TOP moment z víkendu...

amerix
4. bře 2024

Ahojky holky, napadlo mne, že bychom mohly založit zase nějakou pozitivnější diskusi. 🙂 Já čekám na malého, až se mu bude chtí v mého těla ven, tak jsem si řekla, že si ráda počtu Vaše zážitky z víkendu, nebo i z jiných dnů, o které se s námi chcete podělit. 🙂 Tak pojďte, těším se na Vaše zážitky. 😉

Jully😉

nagojka
4. bře 2024

@amerix moje dítě těžký závislák na pohádkách od pátku neviděl ani jednu ani 5 minut...nechce...jako těžký lenoch včera snědl úplně sám celý oběd a už 4 dny se nepocural👍😂s pondělkem si to zase vybírá 😂😂😂🤦🤦🤦😡

amerix
autor
4. bře 2024

@nagojka Tyjo, pohádky jsem taky dlouho nekoukala, ani o Vánocích. 🙂 Asi byl včerejší oběd hodně povedený? 🙂 Jak velkou máš ratolest? 🙂

nagojka
4. bře 2024

@amerix 2.5 roku...takže je to trochu ostuda že v tomhle roce kouká na pohádky ale myslím že pořád je to rozumné míře kdyz je venku ošklivo a nedá se nikam jít...byli špagety takže to bylo vesele👍🙂

amerix
autor
4. bře 2024

@nagojka Proč ostuda? Já měla ráda pohádky ještě v pubertě a dones občas kouknu. 🙂 Špagety )jakože tento konkrétní druh těstovin) nemám moc ráda právě kvůli tomu, že se mi špatně jí) 🙂 Asi byla zábavička po špagetách uklízet? 😀 😀

jaja01k
4. bře 2024

Top moment z víkendu? Děti odjely s babičkou na hory 😄
Sešla jsem se s kamarádkami, které jsem dlouho neviděla. A ještě jsem jim udala hromadu vyřazeného oblečení po dětech.
Konečně jsme se s manželem dohodli, kam vyrazíme na letní dovolenou 😀

amerix
autor
4. bře 2024

Tak máš volněji, když jsou ratolesti na horách s babičkou. 🙂 Kampak vyrážíte na dovolenou? 🙂 Já posílám pozdravy z Gambie 🙂

alpakovo
4. bře 2024

@amerix top zážitek z víkendu?? Výborný dort, krásná sobotní oslava 10.narozenin, dárek pro mě od nevlastní dcery,jdeme spolu na ples a v neděli slunečno, s nejmladším hezký výlet vláčkem do cukrárny,kde jsem si konečně mohla já dát bombardino 🤭🤭😍😁

drzticka81
4. bře 2024

Pro me top chvile z vikendu byla ta, ze nedeli volno nekonci - mame cely tyden jarni prazdniny a ja muzu spat kazdy den dokdy chci 🙂)) Jupiiiiiii!

amerix
autor
4. bře 2024

@alpakovo Tyjo, skvělé! 🙂 Děkuju za fotky, na tu kávu (byť jsem těhotná) mám normálně chuť... Skvělý víkend, já jsem už velryba , (za pár dnů mám termín porodu), tak už nikam moc nevyrážím, ale velmi ráda kouknu na fotky. 🙂 Posílám pozravy z Gambie. 🙂

amerix
autor
4. bře 2024

@drzticka81 Naprossto chápu, nemám ráda vstávání 😀 😀 😀 Jaké máte plány na prázniny? 🙂 Posílám pozravy z Gambie 🙂

krisstina93
4. bře 2024

Mě na víkend odjeli kluci k babičce a manžel byl v práci, tak sem měla celkem klidný den s nejmladší dcerou :D v neděli jsem jela k segre, byly jsme na procházce se psama 🙂

amerix
autor
4. bře 2024

@krisstina93 Díky za Tvůj příspěvek! 🙂 Jakého máte psíky? Kolikpak je dcerce? 🙂

uzivatelkapetra
4. bře 2024

Zjistila jsem, že máme blbě poličky v dětském pokoji, na špatném místě zakopané nedávno zemřelé psy, špatně učím dítě jíst (měla jsem začínat pudinkem s piškoty jakožto lehkým jídlem) a bordel v prázdných místnostech v patře.
Aneb tcháni na návštěvě 🤣🤣
Ale taky manžel koupil krásné nové krevetky, a malá trochu lépe v noci spí, takže krásný víkend.

nebetka
4. bře 2024

Prohlídka Obecního domu.

konidana
4. bře 2024

@amerix nadherne uz vsechno kvete a dneska (a i v nedeli) pohodova opalovacka na slunicku😁

berenika39
4. bře 2024

Poslední víkend? Tutovka. Syn na soutředění, manžel pracovně mimo. Celý, ale celý víkend jen já🙂))

amerix
autor
4. bře 2024

Skvěle. Měla jsi pořádný relax? Posílám pozdravy z Gambie 🙂