Venčení psa v parku, zastavení policií

5. bře 2021

Dobry den
Dnes me stavela policie kvuli rousce ze jestli nebudu mit priste nic tak mi daji pokutu , vencila jsem psa a v kocarku spalo me dite .. nikde nikdo nebyl tak nechapu proc jsem ji mela mit ,, kdyz i ja jdu ven se nadychat vzduchu vyvencit psa a uspat male ..
chodit ven ted postrada smysl ...
a jelikoz to rikaji uz pres rok ze jeste par dni prodlouzi stav atd .. tak pochybuji ze to na konci brezna skonci
Divim se ze nas jeste nezbiraji na ulici a neodvazeji nekam a nezaviraji.
Pak jsem sla domu a videla x lidi mezi lidma co nemaji rousku nic ale je nikdo nezastavi - zastavi me kde jsem jen ja...

Rikam narovinu ze nebyt meho ditete zabila bych se .
I kdyz strasne mi je lito meho ditete do jake doby jsem ho privedla

petulkadodo
5. bře 2021

@klokanka31 Bohužel viděla. Je to hrozný. Povalující se opilci a bezdomovci se řeší domluvou, ale za chybějící roušku použijí fyzické násilí. Doufám, že za to budou dotyční policisté potrestáni.

elencze
5. bře 2021

@elencze mělo být jedou, ne jdou

mourovatakocka
5. bře 2021

Nebuď z toho nešťastná, zase bude dobře. Narazila jsi na aktivní blbce. Doporučuju odkývat, mít samozřejmě respirátor po ruce a případně příště jít jinam, ať na ně nenarazíš. Myslím, že mnoho z nás si na liduprázdné ulici roušku sundá a dýchá a opět nandá, jde-li mezi lidmi. Holt pravidlo je drsné a v zástavbě mít "musíš"
Jinak mám zkušenost, že nejvíc se podle mě ktivní blbci obují do maminky nebo starého člověka, protože je to prostě nejjednodušší.

hezz17
5. bře 2021

Zabila bych se? Wtf?

vladenkamaminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
petulkadodo
5. bře 2021

@hezz17 Bohužel vím o člověku, který měl dlouhodobě potíže s depresemi, neustál současnou dobu a vyřešil to dobrovolnou smrtí. Já bych to nezlehčovala. Nevíte, jak na tom autorka je. To, že se nemůže zavřená v obci ani chvíli nadechnout čerstvého vzduchu, může být třeba poslední kapka.

klokanka31
5. bře 2021

@petulkadodo Taky bych to nezlehčovala, proč se říká že stoupá počet depresí nejen u dospělých, ale i dětí... I ti co jsou "tvrďáci" jednoho dne můžou zjistit, že už to nedávají... 😟

darinka84
5. bře 2021

@barmil nebo co? Co by ti proboha udělali? 😲😲 Ano přesně v těchto případech je to jen buzerace. A hold jako všude, je to o lidech a ve všech odvětvích se najdou vypatlanci... Asi si potřebovali pohonit ego.. Myslím, že stačilo slušné a klidné upozornění. Takhle jak to píšeš, me to přijde hodně agresivní..

hejluc
5. bře 2021

Je to kvůli britské mutaci. To, co tu bylo vloni na jaře, bylo mnohem méně nakažlivé. Tehdy přenos hrozil na vzdálenost méně než 2 metry po dobu 15 minut a ví. Britka na vás skočí ani nevíte... Proto ty respirátory i venku...

klokanka31
5. bře 2021

@darinka84 A může být ještě hůř... 🤔

klea81
5. bře 2021

@hezz17 však u nás na Moravě je každou chvíli nějaká sebevražda, pusť si někdy i jiné zprovodajstvi než kovid, deprese mají už i děti

klea81
5. bře 2021

@darinka84 10 tis na místě, to se ti zdá málo 🙄

darinka84
5. bře 2021

@klea81 ja to až tak nesleduji, proto se ptám.... Myslela jsem to spíše tak, zda paní myslela a cítila , že by ji snad povalili na zem, zatkli, zastřelili... nebo čeho se ještě dočkáme v této době.. 😡

hezz17
5. bře 2021

@klea81 ja nepoustim zadne. To je nejjistejsi.

jirovapa
5. bře 2021

Já nosím brýle a když mám roušku, tak se mi velmi často stává, že je mám zamlžené a nevidím. Ale někdy je to OK. Dělám si ze sebe srandu, že asi neumím správně dýchat 😂, když s brýlemi jiní lidé normálně fungují. Takže taky když jsem v parku s dětmi nebo někde stojím bokem a nikde nikoho nevidím, tak si na chvíli tu roušku sundám.

autor
5. bře 2021
elu
5. bře 2021

Venku ani omylem, téměř nikdo ji venku nemá, to byla divná hlídka, vždyť i oni ji venku nenosi

blondynka400
5. bře 2021

@klokanka31 k těm testům a počtu nakažených. My vzorně začali testovat. V tuto chvíli má za sebou první dávku testů cca 700 lidí, další budeme pokračovat a pozitivního jsme neměli zatím ani jednoho. A to máme 3 druhy testů, v podstatě top, co se dá pro samotestování sehnat. Takže já bych to s tou pozitivitou a s tím, že nebude mít kdo dělat až tak neviděla. Co je horší je náklad pro firmy, co na nás stát tak hezky přehodil.... Nejde ani tak o cenu těch testů, ale o to, kolik lidí se o tom musí starat a to už nám nikdo nezaplatí

blondynka400
5. bře 2021

A k tématu, v životě bych si venku respirátor/roušku nevzala. Za mne je naše vláda totálně mimo už dlouho, ale toto je snad nejhorší. Něco zkousnu, ač s tím úplně nesouhlasím, ale beru to, ale toto prostě nikdy. A nějaká pokuta mi je fakt volná.... A policie, najdeš mezi nimi normální a pak ty, jak to říct, ne moc chytré a ty prostě budou prudit, musí si honit své ego. Hlavně městská policie je v tomto směru hodně komická.

klokanka31
5. bře 2021

@blondynka400 Zas otázka taky jestli lidi, co už mohou být nakažený, jsou nakažený tak dlouho, aby to test ukázal. Moje příbuzná šla na test, nic. Za dva dny jí bylo divně, šla znova, a pozitivní.

blondynka400
5. bře 2021

@hejluc jasně, skočí na tebe venku na 10 metrů 😀 A teď prosím tu pohádku o červené karkulce .-)

blondynka400
5. bře 2021

@klokanka31 to souhlasím. A antigeny hlavně ukážou pozitivitu až tehdy, když ti lidé mají příznaky, alespoň co mám zkušenost. Měli jsme třeba člověka, který měl prokazatelně teplotu, testu se bránil, že mu nic není. Jasně že byl pozitivní..... Ale nenakazil nikoho dalšího a to měl dle PCR angličana 😀 My testy používáme již cca 2 měsíce, ale ne plošně. Což mi dávalo větší smysl, než toto.....

kattynka1
6. bře 2021

@klokanka31 prosim nesir nesmysly. Policajti chteli vec vyresit na miste,pani jim odmitla dat obcanku. Meli podekovat a odejit?navic byla vulgarni,vysmivala se,opakovane odmitla nasadit rousku s argumentem,ze pije pivo,takze u toho nebude mit rousku (piti alkoholu na verejnosti je take momentalne zakazano). Co se tyce jejiho ditete,nejvetsi zodpovednost za nej ma predevsim ona,nikoliv policajti. Takze ja se ptam,proc ona to nechala dojit tak daleko a svym chovanim sla naproti tomu,ze policajti byli nuceni to resit nasilne? Tady mas video https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/...

klokanka31
6. bře 2021

@kattynka1 Já to video viděla. A vím jak se chovala,jako 🐔, ale tak jí měli dát hodně tučnou pokutu. Jako chudák ta holčička.

kattynka1
6. bře 2021

@klokanka31 Oni jí nemohli dát pokutu, když jim nedala občanku a neprokázala jinak totožnost. Pokuta je vždy na jméno, anonymní pokuty nejdou dát. Jediná možnost byla odvézt jí na služebnu. Mohla jít taky po svých a spolupracovat a říct, ok, tak já pojedu s vámi. Což taky neudělala, takže oni opět neměli na výběr a provedli to tak, jak provedli. Zkus se na to podívat z pohledu těch policajtů. Ona jim jinou možnost nedala. Dítěte je mi taky samozřejmě líto. Ale já nechápu, jak tohle mohla dopustit ta matka. Já bych to nikdy neudělala, nikdy bych nechtěla, aby tohle moje děti viděli. Já nechápu především jí. Tohle bylo jen v jejích rukách.