Jak ovlivnit pohlaví miminka? Jak “udělat” holčičku nebo chlapečka?

gabriellee
8. dub 2021

Zdravim vsechny, mate nejaka “zaruceny” a vyzkouseny recept jak vyrobit holcicku? 🙂 Ctu hodne rad o tom, ze se ma plodit 3 dny pred ovulaci, jist mlecne vyrobky atd, ale spise me zajima, zda to nekomu takhle vyslo? Dekuji moc

rebe
8. dub 2021

To víš, že to tak spoustě lidí vyšlo, pravděpodobnost je 50 % 😀

bbarshaa
8. dub 2021

@gabriellee 🙂 Myslím, že to reálně opravdu nelze ovlivnit. Pohlaví dítěte rozhoduje mužská buňka. Takže víceméně je to proste dle toho jaká spermie se k vajíčku dostane. 😉 Takže zkoušet asi můžeš ledacos, ale nic moc s tím nenaděláš.

gramar
8. dub 2021

@gabriellee Můj manžel jednou prohlásil že si stačí rozsvítit aby člověk věděl co dělá... 😎

bbarshaa
8. dub 2021

@gramar 😂😂😂

nita1984
8. dub 2021

Sestřenice mojí mamky s manželem, tak dlouho dělali dle zaručených rad kluka, až mají 7 holek 🤷🤷🤷

veronikav31
8. dub 2021

@gabriellee upřímně, záleží na tom? My máme holku i kluka a bylo mi jedno zda to bude to či ono pohlaví.styk jsme měli obden u obou těhotenství...a mléčné výrobky jim dalo by se říci denně už skoro 10 let😁

mamikry
8. dub 2021

@gabriellee Nevyslo. Ctyri pokusy a pokazde totez. Muj muz proste umi jen jedno pohlavi 😀

gracinka7
8. dub 2021

@nita1984 asi bych se šla zastřelit 😂

gramar
8. dub 2021

@nita1984 kamarádi prarodičů strašně chtěli kluka, tak byl dvanáctý... 😂
@mamikry Jo u nás třikrát a taky vždy stejně 😎

klokanka31
8. dub 2021

@gramar To mi připomnělo když jsem kdysi manželovi po neúspěšných pokusech nadávala, že má úplně blbý spermie, že nevědí kam mají jít. No tak si dělal srandu že jim dá lucerničky, aby si na cestu svítili ☺ byla to jen náhoda, ale hned potom jsem otěhotněla 😄

izz76
8. dub 2021

Zaručený recept neexistuje, podle různých rad jsem se snažila o početí holčičky.. Sex před ovulací, určitá strava, lunární kalendář, čínský kalendář, stáří krve a já nevim co jeste, už je to 7let.. Stalo se akorát to, že jsem neotěhotněla vůbec, tak jsem to přestala řešit, sex jsme měli v den ovulacniho testu a holčička.😍

alilali
8. dub 2021

@gabriellee Jestli ti ti pomůže, tak kluka jsme dělali v den ovulace, poloha ze zadu. A teď holku, nevím ani kdy, ale poloha misionář. 😀

burnette
8. dub 2021

Manžel u prvního dítěte prohlásil že udělá kluka a byl to kluk , u druhého prohlásil že udělá holku a byla to holka 😂. Měl štěstí že to vyšlo , ale možná je tím že nám bylo úplně jedno jestli budeme mít holku nebo kluka, prostě jsme se těšili na naše miminka a nakonec se nám takhle povedli.

jednaholkaa
8. dub 2021

@gabriellee No ja jsem zrovna drzela bezmlecnou dietu kdyz jsme pocali holcicku 🤣

me_druhe_ja
8. dub 2021

Říká se, že ženský spermie jsou odolnější. 😀 kluk byl počat plánováne, kdy byl sex tak 3-4x týdně. Holka byla počata neplánovaně, jeden sex za tři týdny, při kojení a při použití kondomu na konci. 😀 takže to asi musela být fakt odolná a houževnatá spermie 😃😃😃

ninive211
8. dub 2021

Jeste se rika, ze v době kalorickeho deficitu (kdyz zena spis hubne) je vetsi pravdepodobnost na holku, ze ty muzsky spermie a muzsky embrya jsou malo odolny, zatimco to holčičí vydrží i nejake to strádání, pry nekdo delal studie, ze za dob válek (a tedy nedostatku kvalitní potravy) se více rodily holcicky nez za dob blahobytu. Čistá teorie😁 Jo a pak ještě při pokusu o kluka zvýšit příjem draslíku a sodíku a minimum hořčíku v potravě. Naopak u holčičky navýšit hořčík a vápník (ale to chce dlouhodobě předem). Mně toto relativně vyšlo, když jsem si zpětně revidovala svůj jídelníček u obou (mám páreček) - ale samozřejmě mohlo jít (velmi pravděpodobně) o náhodu a prostě to zrovna tak vyšlo.

