveň jste oba byli v těch holčičích křivkách :wink:

Rok početí 2009,2010,2011,2012 - tam to je na kluka v obou variantách :wink: a dál už se zase ty 2 varianty rozcházejí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista:néné:grinning: ještě jsem Ti psala,že to je jasné:grinning:
29. lis 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xsuzzi tak to je fajn :dizzy_face:
29. lis 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo,dekuji moc.A podle te moji varianty zase nese mala a mela byt kluk.Jenom Plzak mi vysel na 100%.Jinak dekuji moc.Tak priste by to mel byt chlapecek? :grinning:
29. lis 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo,ale ty jsi psala,ze ti to nevyslo,ze jo?Tak jsi mela mit podle toho chlapecka?
29. lis 2007 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januzza jj mě to nevyšlo dle té 2.varianty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dle té 1.varianty to sedí dobře, tak si vyber :grinning: Já jsem se toho nejdřív "bála" protože ten pán co nám to počítal tak se snad nikdy nespletl a prý že holku až někdy v roce 2016 - to asi upadl :grinning: já chci děti dřív k sobě a nebo bude možná jen jedno, ale pak jsem si říkala, že se tomu prostě postavim a že mu to tentokrát nevyjde a hotovo :grinning:
29. lis 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosímtě a spočítáš mi to dle těch tvých propočtů? :grinning: Ještě jsem na to koukala a jsem blonýna víš, takže na to nepřijdu :grinning: Mě je 21 a manželovi 23 (taktéž v době oplodnění) :slight_smile:
29. lis 2007 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo,tak podle te moji varianty to vyslo a opravdu to je ta holcicka,protoze mas mladsi krev.
29. lis 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky to neni na 100%,protoze moje kamoska mela mit dve holky a ceka uz druheh kluka :grinning: .Ja verim,jenom na rychle a pomale spermii.
29. lis 2007 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januza tak to jo :grinning: Já té holčičce věřím skoro na 100% Minulé pondělí jsme byli na 3D ultrazvuku a doktorovi se tak strašně líbilo jak malá roztahovala nožičky, že máme skoro na celým DVD natočenou jen pulču :grinning: :sweat_smile:
29. lis 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januzza nad těma spermiema jsem taky přemýšlela a to mi taky sedí :wink: A co tobě? Víš kdy jsi měla ovu? Já měla právě ovu 24.6. a milovali jsme se 21.6. a 25.6. tak si myslim, že si tam ty mršky (holčičí) z 21.6. počkali a chlapečci mezitím poumírali :grinning:
29. lis 2007 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo,u maleho je to zvlasti,protoze jsem se s manzelem snazila jeste na konci cyklu a to jsem jeste spinila a to se rika,ze muzske spermie jsou mrsky rychle.A u male nevim,protoz nybla planovana a manzel byl proste opatrnej,tak si ta jedna zenska spermie pockala. :grinning: Prave znam dost kamosek,ze se jim to stalo stejne ja me a maji holcicky.Proste u te prerusovane soulozi.U maleho casty sexik a u male jen nekdy.
29. lis 2007 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha no my jsme se taky nesnažili každý den, tak třeba na tom fakt něco bude :slight_smile: Je to všechno zvláštní, stejně si to příroda zařídí sama :slight_smile:
29. lis 2007 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tu krev neverim,protoze je to vsechno v prirode a ta si vzdycky poradi.Kamoska mi taky rikala a taky jsem slyzela,ze jsou proste muzi,kteri maji vice muzskych neb zenskych spermii,tak treba muj tchan ma 6synu a jedinou dceru.Tak proto nekdo umi jen kluky nebo holky :grinning:
29. lis 2007 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januzza no můj manžel je ze čtyř kluků a taky se pěkně bál, že bude vykastrován pokud budeme čekat chlapečka :grinning:
29. lis 2007 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave to je divne,ze treba moje svagrova jedina dcera moji tchyne ma 2kluky a moji svagrove jeden ma 2kluky,dalsi ma 2dcery,treti ma 1dceru a my mame kluka a holku.tak ted asi se to obratilo a jsou i ty holcicky
29. lis 2007 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me tohle vychazi nekdy u něčeho holčička a u něčeho zas klučina :grinning: Takže se vlastně necháme překvapit:slight_smile: :grinning: :dizzy_face: U nás máme samé kluky já jsem poslední holka nejmladší, takže u nás je holčiček nedostatek:frowning2:uvidíme jestli mi to protrhnem a nebo bude do party další klučina:slight_smile:
30. lis 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak koukám, že se to tady hezky rozjelo, ale chtěla jsem si spočítat kdy bysme měli mít druhé a nejsem si jistá, aby to byl kluk - teď máme holčičku, tak bych jen chtěla moc poprosit kristu, jestli by mi to taky nespočítala.. mě je teď 29 a manželovi 33, takže teda jestli dobře počítám, tak - teď jsem otěhotněla 2007 - to mi bylo ještě 28 a manželovi 32 a vyšla holčička a tu bych měla mít teď teda do r. 2013 a od 2014 do 2020 kluka a manžílek do 2008 kluka a pak holku, takže bysme teoreticky měli otěhotnět - na kluka od r. 2014?? To budu mít mladší krev já?? Teda nevím jestli jsem to teď nenapsala blbě..
30. lis 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teď jsem to zkoušela podle toho Plzáka, ale asi mi to nefunguje, na kterýkoliv rok tam jsou jen kluci a vůbec se mi tam nevyplňujou takový ty procenta??
30. lis 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinko, mně teda vychází, že už v roce 2010 bys mohla mít kluka, protože manželovi se bude měnit krev, takže ty jí budeš mít starší. Je to vždycky podle toho, kdo má mladší krev, ne starší :wink:
30. lis 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky řeknu vám to jsou počty:slight_smile: :grinning:
30. lis 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak všechno nasvědčuje tomu, že malá je kluk! :sunglasses:
30. lis 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko toho Plzáka neumím a nevychází mi a napiš mi vaše ročníky narození ať jsem si v těch propočtech jistá :slight_smile: :wink:
30. lis 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek