Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
19. únor 2010

ali ty se mas, ja mam pred sebou jeste pul hodiny
alic drzim palecky at to dobre dopadne 🙂

eustoma
19. únor 2010

kocky zase na mna lezie depka s babom. joj.... uz aby to bolo

eustoma
19. únor 2010

kde ze ste sa podeli? ono vim zacina vikend a vikendy tuna moc netravite.

eimmy
19. únor 2010

ahoj eust já jsme tady... 😉

eustoma
19. únor 2010

ahojky, ako ze sa mas?

eimmy
19. únor 2010

já se mám celkem ok.. co ty? co je nového???

eimmy
19. únor 2010

už se těším na úterý do ISCARE co my řeknou... nechala jsem si udělat kompletní krevní rozbor, štítnou žlázu HIV, cukr apod. a nechala jsem si udělat EKG

eustoma
19. únor 2010

a vysledky su dobre?
ja nic nove, amm pichance na zadku 😉 a jednu modrinku. ale vobec to neboli nic. dufam ze budem mat nejake rozumne foliky a vajicka 😉. no v pondelok idem na ultrazvuk a potom by mali naplanovat IUI. kebyze nahodou bude vela folikov tak bude IVF. a som spocitala ze najblizssti termin kedy by sme mohli vediet ze sme tehu by bol 14.3. ale to len zatial odhad. neviem kedy presne bude ovulka ale odhadujem.

eustoma
19. únor 2010

pri tomto cykle mi museli spravit ultrazvuk 1DC, ci sa statila cysta. a ked to skumali tam nasli vea folikov, aj nalavo aj napravom vajecniku. som strasne zvedava aky to bude cyklus, kedze normalne u mna je 7 DC ziadne foliky.
no kebyze sa zadarilo, tak babo by sa narodilo 1.12. 😉

eimmy
19. únor 2010

jj výsledky jsou ok na vše ..

a bolí to ???

eustoma
19. únor 2010

vsetko co zatial robili su akurat injekcie a tie nebolia. teda prvy den ma asi 3 hodky stipalo po pichnuti. ale to bolo nieco vynimocne. potom 4x vsetko bezbolestne 😉

eimmy
19. únor 2010

jééééé jak to máš zpočítané to je hezké 🙂

eustoma
19. únor 2010

inak sa uz normalne vidim, ze to vyjde 😉. tentokrat to musi vyjst 😉. sme si tam s maznelom povedali 😉. uvidime ci aj telicko sa tak rozhodne 😉. snad ano. joj alebo bola by to parada.

eimmy
19. únor 2010

a to si to pícháš sama???

eustoma
19. únor 2010

sa mi davnejsie snivalo, ze malicke sa nam narodi na narodeniny maminy. a ta ma narodeniny 11.11. takze to by bolo akurat teraz nech sa zadaria dvojicky a narodia sa o 3 tyzdne skor a vychadza to 😉. no musi to vyjst 😉 😉 😉

eimmy
19. únor 2010

TO VYJDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUDU DRŽET PALCE!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

eustoma
19. únor 2010

ne pichaju mi to v CARe, nemam nikoho kto mi to pichal. ako manza by siel, ale tomu sa potom robi zle. staci ze mi musel pichnut raz pregnyl. zajtra a v nedelu si skocim na pohotovost a bude.

eustoma
19. únor 2010

eimy a testy ti robil obvodak? alebo to uz v ISCARE?

eimmy
19. únor 2010

to každý den chodíš do CAR?? to je celkem opruz že

eimmy
19. únor 2010

obvodák

eustoma
19. únor 2010

ani nie, mam to nedaleko a cestou do prace. takze to sa da.

eimmy
19. únor 2010

jj tak to je ok

eustoma
19. únor 2010

jedine co mi vadi, ze tam maju naplati po ktorych ostava lep na kozi. takze si nosim svoje naplasti 😉

eimmy
19. únor 2010

jééééé to je vtipné...

eustoma
19. únor 2010

som si spomenula, ako si vravela ze kamoske zaviedli jedno emrijko a mala dvojicky. no kamoska caka trojicky 😉 a nechala si zaviest dve emrijka. tak to teda ma dost prekvapilo. no uvidime. ale zatial chceme dvojicky, no trojicky by boli vela.

eimmy
19. únor 2010

jejda nooo tak ted jsem se upevnila v tom že pouze 1 jediné embryjko.... 😉

eustoma
19. únor 2010

ono niekedy sa fak zadari 😉. ja som dnes striedala nalady dobra nalada, suprova, vesela, az po depku. neviem preco ale kde co ma rozhodilo. takze hormoniky pekne funguju na nalady. este som zistila ze beriem malu davku mam 75 (neviem v akcyh jednotkach to je), ale holkam davaju aj 300. takze uvidime co a jak bude fungovat.

eimmy
19. únor 2010

hi hi hi

eustoma
19. únor 2010

manzel sa ma spytal ci uz mam aj chute s tych hormov 😉. on ma chut na zmrzku a nechce si ju ist kupit en tak pre seba. tak ma drazdi. ale odolala som.

eimmy
19. únor 2010

to je tedy dobrák