Vadí mi kamarádka přítele. Co byste dělaly?

23. únor 2020

Holky,mě tak hrozně vadí přitelova kamarádka,musím se,přiznát docela žarlim. Nevím, jestli právem nebo ne
Takže, bych byla ráda na váš názor na danou situaci
Přítel byl do té kamarádky dříve hodně zamilovany
Když kde s nějakým chlapem, na rande přijde by mi že má vztek, jako kdyby žarlil. Docela často si spolu píšou
Chodí spolu na oběd, do kina atd
Co byste dělali v mé situaci? Nebo to snad přeháním? Už fakt nevím

nuninove
23. únor 2020

Ja bych chlapa zabila kdyby mi chodil s jinou na obedy a do kina..neprehanis to ty ale tvuj chlap dle meho nazoru..Obzvlast kdyz do ni byl zamilovany a chova se tak jak pises...

autor
23. únor 2020

@nuninove děkuji za názor,a jak bysi to řešila? Rozchazed se zatím nechci

nuninove
23. únor 2020

promluvit si, rict ze ti to vadi, ze jemu by se asi taky nelibilo kdybys chodila s nejakym kamaradem na obidky a do kina..slusne ho pozadat jestli by to nemohl omezit, ze ti to vadi..podle jeho reakce pak uvidis zda to ma enu, nebo se ji nevzda a pak to cenu asi nema..

barulina
23. únor 2020

Vadiko by mi to a moc. Rekla bych mu to nar9vinu, pokud by svw jwdnani nezmenil, zrejme bych takovy vztah dal neudrz9vala a ukoncila

autor
23. únor 2020

@nuninove to jsem udělála,řekl že jsou jen kamarády že k ní nic necítí

nuninove
23. únor 2020

ano..klasika..tuhle vetu ti odpovi kazdej..pokud by neomezil schuzky a psani s ni, tak bych mu sbalila kufr a poslala ho za ni..

autor
23. únor 2020

@nuninove to je další problém,ten být je jeho, v případě rozchodu bych ani neměla kam jít

priefi
23. únor 2020

Byl do ní hodně zamilovaný? A oni spolu něco měli, anebo ne?
Jinak souhlasím s holkama výš

priefi
23. únor 2020

Každopádně měla bys to pořešit... Lepší, aby ses rozešla Ty s ním, než aby on Tobe řekl sbohem a šáteček a Ty tím tuplem neměla kam jít

autor
23. únor 2020

@priefi prý hodně,nic spolu neměli

pavlinar
23. únor 2020

Jsem myslim hodne tolerantni, ale tohle by mi vadilo. Chodis nekdy s nimi? Ja mam kamarada, co do me byl dlouho zamilovany. Oba zijeme v manzelstvi s nekym jinym, a stale se stykame, sami nebo s partnery. Nikdy neni problem, aby vzal manzelku na nas sraz, nechci, aby se citila nejak blbe...pokud vas separuje, tak to neni jen kamaradka. A ze na ni zarli, to je velmi alarmujici, slusne receno

autor
23. únor 2020

@pavlinar občas s nima někam jdu,to že žarlil mě hodně naštvalo

priefi
23. únor 2020

No... Tak až ji střelí v palici a bude svolná, on nebude vahat

tulikiss
23. únor 2020

ja teda osobne neverim na kamaradstvi mezi muzem a zenou.... tvuj pritel je do ni stale zamilovany(jasne ze to tobe neprizna, protoze vi ze by to byla konecna) a zije si ted zivot s tebou, ale stale ceka, jestli ona jednoho dne nezjisti, ze by stala o nej. pokud chlap zarli na to, ze jde kamaradka na rande, tak asi neni co resit. vykasli se na nej. promarnis x let a budes neustale v nejistote, kdy si to treba ona rozmysli. a co pak az prijdou deti....

ah1234
23. únor 2020

@nuninove zabila by si chlapa keby isiel so zenou na obed alebo do kina ? Preboha, to ja asi zijem v inom svete jak matky na konovi...

zuzineckah
23. únor 2020

@ah1234 já bych ho sice nezabila, ale poslala k šípku. Pokud chce randit s bejvalkou, nebudu dělat křoví...

