Vlastní SPZ. Co si o tom myslíte?

pago
4. bře 2022

Zajimal by me vas nazor na SPZ podobneho typu. Viz prilozeny obrazek. Libi se vam? Co si pomyslite, kdyz neco takoveho potkate na silnici?

j.a.n.i
4. bře 2022

že bych ty peníze utratila za něco smysluplnějšího...

levandule_k
4. bře 2022

@j.a.n.i Tyhle lidi mají peněz hodně, jsou ochotni platit za takové věci. Za mě je fajn, že to jde legálně, aspoň nikdo nikoho neuplácí skrz blbou SPZ.

zuzineckah
4. bře 2022

měla jsem taky na firemním autě, mělo to čistě marketingové účely. Nemyslím si nic. Jen mi občas zvedne koutek sdělení. Tuto konkrétní spz na obrázku bych asi ani nezaregistrovala 🙂

klokanka31
4. bře 2022

@pago Tak jako první u téhle fotky mě napadly piškvorky 😄 a jinak k těmhle osobním SPZ....vždycky mě napadne že to bude někdo kdo neví co s penězi...

pipi_puncocha
4. bře 2022

Upřímně, nepochopila jsem moc smysl... Většina mi přijde trapná (různé "borec" a podobně).

katule1990
4. bře 2022

@pago Nic proti tomu nemám, ale osobně se mi to nelíbí. Vždycky mi přijde, že to dělají lidi, co si potřebují něco dokazovat a upozorňovat na sebe. Ale samozřejmě, ať si na auto dá každý, co chce, třeba mrkací řasy 😃🤭.

klokanka31
4. bře 2022

@katule1990 Ježíš to měla sousedka, mrňavý červený auto s nalepenými řasami nad světly, no hrůza to potkávat každý den 😄ještě že tu už nebydlí 🤭

jeyre
4. bře 2022

@pago Co si myslím? Že pokud to není firemní, tak si někdo musí honit ego i na spzce 🙈 Ale když se někomu chce za takovou blbost utrácet....tak ať si utrácí.

sigyn
4. bře 2022

Za mě je to super, vždycky si říkám, že když takové auto budu potřebovat nahlásit, tak si takovou SPZ alespoň zapamatuju. 😅

klovalka
4. bře 2022

@sigyn jj přesně

pago
autor
4. bře 2022

Diky za odpovedi 🙂

elvira
5. bře 2022

@pago u nás jezdilo auto , na SPZ mělo příjmení majitele- tipují to na dárek. S příjmením na autě bych jezdit nechtěla.