apoquel
8. dub 2021

@alilali My si takto udělali holčičku 🤣

jade85
8. dub 2021

Říká se, že když se víc snaží žena, tak je to chlapeček a když víc muž, tak je to holčička 😃 máme syna a teď čekám nejspíš holčičku, tak nevím, mně přijde, že jsme se snažili tak nějak oba stejně. Jinak podmínky mělo druhé miminko rozhodně horší - já kojící, tříleťák furt v zádech, stres z covidu...jako válka to není, ale předchozí těhotenství proti tomu byla procházka růžovým sadem 😆

jade85
8. dub 2021

@apoquel my kluka i holčičku. Se zakloněnou dělohou jinak než zezadu neotěhotním 😊

apoquel
8. dub 2021

@jade85 🤣 tak je to asi fakt 50 na 50🤣

marketa11112
8. dub 2021

Máme holku a kluka. Otěhotnění bylo tak rychlé, že můj muž byl zklamaný z toho, že si to dělání dětí ani neužil. Otěhotněla jsem vždy v dobe ovulace. Ovšem manželovi jsem to zatajila, on to nesleduje.

simone5
8. dub 2021

@bbarshaa Už jsem viděla víc výzkumů výzkumů, které prokázaly, že to není pouze o spermii, ale také o vajíčku, které se podle všeho "rozhoduje", kterou spermii pustí a které ne. Takže pokud někdo "dělá" jen jedno pohlaví, těžko říct, čí rodič je na "vině". 😝 😎

95newmommy2020
9. dub 2021

Já jsem slyšela, že kaloricky vydatná strava způsobí, že to bude chlapeček. Naopak pokud bys jedla redukcne spis to bude holcicka. Je to údajně podle toho, že ženský zárodek přežije víc a je odolnější. Takže tvoje tělo v období “chudoby” což je ta nizkokaloricka strava si vybere ženskou spermii. Zatímco v období “blahobytu” vysokokaloricka si vybere mužskou.
Sice jsem se to nesnazila ovlivnit, ale jedla sem kaloricky fakt hodně a je to kluk. :D

kevi1
9. dub 2021

Ja mam prve dieta zo sexu asi tyzden pred ovulkou, mala som skuskove takze stres, nervy, nejedla som a vazila asi 46 kil 😁 aj podla cinskeho kalendara, sody bikarbody a prvych 5 UTZ do asi 24tt to malo byt proste dievca a pri porode sa ten pipik mojho syna fakt prehliadnut nedal.

Takze mila zakladatelka, postav sa aj na hlavu ale pohlavie proste neovplyvnis 😁

ninive211
9. dub 2021

@95newmommy2020 Sestra má tři holky a prokazatelně minimálně dvě z nich počala krátce poté, co začala hubnout/stravovat se zdravěji. První počala krátce po svatbě, měsíc před svatbou držela Mačingovou a zhubla za měsíc skoro pět kilo. U té třetí se začala zdravěji stravovat (řekla bych alternativně - bez pšeničné mouky, bez cukru a tak) a otěhotněla v podstatě během chvilky (s holkou).

gramar
9. dub 2021

@95newmommy2020 Proto se asi říká že když se rodí kluci bude válka (blahobyt) a po válce se rodí holky (chudoba)...? 😈

keksik002
9. dub 2021

@gabriellee toto ovlivnit opravdu nejde.. Leda ze by jste si najala šamana.. Ale výsledek je 50/50 ;)

keksik002
9. dub 2021

@95newmommy2020 ja nejedla skoro vubec, drzela hromadu diet.. A mam kluka :D tož to asi nejaka chyba matrixu

95newmommy2020
9. dub 2021

@gramar asi. 🤔 Ale snad to pravda není, je to teď fakt samej kluk. 😁

95newmommy2020
9. dub 2021

@keksik002 Ještě prý záleží jestli je i chlap tučnější. 😁