Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
2. bře 2010

ali jej já bych si ji taky dala mňam

alienka24
2. bře 2010

tak jsem doma auž intenzivně vařím 20minut ale já kráááááva si nevzala to droždí, no je tohle normální?

eustoma
2. bře 2010

holky mna nejak boli v podbrusku. take tlaky. neviem ci ovulka nebola az teraz. no pre isotutu to z prace skoro zabalim aby sme na to mohli skocit 😉

val123
autor
2. bře 2010

eus to může být tím IUI ta kamarádka po tom měla prý divné bolesti v podbříšku skoro týden. No ale za pojišťovací tuleníčko nic nedáš.

alienka24
2. bře 2010

neboj, však oni si tam počkají 😉

val123
autor
2. bře 2010

eus a hlavně neměř teplotu, protože ona ji měřila, obrečela to a 15. DC vykoukla slabá druhá čárka

val123
autor
2. bře 2010

ali, tak ho koupíš zítra 😉

val123
autor
2. bře 2010

holky už jsem vymyslela jak na mrchu, když do zítra nepříjde a náhodou teplota stoupne, tak pozítří testnu. Tak a ted se zděsila a večer nejpozději zítr ráno příjde, protože testíky jsou pro ni jak tlačítko "Start"

alienka24
2. bře 2010

no anebo počůrej papírek už odpoledne a máš jí do večera doma 😉

eustoma
2. bře 2010

teplotu merat nebudem, to by som sa fakt stresovala. jak sa poznam. ono nejake foliky tam boli, pregnyl funguje skoro na 100% tak predpokladam ze foliky prasky no a ucebnicove spermiky, urcite veiadeli co maju robit 😉 😉 😉. takze ja pocitam s tym ze 15.3. zahlasim ///. ne len // ale /// - dvojcatka 😉 😉 😉. mena uz su vybrate, kociarik tiez 😉. fotacik zabezpeceny na fotenie od mala. takze to uz musi vyjst 😉.

som sice nedockava, ale zatial prijemne naladena 😉

val123
autor
2. bře 2010

ali to by byly zbytečně vyhozené penízky a není čas ho zajít koupit, po práci jedu na lymfu zase 🙂 A krom toho mě to neláká ho koupit, tak jsem ráda.

eustoma
2. bře 2010

val: na tvoju mrchu funguje strasenie? na moju nefungovalo nic. a to kludne si cyklus natiahla o 14 dni. ale ako pise ali, pocuraj uz teraz a mas mrchu doma, teda ked to na nu zafunguje.

val123
autor
2. bře 2010

to mě jen tak napadlo, protože vždy když jsem ještě mívala testovací mánie, tak jsem to hned druhý den a nebo večer dostala.

val123
autor
2. bře 2010

eus na ni nemuselo nic fungovat, vždyť víš, že já vždy od doby, co jsem si ji loni v květnu srovnala, tak ji dostala po 28 dnech. Prostě 28 DC - sobota (poslední tuleníčko) a v neděli ráno přišla jak hodinky. A teď prd. Sem jí vyhlížela a nic.

eustoma
2. bře 2010

val to uz si dnes 31 DC, to uz mozes testnut. to je uz po termine.
to bude super, ked nam prelomis tehulkovanie 😉

val123
autor
2. bře 2010

eus neprolomím, protože teplota šla dolů ne 37,1, včera 36,7 a dnes 36,6

mirkf
2. bře 2010

Ahojky, Val, tak ať ta mrcha už nedorazí - a ty jsi ta první průkopnice na // 😉

val123
autor
2. bře 2010

ahojky mirkf, jej já bych se toho průkopnictví ujala velmi ráda a začala věřit na zázraky, ale teplota tomu neodpovídá, tak nedočkavě vyhlížím kdy ta mrch ošklivá příjde, protože jak se takhle zpozdí a třeba příští měsíc taky, tak mi vleze do letní dovči 😠

darkwitch
2. bře 2010

val samozrejme jsem na lekarnu nestihla a doma jsem si ho zapomnela vzit, tak si to musim koupit dneska... kdyz ja drozdi nerada...
val bylo by to fajn kdyby si byla tehu 🙂

val123
autor
2. bře 2010

Mirkf ale vy teď máte to nejlepší obdobíčko, viď? A co Zuzanka, jak si zvykla na školku?
Dark to ne, my si jen prohodili tentokrát cykly 😀

alienka24
2. bře 2010

no tak já šla bleskově s donem a mám teda neuvěřitelný bolení jakože v pravým třísle a vystřeluje mi to k vaječníkům, to se mnou málem seklo tak jsme šli dom ☹ ☹ 😒 já se picnu

val123
autor
2. bře 2010

ali a nemůže to být ještě následek té mobilizace?

alienka24
2. bře 2010

tohle ne, ostrá pichlavá bolest, po mobilizaci mě bolí celkově podbřišek a ne jen v jednom místě, já se jen ted krapet bojím aby to nedej bože bylo mimoděložní těhotenství ☹ ☹

alienka24
2. bře 2010

musim se přesunout do práce, tak se za půl hodky ozvu, doufám že už to bude dobrý

mirkf
2. bře 2010

Jo, tulíme se, ale zatím nemám ovulaci - dělám si každý den test (koupila jsem výhodně 10 testů za 150,- Kč) a zatím nic, takže ještě ani neberu Duphaston. Počkám ještě do soboty a pak začnu brát. Ale mám pocit, že vůbec neovuluju, takže se zase až dorazí mrcha znovu objednám na gyndu.
Zuznka zvládá školku v pohodě - tedy když chodí - zatím je to takové týden školka, týden doma s rýmou a kašlem

val123
autor
2. bře 2010

ali neboj to bude dobrý, možná ses jen špatně pohla, nebo se Ti třeba nějak skřípl nějaký nervík, neboj a zažeň takové myšlenky

val123
autor
2. bře 2010

mirk a dělali Ti ty krevní testy jestli ovuluješ? A nebo nemohla být ovu už třeba 12 DC nebo tak nějak?

mirkf
2. bře 2010

Ne, na ovu zatím testy nedělala. A já mám delší cykly - ca 35 dní, takže takhle brzy ovulaci nemám. A já už testuju od 11DC a nic. ☹

mirkf
2. bře 2010

Loučím se, odcházím z práce. Juknu sem zase večer z domova.
A budou doufat, že si Val dojde pro test a uvidím tu //

val123
autor
2. bře 2010

mirkf to bych nesměla mrcha přijít min. do čtvrtka, no možá byc hvydržela i do pondělí. Asi by mě zlomila jedině stouplá teplota. Moc děkuji za povzbuzení. Neboj ovu příjde určitě, třeba je na ni ještě brzy. Držím palce.