• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vigantol. Dají se koupit bez receptu?

28. května 2016 
Ahoj,tak já mám dávat malé (8 měsíců) 1 kapku denně a mám šestiletého syna a pro toho mi dr. předepsala 2 kapky denně. :slight_smile:
6. črc 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi máme 1 kapku denně :slight_smile:
6. črc 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
j u jedné i druhé dcery dávám 1 kapku denně,a to většinou kdy si vzpomenu,anebo po koupání,když už jí trápím čištěním oušek a nosíku,tak ta kapka se mezitím už ztratí a vůbec jí to nevadí :grinning: (ale někdy taky zapomenu :sweat_smile: )
..jinak holky já nemám Vigantol,ale Vagintol...tak nezapomeňte :grinning: :grinning:
6. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně liviky že jsem nezapoměla
6. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře :grinning: to tě chválím :slight_smile:
6. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky proč dáváte 1kapku denně a já 2kapky???je to tm,že malá měla nízkou porodní hmotnost???a dáváte i o víkendu my ne
6. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivulindo tak to nevím. My dáváme 1 kapku každý den=7 kapek týdně. Tak je beru i já kvůli odvápnění. Myslím, že tohle s porodní váhou nemá nic společného, ale třeba se mýlím :sweat_smile:
6. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivulinda - já jsem dávala jako ty. Ono se to prý řídí i počtem slunečných dní v oblasti nebo takovým něčím...
7. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky dáváme po jedné kapce denně celý týden
7. črc 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my máme od narození taky předepsané dvě kapky Vigantolu, moc nechápu, proč se to tak liší, proč někteří doktoři doporučují jednu a nekteří dvě :confused: já už teď asi 14 dávám většinou jednu...ale dopud jsem dávala dvě..
7. črc 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dáváme dvě denně :wink:
7. črc 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak holky díky...myslela jsem,že to jen my dáváme 2 kapky
7. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My 1 kapku denně, ale sem tam mě tam vlítnou 2 :grinning: To je na tu křivici, nebo co, ne??? :sweat_smile:
7. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
na jakou křivici???
8. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to proti křivici - rachitidě, ta vzniká z nedostatku vitamínu D, v létě se dávka někdy snižuje, páč tvorbu vitamínu D podporuje sluneční záření. V některých jižnějších zemích se nekape vůbec
8. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a co to je???
8. črc 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to porucha tvorby kostí, kosti jsou chrupavčité a křivě rostlé, zdravotníci zde když tak doplní :slight_smile:
8. črc 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak díky za info :wink:
8. črc 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my taky dočasně měli dávat 2kapky denně, když se Dr. zdálo, že má nohy moc do O
8. črc 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ja ma s Vigantolem problem- davame dve kapky denne, ale maly mi po tom cely den blindi...pokud mu ho nedam, tak je to v klidu, ani kapicka z nej nejde ven.......tak ted resim, jestli mu ho vubec davat nebo ne, je plne kojeny a pribira krasne...prijde mi skoda, ze kvuli dvema kapkam pak vyblinka mlicko, na ktere ja se docela nadru-bojuju totiz o vytvoreni kazde kapky mleka uz od porodu
30. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
scharfinka, poraď se s dr., v létě můžeš Vigantol vynechat, ale teď na zimu - no nevím. Pravda je, že v zahraničí jsou země ve stejném zeměpisném pásmu jako je to naše a vit. D tam nepodávají. Víš jistě, že ti malý blije z Vigantolu?
30. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bez receptu ne, my jsem ho meli na recept od naseho doktora
16. dub 2016 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.
To je psane i na netu, ze jinak nez bez receptu vam ho nedaji :slight_smile:
27. dub 2016 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to normalni lek, tak ten musi byt s receptem.
8. kvě 2016 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak casto davate a kolik kapek?
28. kvě 2016 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek