Valentýn 2021. Co kupujete své drahé polovičce?

lilianapul30
7. únor 2021

Ahoj holky, strašně mně zajímá co kupujete letos své drahé polovičce na Valentýna? 😄❤️

madbetka
9. únor 2021

@tasimia Však pro tebe byla jen ta první půlka odpovědi, že květen taky všichni hrotí, jen to nikomu nepřijde divné.

danulka04
9. únor 2021

@bara88 Z Vašeho příspěvku vyplívá, že mají obdarovávat hlavně muži ženy. Což je taky zvláštní. Především by si to měl každý pár nastavit tak, jak mu to vyhovuje. Mě je milejší tyto věci neřešit/neslavit. Myslím si, že vztah není o tom, jestli jeden z páru v půlce února domů přinese dárky nebo ne. Navíc se nemůžu zbavit dojmu, že většina lidí ani neví, proč se Valentýn slaví, jak vznikl (já teda taky ne), ale můžou se přetrhnout v dávání dárků. A dávat dárek jen proto, že by se to jako mělo, protože jsou toho plné sociální sítě, obchody, televize, atd., tak to je romantika jako blázen. Vztah bychom měli udržovat neustále a ne se honit kvůli tomu, že se blíží 14.2.

leniczka23
9. únor 2021

Neslavime, ale nejlepší jsou pak ty zprávy na zdi.. Valentýna neslavime, ale manžel/přítel mě prekvapil a fotka kytky čokolády nebo Pandory. Tak jooo, prej překvapil, překvapení by to bylo kterýkoliv jinej den, ale na Valentýna fakt ne😁

luckawm
9. únor 2021

@knuffel a proč ne? 🤷‍♀️ My si většinou uděláme hezky večer s dobrým jídlem 😁

knuffel
9. únor 2021

@luckawm Jo, v pohodě, já tu nechci prudit 🙂

tasimia
9. únor 2021

@danulka04 pod tohle se klidně i podepíši.
Líp bych to nenapsala.

madbetka
9. únor 2021

@danulka04 Ono se to ale navzájem vůbec nevylučuje 🙂
Jistě jsou tací, co to slaví, protože se to čeká a slaví to všichni kolem. Ale pak i takoví, a určitě jich není málo, kterým to prostě přijde jako hezký svátek.

lilianapul30
autor
9. únor 2021

@madbetka krásně napsané

korin
9. únor 2021

Mě Valentýn (kterého beztak neslavíme) spíš štve. Mám totiž hned po něm narozeniny a kytky jsou přebrané 😀

orisek56
9. únor 2021

A just oslavíme, zrovna letos jo, protože to ke svému psychickému rozpoložení potřebuji a protože zkrátka jsem teď šťastná za každý další den i každý svátek. Ale klasika, chlebíčky, vínko. Něco dobrého na zub... My stejně oba rádi jídlo.