Trojka. Má někdo kladnou zkušenost?

28. zář 2020

Ahoj holky, s přítelem přemýšlíme o švédské trojce. Zarazilo mě, že skoro všichni říkají že by do toho už nešli. Tak se ptám, mám někdo nějakou kladnou zkušenost? Pokud někdo zkušenost má ale špatnou, tak kde se stala chyba? Předem díky

nita1984
28. zář 2020

Trojku jako takovou ne. Ale na začátku jsme chodili na SW a bylo to super. Občas se někdo přidal. Teď musíme počkat, až nám odrostou děti a zas si budeme moc občas "vyhodit" z kopýtka

klokanka31
28. zář 2020

Myslím že trojka je lepší mezi lidmi co spolu nechodí/nežijí. I když si lidi myslí jak to bude super, tak nějaká žárlivost tam být může. Četla jsem i příběh že zkusili trojku, bylo to fajn, ale do té doby, než partnerka zjistila, že se její partner s tou druhou schází i bez ní. Byl z toho rozvod...

mzacikova
28. zář 2020

Nešla bych do toho s partnerem. S kamarádem možná, ale asi bych nesnesla, kdyby si můj partner užíval i s jinou (a kdyby měl být další chlap a ne žena, to bych nechtěla ani já - do toho ale skoro žádný chlap nepůjde 😁).

95newmommy2020
28. zář 2020

Byla jsem ve trojce jako host s neznámým párem. A bylo to dobrý. Zajímavá zkušenost. 😄

dixi86
28. zář 2020

Nemyslim si, ze to je dobre pro kvalitni a pevny vztah. Mam za sebou 4 a druhy par mel velky problem i při tom i pak. Tenkrat ja mlada a oni take, ale uz s detma a byl to vcelku pruser. Pokud spolu neplanujete deti a budoucnost, smele do toho, jinak neverim, ze to muze nekomu klapat dlouhodobe a bez nasledku. Je vcelku jasne, ze pokud to bude zena, chlap bude treba chtit vic tu pridanou a to bude cajk? ono je hezky se na to koukat, mluvit o tom, ale realita je sakra jina. Nerikam, ze to neni super, ale se stalym partnerem v zadnem pripade. To je cesta do pekel. A pokud je to jen ze strany muze a zena jen prikyvuje...tak o to je to smutnejsi. A taky chlap pak muze srabacky couvnout. I to je mozne. Preju, at to vezmete z te spravne strany.

klokanka31
Autor odpověď smazal
Zobraz