autor
23. únor 2020

@tulikiss ale problém je i v tom že nemám kam jít,navíc ja blbá ho pořád miluju,on je jinak úžasný

ah1234
23. únor 2020

@zuzineckah pani pise obedne o "inej", nepise o byvalke.. a k tomu trebars ja sa s byvalymi normalne stretavam a moj chlap tiez, zase tak mi to zili netrha, pre nieco byvali su.. ale teraz k autorke ktora je podla mna zase troll, ale ak by chcal ziarlil na inu, to uz by mi teda vadilo. Aj to, keby bol do inej samozrejme zamilovany. Ale "zabijat" chlapa pretoze ide na obed alebo do kina so zenou ? To mi pride teda moc, snad sme slobode duse a mozeme sa bavit aj s opacnym pohlavim

nuninove
23. únor 2020

@ah1234 pokud ti toto ve vztahu vyhovuje tak prosim..ja bych tohle netpolerovala ani omylem

zuzineckah
23. únor 2020

@ah1234 za normálních okolností ano, i když zrovna s bývalými já tahle "kamarádství" neudržuji a manžel taky ne a tak nám to vyhovuje. Prostě nám to přijde divný. Jenže tady zakladatelka píše o bývalce, do které byl hodně zamilovaný. To bych tedy netolerovala ani omylem. Ale ani bych se o jeho přízeň neprosila. Muž, který je do mně zamilovaný tak nemá co běhat s ex na obědy, kina atd. To je prostě na hlavu...

ah1234
23. únor 2020

@nuninove mna by len zaujimalo jak dlho bude vyhovovat tvojmu chlapovi ze ma zakazane hocikam chodit s inou zenou.. chudak

nuninove
Autor odpověď smazal
Zobraz
nuninove
23. únor 2020

@ah1234 chudak neni a ani nas neznas, tak si odpust tyhle tituly

jijulka
23. únor 2020

@ah1234 mne by teda extremne vadilo, kdyby muj muz sel s jinou do kina. Na obed prosim... ale vecere a kino, to uz mi smrdi randem a to by mi vadilo.

jijulka
23. únor 2020

zas tak úžasny asi nebude, kdyz pali za jinou. Ten vztah nema budoucnost, az ona se uvoli, on te necha. A zůstávat s nekym, ze nemas kam jit... to je taky důvod. Co prechodne k rodičům, nez něco sezenes... nebo si najít garsonku na pronajem? Nebo spolubydleni? Vzdy je reseni. Pokud te i vydrzuje a zivi, pak ti neubyva, nez to tolerovat a uzivat si pozitky. To si ale musíš ujasnit sama

hasara33
23. únor 2020

Ahoj, hele asi takhle.... měla jsem skvělého kamaráda, se kterým jsme si perfektně rozuměli ve všem, byli jsme nalazení na stejné vlně a tedy musím přiznat, že jsme si i párkrát vypomohli po sexuální stránce, ale bylo to jen čistě fyzický a žádné bližší city to mezi námi nikdy nevyvolalo, stále jsem byli jen skvělý přátelé 😉 nicméně poté jsem si našla přítele (teď již manžela), ale stále jsem byla s tím kamarádem v kontaktu, psali jsme si každý den a sem tam se i sešli jenomže menu manželovi to velmi vadilo a i když jsem si byla naprosto jistá, že bych svého manžela s ním nikdy nepovedla nakonec jsem po dlouhém přemýšlení přátelství ukončila, a protože to byl opravdu úžasný člověk a kamarád tak to pochopil 🙂 a ten důvod je jednoduchý, můj kamarád byl pro mě důležitý, ale svůj život chci strávit se svým manželem a hlavně jeho miluji 😉 kdybych přátelství udržovala tak by to byl důvod ke zbytečnému podezřívání a nedůvěře takže pokud tě skutečně miluje a svůj život chce strávit s tebou tak toto přátelství ukončí.... Pokud ne tak bych pochybovala o tom s kým chce vlastně být 🙂 a hlavně musíš mu i ty říct, jak to cítíš 😉

cilkat
23. únor 2020

Z evolučního hlediska je pro muže nevěra, když žena s někým spí, ale pro ženu je nevěra to, když investuje příliš mnoho svého času (případně i peněz) do někoho jiného. Zkus mu to vysvětlit taklhe. Protože žena s dítětem opravdu potřebuje především to, aby s ní ten chlap byl a zajišťoval ji nejen vejplatou, ale i emočně. (Pokud je to chlap se kterým stojí žít, pochopí to. Ten můj taky tahá z depresí hned dvě kolegyně a občas zajede s "bejvalkou" fotit, ale vždycky se předem dohodneme, jestli to nekříží mé (rodinné) plány.)

mariegroth
23. únor 2020

Ja na kamaradstvi mezi muzem a zenou verim, ALE v tomhle pripade bych rekla, ze alespon ze strany tveho pritele je to neco vic. Rozhodne si s nim promluv

autor
24. únor 2020

@jijulka rodiče mám daleko,já vlastně nemám žádné peníze, takže na pronájem nebo na spolublydeni nemám.

autor
24. únor 2020

@mariegroth to už jsem udělála snad stokrát,on pořád tvrdí že jsou jen kamarády