Používáme cookies. Více informací zde. OK

Třetí svatba, klasická nebo formální?

andryyysssek
9. led 2018
Ahoj holky, je tady některá, co je vdaná potřetí? A jakou jste měly svatbu, klasickou jakoby byla první, nebo jen formální?
caseopea
10. led 2018
Osobně zkušenost nemám, ale moje dobrá kamarádka měla třetí svatbu, měli jí v létě a měla tmavě modré šaty se zdobením, délka nad kolena a její manžel měl jen košili a motýlka. Vypadalo to vážně pěkně, tak trochu retro 🙂. Udělali jen menší oslavu s rodinou a blízkými formou oběda a rautu a hudba, Trochu jako narozeniny to mohlo vypadat 🙂
trdelnik234
11. led 2018
Ahoj,
Osobnu skusenost nemam"a ani som na takej svadbe nebola,ale sesternica ked sa vydavala 2x tak mala super odviazane ktatke saty a obrad na radnici,potom obed v restike a okolo 22h sa islo domov.
A obrad pri mori spojeny so svadobnou cestou sa vam nepaci?Iba vy a deti,pripadne sv4dkovia.
Urob to tak,ako sa citis.
Nieco sa chysta?Mozem blahozelat?
andryyysssek
autor
11. led 2018
@caseopea To muselo vypadat vážně nádherně 🙂 A nedíval se na to někdo blbě, že se vdává potřetí? Já bych právě třetí svatbu asi chtěla, jen se trochu bojím, aby mě někdo neodsoudil. A navíc bych i potřetí chtěla klasické svatební šaty. Je to blbé že?

@trdelnik234 Neee, zatím nic neplánuju, s přítelem jsem teprve čtvrtý měsíc. Je ale fakt, že donedávna jsem o další svatbě nechtěla ani slyšet, teď už bych jednou možná chtěla. Já jen, jestli by si na mě lidi neukazovali, a jestli by nebylo blbé, kdyby moje případná třetí svatba byla klasická, včetně bílých svatebních šatů 🙂
caseopea
12. led 2018
@andryyysssek A proč by to mělo být blbé? No a co že se vdáváš po třetí. Když to tak oba chcete, tak je to jen na vás 🙂. Právě že to bylo kouzelné, ty modré šaty jí moc sekly, ona ani není typ na bílé šaty, ani na první je neměla 🙂, ale taky barevné. Bylo to fakt super, já bych do toho klidně šla. Na ostatní se vykašli, vdávat se budeš ty a ne oni 🙂. Jako třetí svatbu bych asi nedělala pro 200 lidí, ale menší ano, jako to měla kamarádka a bílé šaty můžeš mít, nemusíš hned pořizovat takové ty princeznovské, ale třeba v řečkém stylu, ty jsou takové jemné 🙂
andryyysssek
autor
12. led 2018
@caseopea No právě, že já jsem na ty princeznovské 😂ale při třetí svatbě by to bylo trapné že?
caseopea
7. kvě 2018
@andryyysssek Asi už máš po svatbě, ale ne. V pohodě, co vždyť je to vaše svatba, tak co. Kdo z kolemjdoucích může vědět, že se vdáváš po třetí 🙂.
dora13
7. kvě 2018
Ja treba za sebe muzu rict, ze strojit treti svatbu jako velkou a v princeznovskych satech by mi prislo uz trochu trapne, osobne bych do toho rozhodne nesla, ale! Je to tvoje svatba a uplne tvoje vec a pokud ty bys to tak chtela, tak vubec neber ohled na lidi a na to, co si mysli. Je to tvuj velky den a tvoje (a zenichova) spokojenost je nejdulezitejsi🙂
letadylkokane
7. kvě 2018
@andryyysssek moje pribuzna se vdavala petkrat. Jeste druha svatba byla takova honosnejsi, ty dalsi uz byly jen formalni na urade. Ale uz je zase rozvedena, ma fakt spatnou ruku pri vyberu partneru... Od treti svatby se juchani neucastnim, protoze uz mi to prijde krapet ulet.
lachtanice86
7. kvě 2018
Tchyni jsem byla na druhé a třetí svatbě. Třetí měla největší, nejdražší, přijela na koni, šaty šité na míru, oslava trvala 3dny, za mne to bylo zbytečné a trapné. Navíc 3.manzel už s ní nežije a chystá se rozvod.
rituska88
7. kvě 2018
To záleží na každém, jak si to udělá. Moje babička se vdávala třikrát, ale co vím, tak nikdy to nebyla nějak honosná svatba a ta třetí už byla jen na úřadě jen se svědky a celá rodina se dozvěděla až zpětně, že se vdala. Ale tehdy už byla v důchodovém věku, takže na princeznovské šaty už by to stejně nebylo 🙂 Nakonec se stejně tiše i potřetí rozvedla. Většinou co vídám v okolí, tak druhá svatba už bývá ,,skromnější" než ta první...Jestli znám někoho, kdo se vdával nebo ženil potřetí si teď nevybavuji... Každopádně je to Tvoje svatba, Tvůj den a i kdyby to ostatním přišlo ,,blbé", udělej si to podle sebe - tak, ať máš na co vzpomínat, a co si o tom kdo myslí vůbec neřeš.

Sem začni psát odpověď...

Odešli