Tříděný odpad. Kde na něj seženu nádoby?

evaje
13. kvě 2007

Všechny vás moc zdravím a chci se zeptat. Taky máte doma pytle s tříděným odpadem a stále si říkáte kam s nimi? Chci si domů pořídit nějaké nádoby a tak si říkám, že by jste mi mohly poradit nějaký nápad, kde je sehnat. Popřípadě nějaké fígle. Mám vyčleněnou skříňku pod dřezem- dost velkou, tak šup sem s nápadama. Jak to řešíte doma vy? Kolik boxů máte a kolik by stačilo? Plast+sklo+papír+běžný odpad? ...

elencze
17. říj 2020

@sarap ahoj, ty sáčky bohužel do směsného. Polystyren většinou do plastů. Ale může se to lišit město od města, tak koukni na váš žlutý kontejner, jestli tam polystyren patří. U nás jo a tyhle tácky tam házím.

zuzinazuza22
18. říj 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

A kde si prosím tě koupila ty co se dají dát na sebe? Ten tříkomorový vypadá taky dobře, ale já bych chtěla mít 4 koše a kdybych je mohla dát na sebe vešlo by se mi to líp než vedle sebe.

kiskka22
19. říj 2020
Uživatel kiskka22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kiskka22.
zuzinazuza22
22. říj 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Děkuju za odpověď, měřila jsem si to a měly by se mi přesně vejít když je dám na sebe tak je zkouším objednat a uvidím.

orisek56
22. říj 2020

https://www.4home.cz/kos-na-trideny-odpad-poker...

Mám tohle, už 3 roky. Jen dám dovnitř odpadkový pytel, pak vyndám a jdu do kontasu, nemusím nic prehrabovat. Navíc vždycky jde objednat k tomu nějaký díl, například ta víka. Jen to rok nazpět co mi holka na to holka hrapla zidli a prasklo mi jedno viko. Skládají se na sebe, takže nepotřebují tolika místa. U mě s minimem prostoru rozhodující faktor.

kiskka22
22. říj 2020
Uživatel kiskka22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kiskka22.

@zuzinazuza22 Nemáš za co, ráda jsem pomohla ;)