Tři kluci a čtvrtá holčička. Podařilo se někomu?

jedlin
17. kvě 2020

Je tu někdo, komu se povedla po třech klucích holčička? Pokud ano, jak se holčička cítí proti třem klukům? Není to velká přesila?🙂 A máte nějaké "zaručené rady" na početí holčičky?

barunka1408
18. kvě 2020

@jedlin my máme první holku pocatou asi 12DC pak už nic nebylo manzel byl v nemocnici. Teď čekám kluka a podobný scénář naposled bylo něco kolem 12DC. Podle staří krve by měli být obě holky. Už ničemu nevěřím 🤣🤣

barunka1408
18. kvě 2020

Jo a jinak mám dva brachy o 16 a 11 let starší a bylo to super když jsem byla malá 🙂

lm_lm
18. kvě 2020

Já zase ze své zkušenosti teda.Mám 4 straší bratry,moji rodiče pořád chtěli tu holku,tak to zkusili a na 5.pokus sem se podařila 😂 Jsme ročníky ´76 ´78´80 ´84 ´86 🙂 velké věkové rozdíly teda nejsou.Tím že jsem byla poslední holka,si troufám říct,že jsem byla taková "rozmazlována" rodiči,vím,že jsem byla i v mnoha věcech upřednostňována.Dříve jsem si to moc neuvědomovala,ale postupem času,začalo vše zapadat do sebe.Jinak s bratry jsem si nikdy nerozuměla,nehrála se s nimi i jako malá.Oni prostě byla parta kluci a hráli se s klučičími hračky,já šla mimo,nikdy mě do své party nevzali.Možná na mě žárlili,že jsem miláčkem rodičů,těžko říct.Jinak dodnes mám s nimi spíše vztahy na bodu mrazu,nemám si s nimi co říct 🙂

jedlin
autor
18. kvě 2020

@lm_lm Rodiče to nevzdávali🙂 5 dětí to už bych nezvládla🙂 A kolik dětí plánuješ Ty? Většinou když někdo má hodně sourozenců, moc dětí nechce...

peleta
18. kvě 2020

Ja jsem vyrostla jako nejmladsi mezi peti klukama a za sebe musim rict, ze to teda zadna idylka nebyla. Brali me spis jako pritez, odstrkovali me, nebo me zlobili. Jako kdyby slo do tuheho, tak mi urcite pomuzou, ale ve mne zustaly v detstvi jen tyhle pocity. Taky jsem porad musela hrat jen klucici hry a vsechno jsem dedila po klukach. Zustala ve mne tezka averze vuci klucicimu svetu, mam dve holcicky bojim se jit do tretiho, aby to nebyl kluk 😆 Ale dneska je to samozrejme jine nez za nas, dnes se rodice aktivne zapojuji do zabavy deti, takze se to da ovlivnit.

jedlin
autor
18. kvě 2020

@peleta To jste byla banda🙂 Takže mám zůstat raději u tří kluků?

jaja01k
18. kvě 2020

@meronym Tak u nás to ani u jednoho dítěte nesedí.
Já nevěřím tomu, že se dá pohlaví dítěte jakkoli ovlivnit.

lm_lm
18. kvě 2020

@jedlin mame dceru, za měsíc ma 7let,moc bych si s muzem přála ještě ditko, bohuzel uz 3roky se nedari, pritom dcera byla hned po 2mesicich prirozene. Netlacim nam to, nekdy je mi to lito, ale beru to tak, ze to asi ma tak byt, ze je nejaky duvod, proc k nam dalsi nejde. Ale brala bych klidne i tri deti, to by bylo maximum 😊 Jinak na to kolik je nas sourozencu, vidim to tak napul, nekdy dobry, nekdy zase v jinych vecech celkem naprd 😊

lm_lm
18. kvě 2020

@peleta taky me bratri zlobili a byla jsem co by holka pro ne pritez 🙈 a nejhorsi bylo, jako dite po klukach podedit treba tricko 😂 Ale treba mamka se vyzivala v to mit holku, mela jsem spoustu hracek, treba panenek Barbie si dodnes pamatuji cca kolem 40ks,fakt az zbytecne prehrackovano. V tomto byli bratri znevyhodneni, nemeli tolik toho co ja. U nas proste rodice davali jasne najevo, ze ja jsem vytouzena holka a jsem jakoby "vyvolena". A uprimne, ono vetsinou ty matky maji prece k holcickam blize, chteji si je strojit a tak 😊

tynka9
18. kvě 2020

Trosku jiná situace... ale já si vždycky přála mít sestru, no, a mám 4 mladší bratry 😁